Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

Poslaťod TomAnt » Ned Dec 05, 2004 4:58 pm

Spoznat blizsie Doktora a Krisa, zapojit sa s nimi do debaty a pocuvat ich historky a komentare, to bol moj najlepsi zazitok zo stretnutia. A vas?

(diky Doktore a Kris)
Naposledy upravil TomAnt dňa Ned Dec 05, 2004 5:22 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Ned Dec 05, 2004 5:15 pm

Taktiez chcem podakovat Krisovi a Lily za pozicanie svojich tatosov na moju test jazdu, obe Mazdy su skvele. No a samo podakovanie patri Krisovi za pozvanie na kavu a caj a skvely pokec...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Ned Dec 05, 2004 5:27 pm

Ja som svoj komentár napísal do zlet témy, béééééééééééééééé. Myslím, že to je v tej, ako sa Black naťahuje s Gothicom. Ja zase na oplátku všetkým ďakujem za pozvanie. Už sa teším na budúce stretnutie.

Tady -> http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?p=12463#12463 je ten Doktorův komentář (zdraví Suky :o) )
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Luke.cz » Ned Dec 05, 2004 7:23 pm

Já jsem strašně rád zase všechny viděl. Škoda takové zimy, která všem znechutila nějaké důkladnější kulturní vyžití v centru Blavy a zahnala nás k teplu pece ve Fotbal-PUBu. Drobnou výtku bych měl jen, že jsme seděli u stolu na délku, čímž byla komunikace mezi konci stolu značně stížena. Jinak jídlo super, prostředí taky. Bohhužel náš pes zvyklý na teplo radiátoru na protest proti tomu, že je celý den na mrazu zdemoloval jediné místo kam se mohl před zimou schovat. A tak nám nezbylo nic jiného,než se po několika urgencích z domova, v tom nejlepším rozloučit a odfrčet směr domov. Jak právě čtu doktorův reprot, přišli jsme o hodně. Tak nějak jsme původně počítali s tím, že využijem Krisovu nabídku na přenocování, snad někdy příště ...
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Kris » Ned Dec 05, 2004 10:31 pm

ehmmm...:spanek echmrrmmrr... :shock ...ouááááá....:och hm mh.. :kafe

Hej banda ...po asi X rokoch sa mi podarilo prespat "normalne jednym slovom" az cez 12-tu hodinu.

Nuz co dodat. Tesim sa ze ste prisli a ze bol skvely a pestry program, pohodovi ludkovia, necakane zvraty v organizacii a pod...

(...a program by urcite vystacil aj Gothic-ovi...ale viete ze "the best things in life are free" a nie vzdy ich ide naplanovat ;-) )

Nabuduce skusim v pokeci dohodnut viac dopredu tvrde jadro hracov a pojdeme zajazdit Need For Speed UNDERGROUND 2 v prefesionalnej herni. Samo, ze vylucne s mazdami budes moct jazdit...tomu ver!
Kludne by to mohlo byt ako oficialna sucast zrazu aj s vitazom no nie?

Jednu z najblizsich zrazovych destinacii si objednavam Brno , prosim pekne.

Majte sa krasne :suns
Naposledy upravil Kris dňa Ned Dec 05, 2004 10:32 pm, celkovo upravené 1
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Ned Dec 05, 2004 10:31 pm

Taaaaaak, a ted zase trochu ja :ho:
V prve rade chci podekovat Black, diky niz jsem se mohl srazu zucastnit a kterazto me vyzvedla na vlakovem nadrazi v OL a kam jsem se take dneska jeji Majdou zase dovezl. Dekuju.
Dale chci podekovat Lukovi a Marti, jednak za to, ze se zucastnili, ze jsme dobre popovidali a nakonec ... no, vsak oni uz vi za co ;).
Dale dekuju jeste TomAntovi, ktery nam (me a Black) poskytl svuj pristresek k prespani.
Taky chci podekovat Krisovi za to, ze mi umoznil soferovat sveho Xedose (Kris, za to trojnasobne chcipnuti pri couvani sorry, ale mel jsem kratky nohy a nedosahl jsem poradne na spojku, a v te tme fakt neslo najit cuplik na priblizeni sedadla...to je tak, kdyz je vsecko v elektrice :o)) a taky za to, ze nas ve dve rano pozval do bytu (ktery ma naprosto dokonale zarizenej!!!) a uvaril nam jehlickove a zelene caje :) a pak s nami (s nekterymi mene a s nekterymi vice, ze Doktoreeeeee ;)) vedl zajimavou diskuzi na vsechny mozna temata :), od zelvicek, pres historii, zdravotnictvi, auta atd atd...a i kdyz nekde kolem ctvrte rano mi hlava bimbala nad stolem, tak jsem se pak zase probral k zivotu :) a ono sse za chvili slo :(. No nevadi. Kazdopadne dik, bylo to uzasne zakonceni srazu.
Dale dekuju Tgalovi za projizdku v jeho M6 a spoluucast na porazce Evil Family :) a take Lily (sakra, holka :), kam ty ses nam potom vytratila :() za svezeni v jejim GE (i kdyz ji soferoval Luke :o)).
No a nakonec diky vsem, kteri se zucastnili, a Evil family, don't worry, maybe next time you WIN THE GAME :).
Jinak az na zimu nelze srazu nic vytknout (no, to ze Lily prijela pozde a my diky ni taky, to uz jsme potom tise prehlizeli :lol )
Vanocni trhy sice byly pekne, ale tolik lidi na tak malem namesti pusobilo na me klaustrofobicky. A tak odchod do Football Pubu, kde maj skvelou cepovanou kofolu a dobrou pizzu byl vice nez vitany. Priste by to chtelo stoly do ctverce, dobra poznamka, Luke ;). Potom nasledoval vylet do billiard clubu, kde, jak uz psal doktor, jsme svedli boj s tagy a koulemi, nekdo mel gule plne, nekdo jen zpolaprazdne :o), byla legrace (hlavne Evilovy ftipky, tenhle clovek se, mazdaci, nezda, ale ma za usima toliko humoru a skvele nas dokazal rozesmat a pobavit). Pak se vyrazilo na Slavin, kde jsme se v polovine kopce pri vyhledu na Blavu dozvedeli Krisovy triky "jak na to" s holkama a mydlem :ho: a pak jsme pokracovali na samy vrchol, kde jsme udelali s TomAntem nekolik fotek, ja si jeste zahral na paparazziho a jelo se hledat dalsi pub. Ten jsme nenasli (nebo spis, nechtelo se hledat? ;)) a pri te prilezitosti se s nami rozloucila Evil family i presto, ze jim (i nasledne Lily) bylo navrhnuto "zavirani mazdasrazu" u Krise. No, prisli o hodne, jejich chyba :ble: .
A co bylo dal, to uz je popsano vyse :).
A taky jsem zjistil, ze slovaci makaj i v nedeli, nebo aspon v Tomove baraku se v deset zacalo ozyvat kladivo :).
Cesta dom pohoda, odridil jsem ji do OL s Blackinou GF, paradicka :). :diky

Kazdy sraz ma sve kouzlo...ten Valticky byl ve znameni vina, ten Bratislavsky ve znameni Vanoc, pristiho, doufejme a verme, ze velmi "revolucniho" roku naseho mazdaklubu. No a co dodat? Na jare prece v Ostrave
:jo
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Ned Dec 05, 2004 10:37 pm

Kris píše:ehmmm...:spanek echmrrmmrr... :shock ...ouááááá....:och hm mh.. :kafe

Hej banda ...po asi X rokoch sa mi podarilo prespat "normalne jednym slovom" az cez 12-tu hodinu.

Nabuduce skusim v pokeci dohodnut viac dopredu tvrde jadro hracov a pojdeme zajazdit Need For Speed UNDERGROUND 2 v prefesionalnej herni. Samo, ze vylucne s mazdami budes moct jazdit...tomu ver!
Kludne by to mohlo byt ako oficialna sucast zrazu aj s vitazom no nie?

Jednu z najblizsich zrazovych destinacii si objednavam Brno , prosim pekne.

Kris, vsak dobre si si pospal, nie? :)

No tak NFS U2 bude super, aj ed to nevyslo teraz, tak bolo super a nabuduce by sa to mohlo spravit. Hracske jadro tady v klube je urcite docela tvrde :).

Brno...hej, ved na jare bude Ostrava, kam hadam, dufam prides, ked uz to prislubil aj Doktor :). Cize se pak vsetko domluvi, ale dufam, ze aspon v tej Ostrave bude ucast tak ako v Blave...a bude super...tomu verim.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod trojanhorse » Ned Dec 05, 2004 10:52 pm

Dojmy:

Začiatok zrazu vyzeral veľmi sľubne. Na parkovisku pre Carrefourom sa dalo pokecať, odskúšať autá atď.

Čo sa týka trhov, nemuselo by to byť zlé, ale moja vrodená agresivita voči zime mi nedovolila naplno vychutnať "atmosféru".

Čo sa týka pubu - super pizza.

Zároveň by som v mojom mene a v mene Lily vrúcne poďakoval Black, za podávanie informácií o Vašom presune a taktiež vrátnikom v Auparku za bezpečné uzamknutie podzemných garáží (samozrejme s mojim autom vnútri).

A čo sa týka môjho odchodu s Lily na kávu, myslím, že sa to dalo aj bez niektorých pripomienok, ktoré sa tam vyskytli.

A nakoniec chcem poďakovať Lily za super večer, posedenie pri káve a za spoločnosť, ktorú mi robila.

Nakoľko som postrehol určitú formu antipatie voči mne (síce neviem prečo), tak v budúcnosti sa budem veľmi poskromno (ak vôbec) objavovať na fóre a aj na zrazoch (na veľkú radosť niekt. ľudí).

Fakt som rád, že som prostredníctvom tohoto klubu spoznal zopár úplne super ľudí!

Takže zatiaľ........
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Luke.cz » Ned Dec 05, 2004 10:57 pm

nechápem .... :nene :shock :?: :(
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Black » Ned Dec 05, 2004 11:12 pm

Děkuji vám všem účastníkům setkání v Bratislavě za krásně strávený víkend. Velmi ráda jsem se svezla v tgalově Mazdičce 6,krisově Xedosu 6,doktorově 323 a TomAntově GD. Máte všichni super autíčka a je radost se v nich povozit. Děkuji i TomAntovi za poskytnutí ubytování a Krisovi za pozdně noční pozvání do jeho útulně zařízeného bytečku s akváriem,kde plavaly dvě krásné želvičky a já si mohla jednu z nich pohladit. Jsem moc ráda,že jsem se s vámi všemi mohla setkat.Jste parta bezva lidí ,kteří nezkazí žádnou legraci.Děkuji i Ďáblovi za perníčky,jsou moc dobré a doma jsou nadšení. Děkuji i Lukovi.cz za dárek. A jelikož jsem byla moc unavená ,měla jsem i vynikajícího řidiče Majkiho,kterému obzvlášť děkuji za milou společnost. :dik Kris to s tím srazem v Brně je dobrý nápad a zamlouvám si pro Brno termín,ale vidím to nejdříve na podzim.Na jaře bude sraz v Ostravě a v květnu velký sraz na Slovensku a tak Brno až někdy později bohužel,ale nedá se nic dělat.Není volný termín.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pon Dec 06, 2004 12:20 pm

Zraz bol super. Prepacte, ze sme odpadli, ale naozaj sme uz nevladali :buuu:
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 2:03 pm

Takže se "krátce" připojím i já.
Ráda jsem Vás všechny viděla, bohužel vše dopadlo zcela jinak, než jsem očekávala. Po příjezdu do Bratislavy se dozvídám, že slíbené ubytování v hotelu není, že o tom jistí lidé věděli dopředu a já úmyslně nebyla informována o tomto faktu a byla stále usvědčována v tom, že je vše v naprostém pořádku. (Díky TomAntovi a v nočních hodinách Krisovi za nabídku ubytování). Snažím se tuto situaci přejít s klidem, ale podotýkám, že když už toto bylo nefér chování, tak aspoň Ti, co věděli jak to s ubytováním doopravdy je, mohli být od té dobroty a přivézt aspoň nějakou přikrývku. Logicky si do hotelu nepovezu polštář ani deku a ani podobné věci, které nejsou potřeba. Jinak setkání, kde jsme si vyzkoušeli auta a pokecali bylo bezva (někteří se dost vyřádili :) a potom procházka večerní Bratislavou byla taky fajn (až na tu zimu, kterou jsme těžko mohli ovlivnit). Pub byl příjemný a teploučký, pizza super. Tím můj večer s členy klubu skončil. Neviděla jsem absolutní problém v tom, že si s někým půjdu dám kafčo za roh. Není nám 15 let, abych se musela někoho dovolovat, zda si můžu jít s někým někam pokecet. Ale jak jsem pochopila z narážek a následné vyústění situace, problém to byl. Poslední kapka v pověstném poháru byla ta, když jsem musela Black půl hodiny přemlouvat k tomu, že až přijde chvíle, kdy se budete chtít přesunout na jiné místo, tak mě prozvoní a já se znovu připojím ke skupině a budeme společně až do konce programu. Nakonec se mi podařilo s ní takto domluvit s tím, že budu opravdu kousek od pubu a nebude pro mě problém okamžitě se vrátit. Nicméně, když se v noci (po tom co jsme hodinu hledali s trojanem auto a nemohli vyjet ze zamčené garáže) vrátím na původní místo, zjistím, že nikde nikdo není, na telefonu žádné vzkazy nemám a nevím co dál. Takže chci říci ostatním, že jsem neměla v úmyslu nevrátit se, ale po těchto "nechutnostech" jsem raději volila své auto a dobrý spánek a následně návrat do Prahy. Takže děkuji Black za její (pro mě) nepochopitelné chování, které bych nečekala ani od svého největšího nepřítele.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod majki » Pon Dec 06, 2004 2:55 pm

Lily píše:Po příjezdu do Bratislavy se dozvídám, že slíbené ubytování v hotelu není, že o tom jistí lidé věděli dopředu a já úmyslně nebyla informována o tomto faktu a byla stále usvědčována v tom, že je vše v naprostém pořádku. (Díky TomAntovi a v nočních hodinách Krisovi za nabídku ubytování). Snažím se tuto situaci přejít s klidem, ale podotýkám, že když už toto bylo nefér chování, tak aspoň Ti, co věděli jak to s ubytováním doopravdy je, mohli být od té dobroty a přivézt aspoň nějakou přikrývku.


Hoj Lily, moc rad jsem te poznal :jo a co se tyce ubytovani, od toho ja se plne distancuji, jelikoz JA od zacatku mel vse domluveno s TomAntem (holt student rad vyuzije kazde bezplatne sluzby ;)), Black mi z Brna vzala spacak a deku proto, ze se mi to nechtelo tahat az z Karvine (a navic spacaky, co mame doma ma nekdo pujceny :twist: ) a pokud vim, tak jak ona sama, tak i ostatni, co by prijeli, tak meli slozit hlavu v Avionhostelu zarizovaneho pres Patka. Takze jeste jednou, ja se od problemu s ubytovanim distancuji. A propos, videl jsem te poprve v zivote, takze i kdybych to vedel, zadnej kontakt na tebe jsem nemel :?: :( (kdybych mel, informuju te).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pon Dec 06, 2004 3:02 pm

Ach jaj...skoda tych nedorozumeni. :(
Ubytko, to sa rozumie samo sebou, ze ked mam volne miesto, tak ho poskytnem, ked bude treba. Jasne? :-)
Ked bude niekto potrebovat aj v buducnosti, staci ked sa ozve par dni dopredu, mna vzdy navsteva potesi.
No nic uz teraz..nabuduce, hocikam sa pojde, by mal byt v ramci oficialneho zoznamu aj to kolko ludi by tam chcelo prespat a nasledne poriesit a zabezpecit spanie este skor, nie na mieste.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Hosť » Pon Dec 06, 2004 3:17 pm

Majki: Já jsem Tě taky ráda poznala. S tím ubytováním to samozřejmě není namířené na Tebe. Však moc dobře oba dva víme, o které osobě tu mluvím! Buď v pohodě.

Ještě jenom musím podotknout, že měl přijet společně se mnou z Prahy Gothic a Doficz, kteří by tenhle podraz odnesli také...
Jasně, mluvím o podrazu, protože když mi někdo řekne do očí, že to udělal schválně, abychom z Prahy přijeli, ale že: "Sorry, pro Tebe přikrývku nemám, spi si na zemi nebo na křesýlku", tak to pardon!....
Snažila jsem se přes to přenést, ale to co následovalo poté (viz. výše) tak to už se nedalo snést.
Hosť
 

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť