Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 3:18 pm

to jsem samozřejmě napsala já
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod matrix26 » Pon Dec 06, 2004 3:22 pm

No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod Hosť » Pon Dec 06, 2004 3:25 pm

matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.



trochu???????????
Hosť
 

Poslaťod majki » Pon Dec 06, 2004 3:29 pm

matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pon Dec 06, 2004 3:30 pm

Gothic píše:Jo. Ale informace ohledně ubytování zněla, ze JE zajištěný hotel. A tu informaci jsem dostal i já, když jsem ještě měl za to, že dorazím.

Ale realita, jak se ukázalo, byla jiná.


Mozno ze znela, ale nejako sa to pokak...lo. A preto bude nabuduce lepsie napisat to cierne na bielom pekne do fora , kto kde u koho spi, aby sa taketo nemile veci uz viac neopakovali.

Blavaci, nevyznamenali sme sa v tomto smere... :|
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Pon Dec 06, 2004 3:36 pm

Este dodavam, ze som presiel cely oficialny thread o zraze a o ubytku takmer ziadna zmienka. :|
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod matrix26 » Pon Dec 06, 2004 3:36 pm

majki píše:
matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .


no a to tě sere-o). reagovat snad můžu nebo ne? Hlavně že Ty se vezeš pokaždý s někým a nejlíp zadara. Nic proti tobě Majki, ale rakce musí být a pokud Ti to vadí tak sorry, říkat s i můžu co chci . tady by se to nastalo.
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod dabel » Pon Dec 06, 2004 3:37 pm

Priatelia, posralo sa to dost a velmi ma to mrzi, pretoze inak som zraz povazoval za vydareny. Pokial viem, tak sa to cele posralo preto, lebo Patko lezi uz nejaky ten den v nemocnici po autonehode. Nic blizsie bohuzial neviem, mozno sa k tomu celemu vyjadri Black.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod trojanhorse » Pon Dec 06, 2004 3:39 pm

majki píše:
matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .


No nedá mi, aby som sa ešte naposledy neprihlásil:::::

Majki a o čo vlastne išlo? Nič proti Krisovi, fakt sa potom ponúkol. Ale tu išlo o iné veci. Čo keby sa Kris neponúkol? A ani Tebe by sa určite nepáčil spánok v aute. Ty si mal ubytovanie akotak zabezpečené. A čo Linda?
Fakt ste tu samí egoisti? Veď to už konečne pochopte!!!!!!!!!!!!

Nikto tu nechcel nikomu nič vyčítať! Iba upozorniť, že niektoré veci sa dajú spraviť omnoho lepšie.

Takže, toto je môj definitívne posledný príspevok do fóra.

Poprosím adminov o VYMAZANIE môjho nicku.

Tým nechcem povedať, že zanevrem na kopu ľudí, čo sú tu v pohode. Len za takýchto okolností tu nemám čo hľadať.

:|
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 06, 2004 3:41 pm

Ja len chcem doplnit, ze som mesiac dopredu krical, ze nemozem osobne vybavit nic, pretoze tu nie som, t.j. bol som tyzden pred zrazom v Prahe, to sa tazko nieco vybavuje. Svoju kuticu som samozrejme na prespanie za urcitych stiesnenych podmienok ponukol dopredu...
Cele ma to mrzi ze to takto vypalilo...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Dec 06, 2004 3:41 pm

matrix26 píše:
majki píše:
matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .


no a to tě sere-o). reagovat snad můžu nebo ne? Hlavně že Ty se vezeš pokaždý s někým a nejlíp zadara. Nic proti tobě Majki, ale rakce musí být a pokud Ti to vadí tak sorry, říkat s i můžu co chci . tady by se to nastalo.


Tim jsem chtel jen rict, ze PANOVE z Blavy jsou v tom v podstate nevinne, o to mi jde, chapes? Samozrejme, ze si muzes rikat, co chces, mame democracy :ho: , ale samozrejme by melo vse byt podlozeno padnymi argumenty. A znovu opakuji, panove z Blavy jsou v tom NEVINNE! To jen aby bylo jasno ;).

Peace :rock
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 3:41 pm

majki píše:Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 . [/color]


Ano, Kris mi poté pozdě v noci nabídl ubytování, ale jemu i TomAntovi jsem řekla, proč jsem odmítla a raději zůstala ve svém autě do rána. Prostě těch podrazů bylo dost a už jsem neměla chuť začít se někde hádat.
Nepsala jsem tady všechno proto, abych někoho pošpinila, ale musím se bránit a vysvětlit celou situaci. Byla bych nerada, aby ostatní, kteří o tom nic nevěděli neměli pocit, že jsem se prostě sebrala a odešla bez rozloučení.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Luke.cz » Pon Dec 06, 2004 3:43 pm

Lily píše: Jinak setkání, kde jsme si vyzkoušeli auta a pokecali bylo bezva (někteří se dost vyřádili :)


To nebylo na mě, že? :nene Já jsem byl na tvoje autíčko hodný. :)
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Kris » Pon Dec 06, 2004 3:45 pm

Keby to tam uvedene bolo, tak samo ze poviem ze mam 3 miesta dajme tomu...ale nebolo to tam ,tak som to neriesil, ponevac som to bral automaticky, ze aj tak nejaky zbludilci budu a proste pridu a hotovo, ked bude treba. :?:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 06, 2004 3:48 pm

Luke.cz píše:
Lily píše: Jinak setkání, kde jsme si vyzkoušeli auta a pokecali bylo bezva (někteří se dost vyřádili :)


To nebylo na mě, že? :nene Já jsem byl na tvoje autíčko hodný. :)


To bolo asi na mna :o) ja som siel prvykrat s automatom a hned Lilynim 2,5 litrom tak som bol trosku uneseny, co bolo na mne patricne poznat, no co, nehanbim sa za to :o) A teda som sa vyradil... Lily, mas super autiiiicko...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť