Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sraz v Praze 8.4.2006 - prezentační listina

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Zuzana » Pon Apr 10, 2006 11:22 pm

Neboj, zajtra zase vyjde slnko a ty prijdes s nejakym napadom :lol to je len chvilkovy "vypad" :spik2
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod TomAnt » Uto Apr 11, 2006 9:28 am

A slnko nikde... len sama H2O...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Apr 11, 2006 10:32 am

Hehe no peeekne si nas Doktorko zdrbal, peeeekne :lol Ale inak diiik cece, Tvoj telefonat ma potesil... teda ze si na nas nezabudol :lol Ja sa nebudem vyhovarat, proste sa mi nechceloooo, navyse v sobotu sme robili na bejvaku kolaudacny ozran party so starou partiou, tak som si aspon virtualne s vami vsetkymi pripil (hoci teda pred krvavymi zadami som uprednostnil volake cervene vinko - najlepsia bola na konci Rioja :lol )
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod bibop » Uto Apr 11, 2006 10:41 am

no vidis.... a ja co nam to chybi k tem spekackum :twisted ...a ona to byla Rioja :mrk mnam mnam
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Gretka » Uto Apr 11, 2006 10:42 am

dabel píše:Hehe no peeekne si nas Doktorko zdrbal, peeeekne :lol Ale inak diiik cece, Tvoj telefonat ma potesil... teda ze si na nas nezabudol :lol Ja sa nebudem vyhovarat, proste sa mi nechceloooo, navyse v sobotu sme robili na bejvaku kolaudacny ozran party so starou partiou, tak som si aspon virtualne s vami vsetkymi pripil (hoci teda pred krvavymi zadami som uprednostnil volake cervene vinko - najlepsia bola na konci Rioja :lol )
spanielska Rioja...mnamnam.... ale aj to co sme pili vcera bolo velmo dobre...dobre mi prekrvilo licka :koule
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod dabel » Uto Apr 11, 2006 10:45 am

Gretka píše:spanielska Rioja...mnamnam.... ale aj to co sme pili vcera bolo velmo dobre...dobre mi prekrvilo licka :koule

Jo, tak ta bola uz vcera natravena: polka flasa u mna, polka u Sosa... ostatni pili vselico ine... to vcera nebolo zle, len trosku malo "vonave" :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Uto Apr 11, 2006 12:28 pm

Kde se fláká Doktor s tím reportem :lol ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Uto Apr 11, 2006 2:34 pm

bibop píše:doktore nezamlouvej.. resime tu tvoji svadbu :twisted :jamaica


O tom ja nič neviem, spýtaj sa ma za rok. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod bibop » Uto Apr 11, 2006 5:19 pm

Doktor píše:
bibop píše:doktore nezamlouvej.. resime tu tvoji svadbu :twisted :jamaica


O tom ja nič neviem, spýtaj sa ma za rok. :lol

jen aby nebylo s krizkem po funuse :jamaica
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Uto Apr 11, 2006 6:46 pm

bibop píše:jen aby nebylo s krizkem po funuse :jamaica


No vzdyt o to jde, ne? :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Berry » Uto Apr 11, 2006 9:14 pm

Až teď mám chvilku času poděkovat Ma(zda)rtinovi za skvěle připravený sraz, počínaje pozvánkou, přes přizvání ke „spolupráci“ zástupce oficiálního prodejce Mazdy AP Spořilov (věnoval prospekty a dárečky, + výzdoba místa srazu vlajkami s logem Mazdy), zajištění ubytování, oběda a večeře, no a samozřejmě báječný nápad společně navštívit „Muzeum sportovních a historických vozů“ v Lánech. Musím také pochválit bezvadný popis cesty Prahou k hostelu, nedalo se netrefit!
Jedinou „chybičkou“ v organizaci srazu byla příliš dlouhá volitelná doba příjezdu na místo srazu (9. - 11.hod), takže se účastníci srazu trousili jako švábi na pivo - sebekriticky přiznávám pozici předpředposledního švába. I když - díky tomuto načasování mám drobný, ale báječný zážitek - krátce poté, co jsem vjela do Prahy, z Chodovského nájezdu přiburácela a zařadila se na chvíli přede mne (nevěříc vlastním očím jsem si málem ucvrkla) žlutá ZONDA, s pražskou SPZ!
Sraz byl fajn,jsem ráda, že jsem osobně poznala pár lidí z „našeho“ Mazdaklubu i ze spřáteleného Mazda-fast klubu, ačkoli jsem nemohla zůstat i na večerní táborák.
Jinak doporučuji všem, které to zajímá a budou mít cestu kolem, navštívit ono muzeum v Lánech osobně. Nebo virtuálně na http://classic.lany.cz/ . Kdo hoví automobilovému sportu, potěší se pohledem na (údajně) plně funkční závoďáky různého věku - poslouží jako ilustrace vývoje nejen karosérií (motory zůstaly skryty zvědavým zrakům odborníků), ale i bezpečnostních sedaček, pásů, rámů, pedálů. Bohužel vozy jsou až na výjimky zavřené a zamčené, takže dovnitř jen čumenda přes okýnka. Je možno vidět např. Antonínem Charouzem užívané Fordy v plné závodní palbě vč. „pilota“ v nehořlavé kombinéze za volantem (+ nástěnka Charouzových úspěchů + výstavka spousty vítězných pohárů), pár již historických Škodovek v závodní úpravě (vůně interiéru Š120S a Š130RS mi připomněla vůni interiéru Š100 mých rodičů, koupené r. 1973, voní úplně stejně směsí pachu kovu, benzínu, oleje, kožených sedadel)... Nechybí ani formule jednoho z nejznámějších „koňů“ Charouzovy stáje Tomáše Engeho - modrá F1 ze sezóny 2001. Vedle ní stojí F3 dvojchlapka, sedadla za sebou, a nástěnka známých tváří jezdců „VIP Ford Fiesta Cup“ - Jiří Korn, Martin Severa, Pavel Nový, Chantal Poullain, Jan Rosák... Pár kroků od F1 mne zaujaly skutečné bonbonky: Králova fenomenální Tatra MTX V8, a historický Tatraplan - z podoby havarovaného takřkašrotu jej v r. 1989 restauroval Luděk Munzar, originální volant ze své sbírky laskavě poskytl spisovatel Bohumil Hrabal (tvrdí informační cedule), a taky účastník Le Mans - Aero Minor III. Nebudu jmenovat všechny ostatní sporťáky, jsou podrobně ofoceny nejen Ma(zda)rtinem a budou snad již brzy vyvěšeny na spešl stránce věnované pražskému srazu. Ovšem neodpustím si zmínku o vozítku pro mne nejkrásnějším ze všech = nádherně červený 2-místný Lotus Seven, sedadla vedle sebe, ovšem vnitřními rozměry určen spíše pro zakrslíky - chrousty se zadkem velikosti max. 2 kmínů. No, a ještě nesmím zapomenout na miláčky Jaguáry Éčka, ty mne taky hodně berou, bohužel však nebyly přístupné prohlídce zblízka.
Jo, a pro milovníky odlehčené sci-fi tu mají lahůdku - auto z filmu „Návrat do budoucnosti“ značky „D-něco“ (přesný název mi bohužel Alzheimer odmítá vydat z paměti).
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Black » Uto Apr 11, 2006 10:52 pm

Black píše:Kde se fláká Doktor s tím reportem :lol ?
Tak Doktore, co je s tím reportem :twisted .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Uto Apr 11, 2006 10:55 pm

Berry - DeLoran, Blekosi, nekusuj, uz si nevidim na nos unavou.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Uto Apr 11, 2006 10:57 pm

Doktor píše:Berry - DeLoran, Blekosi, nekusuj, uz si nevidim na nos unavou.

Kecy :neane
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Uto Apr 11, 2006 10:58 pm

TomAnt píše:Kecy :neane


A ty o tom co vies, chlapcok?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť