Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod George » Pon Dec 06, 2004 9:20 pm

Black píše:Nedá mi to a musím se vyjádřit podruhé,protože se mi nelíbí jakou špínu tady na mne a na kluky z Blavy háže. Ještě jednou chci moc poděkovat všem ,kdo se zúčastnili setkání v Bratislavě a setrvali s námi až téměř do úplného konce a neodešli po jídle v pubu na pětihodinovou kávu jako Lily s trojanhorsem. Ano máš pravdu Lily jsme dospělí a proto,když někdo s někým odejde,tak mám za to ,že ti dva si toho mají hodně co říci a neruším je,protože těm dvěma je přednější se vidět navzájem,jak vidět se se všemi kvůli kterým jsem přijela a určitě bych neudělala to ,že odejdu s jedním členem na pět hodin.Ještě ,že to neudělali ,tak všichni,protože to by jsme se vlastně ani neviděli a já si myslím,že je určitě lepší pokud budu chtít takto s jedním členem setkat tak mu napíšu a setkám se s ním někdy zvlášť a nedělám to na srazu a to není jen můj názor.Já celou dobu čekala,že mi zavoláš či napíšeš Lily a ty jsi mě začala hledat až ve dvě hodiny ráno a to je od tebe milé,že jsi vlastně všechno otočila proti mě. Ubytování bylo zajištěné přes Patka a já s ním počítala stejně jako ty.Bohužel jsem na místě zjistila,že Patko nic nezařídil a tak než bych spala v dělnické ubytovně,tak je mi milejší spát u někoho v bytě a že jsem nespala v posteli mi nevadí (spala jsem na zemi a ráda).Já nejela na dovolenou do pětihvězdičkového hotelu,ale na setkání s mými nejlepšími kamarády a tak je mi jedno,že jsem spala na zemi.Nejsem rozmazlená.Jen tak pro informaci by Lily deku i polštář měla od kluků z Blavy. A s tím spaním v autě to Lily asi není moc pravda,protože já mám jiné informace.
To Gothic:zdrž se laskavě kritiky,protože tobě je milejší než se setkat s přáteli, nádeničit někde na stavbě.Co si mám myslet o tom když někdo píše ,že má zdravotní problémy a proto než na sraz jde nádeničit na stavbu. :nene .My jsme nechodili po zakouřených barech,ale báječně jsme se bavili.Pokud vím tak putování po barech jsi navrhoval ty.Ale pokud budete v Praze organizovat sraz ,tak klidně přijedu,ale pouze v případě,že ubytování bude zajištěno v pětihvězdičkovém hotelu.
To Lily ,já se na tebe nezlobím,ale jsem z toho moc smutná :buuu: .


Milá Black.Někdy nám opravdu ukazuješ svoji ubohost.Co je ti vlastně do toho jestli jde někdo s někým na kafe na pět minut nebo na pět hodin.Kdo si že můžeš soudit lidi jestli je to správný nebo ne?Neustále se o všechno staráš,všechno zařizuješ a pak řekneš že za nic nemůžeš? Co se Lily týče tak bych byl radši s ní na kafi než s tebou někde na trzích.A jestli ti vadí že někdo není s tebou ale dojde si s kamarádem pryč, tak je to pouze tvůj problém. Promiň, ale nikdo se tě nebude ptát jestli může někam jít nebo ne.
Co se Gothika týče tak jestli si myslíš že když ty řekneš že je sraz a všichni se posadí na zadek tak si na omylu.Někteří máme své povinosti, keteré jsou důležitější než tvůj sraz!Plně se jinak ztotožnuji s Gothikovým názorem na jeho práci a sraz.

A to že proti Lily útočíš stylem že je vlastně zmlsaná slečna zvyklá na luxus 5ti hvězdičkových hotelů, tak to pouze ukazuje právě tu tvoji ubohost.Pokud někomu slíbíš ubytování,tak pak aspoň ten hnusnej podraz přiznej.

Omlouvám se všem ale těhle pár příspěvků ze mě musel ven!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Pon Dec 06, 2004 9:31 pm

Black píše:To ano pod pojmem přátelé už některé lidi zařazené nemám už kvůli jejich jednání před srazem a některé kvůli jejich jednání na srazu a po něm.A to potom ,co čtu některé příspěvky. Holt mi pár přátel ubylo,ale nedá se nic dělat,to je život. :smutek

Tebe už sem prokouknul hodně dávno.Každý kdo nemá názor jako ty, nebo nedejbože řekne něco proti Tobě je tvůj nepřítel viď?
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Pon Dec 06, 2004 9:47 pm

Lily píše:
Black píše:Je to parádička,když ta nejublíženější chudinka je Lily a ten ,kdo za vše může jsem já. Tak jsi si to Lily představovala.Spokojená.Máš co jsi si přála.Z některých se mi žaludek obrací. Toť vše,končím.


Nejsem nejublíženější a nic takového jsem si nepřála! Je mi zle z toho jak jsi se zachovala. Každý si tady udělá svůj úsudek, ale jen Ty a já moc dobře víme, co se stalo, i když to popíráš.

Možná už mi Lily dáš konečně za pravdu když sem kdysi dávno vystoupil proti black a všichni jste mě odsoudili že já sem ten zlej a hnusnej.
Možná sem jen viděl chování někoho dřív než vi.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Atenza » Pon Dec 06, 2004 9:56 pm

A jedeme znova Materska skolka je proti vam fakt hovno. :o)
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 10:11 pm

Atenza píše:A jedeme znova Materska skolka je proti vam fakt lejno. :o)


The show must go on.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Luke.cz » Pon Dec 06, 2004 10:47 pm

No čtu si to tady a i když bych k tomu měl co říct, nechám si to pro sebe. Jen neveřícně kroutím hlavou a nechápu. :nene: :tuk
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod anonym » Uto Dec 07, 2004 8:07 am

Ahojte vsetci,

neda mi, aby som sa nezapojila do tejto debaty. Doteraz som neveriacky citala prispevky, ktore tuna koluju a som z toho velmi smutna.Som nestranny pozorovatel, nemam tu sice ziadne auticko, ale vacsinu z vas osobne poznam a myslim si, ze ste vsetci fajn ludkovia. Nikto nie je dokonaly a preslapy robime vsetci, ale co tu na fore sa deje, tak to uz nie je mozne. Osobne velmi dobre poznam chalanov, ktori tento klub-stranku zakladali a urcite nebolo ich cielom, aby to vyustilo do takehoto niecoho. Tuna sa maju ludia zblizovat a nie rozdelovat. Tu sa maju vytvarat priatelstva a nie nepriatelstva. Maju sa tu poskytovat informacie, ktore pomozu vacsine z vas. Zucastnujem sa takpovediac vsetkych mazdazrazov a vsetky boli velmi fajn. To ze tam vzniknu nejake nedostatky...... nic nie je dokonale.
Verim, ze sa to da vsetko do poriadku a ze sa uz nebudete navzajom napadat a ze sa vsetky nedorozumenia, ktore vznikli vysvetlia. A samozrejme dufam, ze sa na buducich prijemnych mazda-zrazoch nic taketo nebude opakovat.
Uz sa prosim nehadajte, venujte sa inym debatam, tato k nicomu dobremu nevedie.
Dakujem.
anonym
 

Poslaťod Hosť » Uto Dec 07, 2004 8:39 am

Atenza píše:A jedeme znova Materska skolka je proti vam fakt lejno. :o)


Priateľu, ho*no do toho vidíš, tak na Tvojom mieste by som do toho moc "nekecal". Tak sa, prosím, vzdaj týchto prihlúplych viet a nechaj to tu tak, tí, ktorích sa to týka, si to tu vysvetlia aj bez Tvojich pripomienok! :prdel
Hosť
 

Poslaťod George » Uto Dec 07, 2004 9:01 am

..
Naposledy upravil George dňa Uto Dec 07, 2004 9:17 am, celkovo upravené 1
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Dec 07, 2004 10:21 am

Gothic píše:Tak si tady čtu tu naši včerejší debatu ----- tyyyy jo, my jsme se ale rozvášnili !!! :spik2 :o)

Jo jo, ja uz len pevne dufam, ze dneska uz budu emocie kludnejsie. Priatelia, zhrniem to jednou vetou: uz sa na to vyserme.

Islo proste o dost neprijemne nedorozumenie (ako spravny altruista stale verim, ze neslo o umyselne podrazy), ktore sa malo vyriesit hned pri Carrefoure a bolo by. A Vas priatelia, ktori ste tam neboli, poprosim, aby ste neprilievali olej do ohna, kedze z tu popisaneho sa da len VELMI tazko spravit obrazok, ako to bolo.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Uto Dec 07, 2004 11:12 am

dabel píše:A Vas priatelia, ktori ste tam neboli, poprosim, aby ste neprilievali olej do ohna, kedze z tu popisaneho sa da len VELMI tazko spravit obrazok, ako to bolo.


:jo :zit :tlesk:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Dec 07, 2004 11:19 am

Gothic píše:...


Jenomže, pokud se v budoucnosti bude ještě nějaký sraz řešit, někteří nepřijedou ne proto, co se teď nevydařilo, ale proto, co si následně ve fóru s konkrétními lidmi napsali. Je to škoda, ten problém mohl odeznít jako nedorozumění. :buuu:
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Gothic » Uto Dec 07, 2004 11:24 am

Ano, Pavle, to máš bohužel pravdu. Ale tak to chodí. Sice je to občas (většinou) zbytečné, ale chodí to tak. Přesně ve stylu "já tam nejedu protože tam bude ten a ten a on mi napsal to a to a tím mě strašně urazil". Ale nic s tím nenaděláš. Někomu to připadlo jako podraz, někomu jako nedorozumění, podiskutovali jsme na dané téma a uvidíme co bude dál.
Naposledy upravil Gothic dňa Uto Dec 07, 2004 3:42 pm, celkovo upravené 1
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Honza » Uto Dec 07, 2004 11:35 am

Gothic píše:Ano, Pavle, to máš bohužel pravdu. Ale tak to chodí. Sice je to občas (většinou) zbytečné, ale chodí to tak. Přesně ve stylu "já tam nejedu protože tam bude ten a ten a on mi napsal to a to a tím mě strašně urazil". Jako děti. Ale nic s tím nenaděláš. Někomu to připadlo jako podraz, někomu jako nedorozumění, podiskutovali jsme na dané téma a uvidíme co bude dál.


S tím,že někdo takhle nepřijede máš asi pravdu..Ale proč Jako děti?Každej nemá takovou tu typicky českou pštrosí povahu a nezastává takovej ten názor "už to neřeš,mohlo to vyšumět,to nemá cenu" atd.Tady de totiž o princip :spik2
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod majki » Uto Dec 07, 2004 11:53 am

dabel píše:... a jednak nech sa zhadaju ti, ktorych sa to tyka.


:jo :zit :tlesk: :radost
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron