Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 4:44 pm

Ano, to je ono. Všechno popřít a demagogicky to otočit proti mně. Nemá cenu pořád stále dokola s něčím vyhrožovat...např. už nemám přátele apod. Přátele se k sobě chovají jinak a jsem toho názoru, že toto nebylo jen nějaké nedorozumění, ale cílená věc. Tečka. Konec
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 4:51 pm

A o tu svobodu volby jde. Já na další srazy velmi ráda přijedu,ale budu si moc vybírat s kým se budu domlouvat,aby pak někdo neměl řeči,co se mu nelíbilo. Alespoň se na sraze ukázalo co v kom je.A ono se to vlastně na některých ukázalo i před srazem.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 06, 2004 4:52 pm

Lily píše:
Black píše:To že ubytování od Patka není hotel ,ale dělnická ubytovna jsem se také dověděla až na místě a tak mi bylo milejší přespat u někoho v bytě nž v té ubytovně. Lily a nikdo ti nenařizoval,kdy se máš vracet,je to tvá věc. A já celou dobu čekala,kdy zavoláš či napíšeš a když jsi tu potřebu neměla,tak já nerušila.Zavolala jsi ve dvě ráno a já to řešila až jsi zavolala.


TAKŽE ZNOVA!!!!!!!!!!
Řekla jsi mi do očí na sraze, že jsi věděla o tom, že se spí u TomAnta a ne v hotelu! a že deky máš jen pro Majkiho apod.
Nelži, že jsi nedělala problémy s tím, že jdu pryč. A opakuji, byly jsme dohodnuty, že dáš vědět Ty!


Tu uz musim zareagovat a dat za pravdu Lily, bol som pri tom a celkom ma to dost prekvapilo, zialbohu. Moja ponuka na prespanie v pripade ze nieco krachne alebo sa ubytko nenajde bola, a myslel som si, ze vsetci, ktorych sa to tyka, o nej vedia a prinesu si vsetko potrebne (pre istotu). Evidentne sa ta informacia nedostala vsade kam sa mala. To je z mojej strany vsetko.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tgala » Pon Dec 06, 2004 4:53 pm

No nechcel som sa k tejto teme vyjadrovat, ale musim. Zraz bol super, ze sa tu pise len o tych neprijemnostiach je skoda, ale nevadi.
1. Ze Lily isla s Trojan niekam na kavu je v poriadku, ved co ked si chceli pokecat nech si pokecaju, z mojej strany a myslim ze zo strany vacsiny no problem.
2. Ak bola Lily dohodnuta s Black ze si daju vediet v poriadku, Black nedala, stava sa, ale pokial viem aj Lily aj Trojan maju mobily a myslim si ze ich obaja vedia pouzivat. Kezde bol s nou Trojan a teda ma telefonovanie podstatne lacnejsie ako Lily, nic mu nebranilo zdvihnut ten telefon a zavolat ze kde sme. Ak by nahodou nevedeli trafit nebol by problem a niekto by po nich iste skocil (napriklad ja)
3. Ubytovanie: podla mojich informacii mali priatelia z Ciech byvat u Toma, co sa mi zdalo byt fajn, nakolko zohnat v Bratislave lacne ubytovanie fakt neni lahke. Ze patko222 ponukol nejaky hotel je super, ale: ak ste si vsiimli, patko nieje z bratislavy, hotel je na uplne opacnom konci bratislavy a v noci pred zrazom, ked som si pre istotu opisoval cislo na ten hotel som zistil, ze je to robotnicka ubytovna
4. Ja osobne som sa az na parkovisku dozvedel, ze Lily pocita s hotelo, ktory nebol vybaveny pre dve veci: 1. patko bol v nemocnici, 2. mohol som ho vybavit aj ja, ale kedze moje informacie boli, ze sa spi u TomAnta, tak som to nevybavoval.
5. Ked som sa teda dozvedel, ze Lily chce ist do hotelu, hned som jej ponukol, ze to okamzite vybavim, ale varoval som ju, ze to je robotnicka ubytovna, naco Lily povedala, ze tak teda nie a samozrejme som jej teda slubil, ze kedze nema deky, ze jej ich zozenieme. Ano mohol som Lily ponuknut ze jej vybavim iny hotel, ale za 150 Sk asi tazko. Len pre predstavu, tak penzion stoji okolo 700 Sk/noc a hotel okolo 1200 Sk/noc.
6. Mam taky dojem, ze emocie v niektorych pripadoch presiahli fakty a ze teda to vyzera ako keby sme neviem co spravili.
7. Ako niekto pisal, v doskusii praktocky nieje zmienka o ubytovani. Ja som bol v tom, ze sa bude spat u Toma a hotovo. Keby niekto jasne napisal, hej piocuvaj sem, vybav mi hotel, nieje problem a vybavim. Od turistickej ubytovne az po prezidentsky apartman v Carltone.
8. Takze navrhujem, aby ti, ktori nepoznaju vsetky fakty, nech sa zdrzia komentaru ci to bol podraz alebo nebol. POdraz to podla mna nebol, skor nedorozumenie, ktore vplyvom sklamania a emocii tak chapany je. To nikomu zo zainteresovanych neberiem.
9. Sklamala ma Trojanova reakcia
10. Som pouceny a do buducna ak bude nejaky takyto zraz to vsetko radsej zariadim sam a nebudem sa spoliehat, ze niekto vybavi ubytko. Dam jasne info, ze kedy a ako je zraz a nech mi presne kazdy kto ma zaujem o ubytobvanie napise a ja mu to ubytko vybavim

Takze asi tak a nehadajte sa
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 4:56 pm

Black píše:A o tu svobodu volby jde. Já na další srazy velmi ráda přijedu,ale budu si moc vybírat s kým se budu domlouvat,aby pak někdo neměl řeči,co se mu nelíbilo. Alespoň se na sraze ukázalo co v kom je.A ono se to vlastně na některých ukázalo i před srazem.


KRÁSNÝ PŘÍKLAD DEMAGOGIE!
Hlavně se sama sobě divím, že mě to stále tak dráždí a musím odpovídat.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 4:57 pm

Lily píše:Ano, to je ono. Všechno popřít a demagogicky to otočit proti mně. Nemá cenu pořád stále dokola s něčím vyhrožovat...např. už nemám přátele apod. Přátele se k sobě chovají jinak a jsem toho názoru, že toto nebylo jen nějaké nedorozumění, ale cílená věc. Tečka. Konec

Máš úplnou pravdu,že se k sobě přátelé chovají jinak. O cílenou věc šlo ,ale ne z mojí strany.A ničím nevyhrožuji jen konstatuji,že mi přátel ubylo a to není výhružka,ale jen konstatování.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pon Dec 06, 2004 5:00 pm

Tak ako Tom som sa doteraz snazil nezamiesat sa do debaty...

Takze len par postrehov odo mna:

1.) Poprosim V AKEJKOLVEK DEBATE drzat sa toho, o com sa debatuje, vyhybat sa domnienkam, informaciam "jedna pani povedala", roznym osobnym narazkam a vytahovat najroznejsie spinave argumenty. To NIKDY nevedie k rozumnej debate a vzdy to skonci len hadkou bez argumentov. Hadam nemusim konkretizovat a potrafeni sa najdu.

2.) Plne chapem rozhorcenie Lily, ktora skoncila v cudzom meste bez moznosti noclahu. Treba priznat, ze organizacia totalne zlyhala a dufat, ze sa take nieco opakovat nebude - tym apelujem na organizatorov dalsich zrazov. Pred Carrefourom som to bral este ako "lahke nedorozumenie", ako vsak vidim, bolo to o dost vaznejsie a naplno sa to prejavilo o druhej v noci...

3.) Ucast na KAZDOM zraze je dobrovolna. Nikdy nikoho nenutime, nevyhrazame sa ani nic podobne. Kto ma chut, cas a prostriedky MOZE prist a je na zraze srdecne vitany. Organizatori su od toho oznamit datum a miesto konania, nie direktivne prikazovat, kto vsetko sa zucastnit musi, aby zostal "kamarat". Takisto plati, ze ked sa niekto rozhodne odist, ci oddelit, je to cisto jeho vec a nikoho dalsieho do toho nic nie je.

Koniec hlasenia. Zaroven zdoraznujem, ze voci nikomu nechovam zast (skor naopak) a snazil som sa tieto body spisat ako nezavisly pozorovatel diskusie. Dakujem za pochopenie, mozeme pokracovat dalsimi planovanymi bodmi programu schodze UV-KSC.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 5:01 pm

tgala píše:No nechcel som sa k tejto teme vyjadrovat, ale musim. Zraz bol super, ze sa tu pise len o tych neprijemnostiach je skoda, ale nevadi.
1. Ze Lily isla s Trojan niekam na kavu je v poriadku, ved co ked si chceli pokecat nech si pokecaju, z mojej strany a myslim ze zo strany vacsiny no problem.
2. Ak bola Lily dohodnuta s Black ze si daju vediet v poriadku, Black nedala, stava sa, ale pokial viem aj Lily aj Trojan maju mobily a myslim si ze ich obaja vedia pouzivat. Kezde bol s nou Trojan a teda ma telefonovanie podstatne lacnejsie ako Lily, nic mu nebranilo zdvihnut ten telefon a zavolat ze kde sme. Ak by nahodou nevedeli trafit nebol by problem a niekto by po nich iste skocil (napriklad ja)
3. Ubytovanie: podla mojich informacii mali priatelia z Ciech byvat u Toma, co sa mi zdalo byt fajn, nakolko zohnat v Bratislave lacne ubytovanie fakt neni lahke. Ze patko222 ponukol nejaky hotel je super, ale: ak ste si vsiimli, patko nieje z bratislavy, hotel je na uplne opacnom konci bratislavy a v noci pred zrazom, ked som si pre istotu opisoval cislo na ten hotel som zistil, ze je to robotnicka ubytovna
4. Ja osobne som sa az na parkovisku dozvedel, ze Lily pocita s hotelo, ktory nebol vybaveny pre dve veci: 1. patko bol v nemocnici, 2. mohol som ho vybavit aj ja, ale kedze moje informacie boli, ze sa spi u TomAnta, tak som to nevybavoval.
5. Ked som sa teda dozvedel, ze Lily chce ist do hotelu, hned som jej ponukol, ze to okamzite vybavim, ale varoval som ju, ze to je robotnicka ubytovna, naco Lily povedala, ze tak teda nie a samozrejme som jej teda slubil, ze kedze nema deky, ze jej ich zozenieme. Ano mohol som Lily ponuknut ze jej vybavim iny hotel, ale za 150 Sk asi tazko. Len pre predstavu, tak penzion stoji okolo 700 Sk/noc a hotel okolo 1200 Sk/noc.
6. Mam taky dojem, ze emocie v niektorych pripadoch presiahli fakty a ze teda to vyzera ako keby sme neviem co spravili.
7. Ako niekto pisal, v doskusii praktocky nieje zmienka o ubytovani. Ja som bol v tom, ze sa bude spat u Toma a hotovo. Keby niekto jasne napisal, hej piocuvaj sem, vybav mi hotel, nieje problem a vybavim. Od turistickej ubytovne az po prezidentsky apartman v Carltone.
8. Takze navrhujem, aby ti, ktori nepoznaju vsetky fakty, nech sa zdrzia komentaru ci to bol podraz alebo nebol. POdraz to podla mna nebol, skor nedorozumenie, ktore vplyvom sklamania a emocii tak chapany je. To nikomu zo zainteresovanych neberiem.
9. Sklamala ma Trojanova reakcia
10. Som pouceny a do buducna ak bude nejaky takyto zraz to vsetko radsej zariadim sam a nebudem sa spoliehat, ze niekto vybavi ubytko. Dam jasne info, ze kedy a ako je zraz a nech mi presne kazdy kto ma zaujem o ubytobvanie napise a ja mu to ubytko vybavim

Takze asi tak a nehadajte sa

Díky tgala konečně rozumná řeč. :jo :jo :jo
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Pon Dec 06, 2004 5:06 pm

Arghhhhhh..TomAnte,Ďáble..klucí,dejte mi sílu ať se udržím a nepíšu..Apeluji na vás,myslete na mě a na to,že se mi tady z někoho obrací žaludek jak kuře na rožni...
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod tgala » Pon Dec 06, 2004 5:06 pm

Ak by sa to zdalo to com som napisal jednostranne, zabudol som tam dopisat, ze suhlasim s tym, ze Black mala dat Lily vediet
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 5:12 pm

Je to parádička,když ta nejublíženější chudinka je Lily a ten ,kdo za vše může jsem já. Tak jsi si to Lily představovala.Spokojená.Máš co jsi si přála.Z některých se mi žaludek obrací. Toť vše,končím.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 5:12 pm

tgala píše:No nechcel som sa k tejto teme vyjadrovat, ale musim. Zraz bol super, ze sa tu pise len o tych neprijemnostiach je skoda, ale nevadi.
1. Ze Lily isla s Trojan niekam na kavu je v poriadku, ved co ked si chceli pokecat nech si pokecaju, z mojej strany a myslim ze zo strany vacsiny no problem.
2. Ak bola Lily dohodnuta s Black ze si daju vediet v poriadku, Black nedala, stava sa, ale pokial viem aj Lily aj Trojan maju mobily a myslim si ze ich obaja vedia pouzivat. Kezde bol s nou Trojan a teda ma telefonovanie podstatne lacnejsie ako Lily, nic mu nebranilo zdvihnut ten telefon a zavolat ze kde sme. Ak by nahodou nevedeli trafit nebol by problem a niekto by po nich iste skocil (napriklad ja)


1.Tvůj příspěvek mě také nenechává v klidu. Seděl jsi na druhé straně místnosti a neviděl jsi a ani neslyšel jak jsem se musela trapně doprošovat Black o tak triviální věc. Už to byl vrchol a nepochopím, jak se někdo může chovat tak dětinsky. Takže abys správně pochopil, nebylo to o tom, že někdo někomu zavolá, ale o tom, že Black dělala problémy už ze začátku. A nevím jak Ty, ale já jsem zásadový člověk, a jestliže někomu něco slíbím tak to taky udělám a ne že potom mi Black drze do telefonu řekne, že ho měla vypnutý a že jsem to mohla vědět!
2. Informace, že se spí u TomAnta jsi možná měl i Ty, ale opakuji, já byla přesvědčována Black, že jde o hotel a do očí mi přizná, že mi lhala.
3. Že zrovna Ty píšeš, že pro Vás nebyl problém, že jdu s Trojanem na kávu...! Jen si vzpomeň, jakou netaktní otázku jsi nahlas přede všemi položil! Nebudu jí sem ale psát. Však Ty moc dobře víš, o čem píšu
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 5:15 pm

Black píše:Je to parádička,když ta nejublíženější chudinka je Lily a ten ,kdo za vše může jsem já. Tak jsi si to Lily představovala.Spokojená.Máš co jsi si přála.Z některých se mi žaludek obrací. Toť vše,končím.


Nejsem nejublíženější a nic takového jsem si nepřála! Je mi zle z toho jak jsi se zachovala. Každý si tady udělá svůj úsudek, ale jen Ty a já moc dobře víme, co se stalo, i když to popíráš.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 5:18 pm

Mě je zle z toho jak se Lily chováš a jednáš.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Pon Dec 06, 2004 5:48 pm

Nepotřebujete Alka Seltzer? Je to dobrý na žaludek :o)
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť