Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 3:54 pm

Nedá mi to a musím se vyjádřit podruhé,protože se mi nelíbí jakou špínu tady na mne a na kluky z Blavy háže. Ještě jednou chci moc poděkovat všem ,kdo se zúčastnili setkání v Bratislavě a setrvali s námi až téměř do úplného konce a neodešli po jídle v pubu na pětihodinovou kávu jako Lily s trojanhorsem. Ano máš pravdu Lily jsme dospělí a proto,když někdo s někým odejde,tak mám za to ,že ti dva si toho mají hodně co říci a neruším je,protože těm dvěma je přednější se vidět navzájem,jak vidět se se všemi kvůli kterým jsem přijela a určitě bych neudělala to ,že odejdu s jedním členem na pět hodin.Ještě ,že to neudělali ,tak všichni,protože to by jsme se vlastně ani neviděli a já si myslím,že je určitě lepší pokud budu chtít takto s jedním členem setkat tak mu napíšu a setkám se s ním někdy zvlášť a nedělám to na srazu a to není jen můj názor.Já celou dobu čekala,že mi zavoláš či napíšeš Lily a ty jsi mě začala hledat až ve dvě hodiny ráno a to je od tebe milé,že jsi vlastně všechno otočila proti mě. Ubytování bylo zajištěné přes Patka a já s ním počítala stejně jako ty.Bohužel jsem na místě zjistila,že Patko nic nezařídil a tak než bych spala v dělnické ubytovně,tak je mi milejší spát u někoho v bytě a že jsem nespala v posteli mi nevadí (spala jsem na zemi a ráda).Já nejela na dovolenou do pětihvězdičkového hotelu,ale na setkání s mými nejlepšími kamarády a tak je mi jedno,že jsem spala na zemi.Nejsem rozmazlená.Jen tak pro informaci by Lily deku i polštář měla od kluků z Blavy. A s tím spaním v autě to Lily asi není moc pravda,protože já mám jiné informace.
To Gothic:zdrž se laskavě kritiky,protože tobě je milejší než se setkat s přáteli, nádeničit někde na stavbě.Co si mám myslet o tom když někdo píše ,že má zdravotní problémy a proto než na sraz jde nádeničit na stavbu. :nene .My jsme nechodili po zakouřených barech,ale báječně jsme se bavili.Pokud vím tak putování po barech jsi navrhoval ty.Ale pokud budete v Praze organizovat sraz ,tak klidně přijedu,ale pouze v případě,že ubytování bude zajištěno v pětihvězdičkovém hotelu.
To Lily ,já se na tebe nezlobím,ale jsem z toho moc smutná :buuu: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pon Dec 06, 2004 3:56 pm

trojanhorse píše:No nedá mi, aby som sa ešte naposledy neprihlásil:::::

Majki a o čo vlastne išlo? Nič proti Krisovi, fakt sa potom ponúkol. Ale tu išlo o iné veci. Čo keby sa Kris neponúkol? A ani Tebe by sa určite nepáčil spánok v aute. Ty si mal ubytovanie akotak zabezpečené. A čo Linda?
Fakt ste tu samí egoisti? Veď to už konečne pochopte!!!!!!!!!!!!


Trojan, nic proti tobe samozrejme, ale rikam ti, ze ja az do soboty odpoledne NEVEDEL o tom, ze ubytovani v tom hostelu, ktere melo byt zajistene pro Lily, Black a pripadne Gothica a doficze, padlo. Chapes???

A o tomhle koncim debatit, protoze jak se tak divam, tak se tu na mou hlavu snese NECO, co je totalne MIMO me.

Chybama se clovek uci, nejsme dokonali. Holt stalo se a pokud dokazou právem a oduvodnene dotceni (naprosto to chapu, byl bych taky) tohle prenest casem pres srdce, nelze nez slibit, ze takove problemy se napriste nevyskytnou.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 3:57 pm

Kris píše:Keby to tam uvedene bolo, tak samo ze poviem ze mam 3 miesta dajme tomu...ale nebolo to tam ,tak som to neriesil, ponevac som to bral automaticky, ze aj tak nejaky zbludilci budu a proste pridu a hotovo, ked bude treba. :?:


Kris, na Tebe to přece vůbec mířené není. Děkuji Ti, že když jsi zjistil mojí situaci, tak jsi mi nabídl ubytování, vážím si toho. Problém byl úplně někde jinde.

Jasně mě Black ujišťovala, že ubytování v hotelu je zajištěno. Chtěla jsem hotel jenom proto, abych nikoho neobtěžovala s ubytováním. Na tom snad nic vyjímečného není?!
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod majki » Pon Dec 06, 2004 3:57 pm

Lily píše:Ano, Kris mi poté pozdě v noci nabídl ubytování, ale jemu i TomAntovi jsem řekla, proč jsem odmítla a raději zůstala ve svém autě do rána. Prostě těch podrazů bylo dost a už jsem neměla chuť začít se někde hádat.
Nepsala jsem tady všechno proto, abych někoho pošpinila, ale musím se bránit a vysvětlit celou situaci. Byla bych nerada, aby ostatní, kteří o tom nic nevěděli neměli pocit, že jsem se prostě sebrala a odešla bez rozloučení.


Lily, verim, ze nikdo takovy pocit nema a doufam, ze priste spolu prohodime u mazdy nebo u caje vice slov ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod ex trojan » Pon Dec 06, 2004 4:03 pm

Black píše:Nedá mi to a musím se vyjádřit podruhé,protože se mi nelíbí jakou špínu tady na mne a na kluky z Blavy háže. Ještě jednou chci moc poděkovat všem ,kdo se zúčastnili setkání v Bratislavě a setrvali s námi až téměř do úplného konce a neodešli po jídle v pubu na pětihodinovou kávu jako Lily s trojanhorsem. Ano máš pravdu Lily jsme dospělí a proto,když někdo s někým odejde,tak mám za to ,že ti dva si toho mají hodně co říci a neruším je,protože těm dvěma je přednější se vidět navzájem,jak vidět se se všemi kvůli kterým jsem přijela a určitě bych neudělala to ,že odejdu s jedním členem na pět hodin.Ještě ,že to neudělali ,tak všichni,protože to by jsme se vlastně ani neviděli a já si myslím,že je určitě lepší pokud budu chtít takto s jedním členem setkat tak mu napíšu a setkám se s ním někdy zvlášť a nedělám to na srazu a to není jen můj názor.Já celou dobu čekala,že mi zavoláš či napíšeš Lily a ty jsi mě začala hledat až ve dvě hodiny ráno a to je od tebe milé,že jsi vlastně všechno otočila proti mě. Ubytování bylo zajištěné přes Patka a já s ním počítala stejně jako ty.Bohužel jsem na místě zjistila,že Patko nic nezařídil a tak než bych spala v dělnické ubytovně,tak je mi milejší spát u někoho v bytě a že jsem nespala v posteli mi nevadí (spala jsem na zemi a ráda).Já nejela na dovolenou do pětihvězdičkového hotelu,ale na setkání s mými nejlepšími kamarády a tak je mi jedno,že jsem spala na zemi.Nejsem rozmazlená.Jen tak pro informaci by Lily deku i polštář měla od kluků z Blavy. A s tím spaním v autě to Lily asi není moc pravda,protože já mám jiné informace.
To Gothic:zdrž se laskavě kritiky,protože tobě je milejší než se setkat s přáteli, nádeničit někde na stavbě.Co si mám myslet o tom když někdo píše ,že má zdravotní problémy a proto než na sraz jde nádeničit na stavbu. :nene .My jsme nechodili po zakouřených barech,ale báječně jsme se bavili.Pokud vím tak putování po barech jsi navrhoval ty.Ale pokud budete v Praze organizovat sraz ,tak klidně přijedu,ale pouze v případě,že ubytování bude zajištěno v pětihvězdičkovém hotelu.
To Lily ,já se na tebe nezlobím,ale jsem z toho moc smutná :buuu: .





Bez urážky, to mi pripadá, ako komplex menejcennosti /Tvoje vety ohľadom našej kávy/. Fakt si sa zachovala blbo a keby si zavolala, tak by sme prišli. A čo sa týka toho spania v aute:

TO BY SI SA FAKT ČUDOVALA, ŽE LILY TAM AJ SPALA!!!!!!!!!!

Čo si si myslela, že spala u mňa alebo čo!!!!!!!!!

Fakt, je to celé nanič.

:prdel
ex trojan
 

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 4:07 pm

matrix26 píše:
majki píše:
matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .


no a to tě sere-o). reagovat snad můžu nebo ne? Hlavně že Ty se vezeš pokaždý s někým a nejlíp zadara. Nic proti tobě Majki, ale rakce musí být a pokud Ti to vadí tak sorry, říkat s i můžu co chci . tady by se to nastalo.

Matrixi já myslím,že jsi to teď docela přehnal ,co se týče majkiho. Já majkiho svezla dobrovolně a ráda.Je to hodný člověk a já chtěla ,aby přijel a tak ho nenapadej. Je to moje věc i kdybych ho vezla až z Karviné.Věř tomu,že mi za to stojí a jela bych pro něj až na kraj světa.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Pon Dec 06, 2004 4:10 pm

Lily nemá 2,5l nebo mě někdo opravte.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 06, 2004 4:13 pm

Ospravedlnujem sa, Lily ma 2.0, ale aj tak to dobre tahalo :o) :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gothic » Pon Dec 06, 2004 4:14 pm

Luke.cz píše:Lily nemá 2,5l nebo mě někdo opravte.


Správně, má 2.0 :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 4:16 pm

Black píše:Nedá mi to a musím se vyjádřit podruhé,protože se mi nelíbí jakou špínu tady na mne a na kluky z Blavy háže. Ještě jednou chci moc poděkovat všem ,kdo se zúčastnili setkání v Bratislavě a setrvali s námi až téměř do úplného konce a neodešli po jídle v pubu na pětihodinovou kávu jako Lily s trojanhorsem. Ano máš pravdu Lily jsme dospělí a proto,když někdo s někým odejde,tak mám za to ,že ti dva si toho mají hodně co říci a neruším je,protože těm dvěma je přednější se vidět navzájem,jak vidět se se všemi kvůli kterým jsem přijela a určitě bych neudělala to ,že odejdu s jedním členem na pět hodin.Ještě ,že to neudělali ,tak všichni,protože to by jsme se vlastně ani neviděli a já si myslím,že je určitě lepší pokud budu chtít takto s jedním členem setkat tak mu napíšu a setkám se s ním někdy zvlášť a nedělám to na srazu a to není jen můj názor.Já celou dobu čekala,že mi zavoláš či napíšeš Lily a ty jsi mě začala hledat až ve dvě hodiny ráno a to je od tebe milé,že jsi vlastně všechno otočila proti mě. Ubytování bylo zajištěné přes Patka a já s ním počítala stejně jako ty.Bohužel jsem na místě zjistila,že Patko nic nezařídil a tak než bych spala v dělnické ubytovně,tak je mi milejší spát u někoho v bytě a že jsem nespala v posteli mi nevadí (spala jsem na zemi a ráda).Já nejela na dovolenou do pětihvězdičkového hotelu,ale na setkání s mými nejlepšími kamarády a tak je mi jedno,že jsem spala na zemi.Nejsem rozmazlená.Jen tak pro informaci by Lily deku i polštář měla od kluků z Blavy. A s tím spaním v autě to Lily asi není moc pravda,protože já mám jiné informace.
To Gothic:zdrž se laskavě kritiky,protože tobě je milejší než se setkat s přáteli, nádeničit někde na stavbě.Co si mám myslet o tom když někdo píše ,že má zdravotní problémy a proto než na sraz jde nádeničit na stavbu. :nene .My jsme nechodili po zakouřených barech,ale báječně jsme se bavili.Pokud vím tak putování po barech jsi navrhoval ty.Ale pokud budete v Praze organizovat sraz ,tak klidně přijedu,ale pouze v případě,že ubytování bude zajištěno v pětihvězdičkovém hotelu.
To Lily ,já se na tebe nezlobím,ale jsem z toho moc smutná :buuu: .


Black: no já snad nevěřím vlastním očím!!!
1. Neodešla jsem na 5 hodin! řekla jsi mi, že ať jdu na půl hodiny. Díky za povolení. Bylo mi trapně prosit Tě půl hodiny o to, abys mě prozvoněním (nabídla jsem Ti i můj mobil) dala vědět až se budete přesouvat. Nikomu jsi nic neřekla a dělala, že o ničem nevíš! Byly jsme dohodnuté a moc dobře víš, že jsem si nešla zasouložit, ale šla jsem na kávu, takže o nějakém rušení nebyla řeč! Jestliže jsi mi slíbila, že dáš vědět, čekala jsem až to uděláš a ne, že narazím v noci na zavřené dveře a stojím tam v mraze jak idiot!
2. Ano, volala jsem Ti až ve 2 hodiny ráno, protože jsem pořád nechápala jak je možné, že se něco takového stane a snažila se to "vydýchat" a celou dobu jsem seděla v autě před domem TomAnta. Takže už bylo jedno v kolik hodin zavolám, protože jsem byla rozhodnutá nevrátit se. A připomínám, že jsme se jasně DOHODLY, že mi dáš vědět Ty!
3. Nejsme malé děti a nehrajeme si na to, že když se sejdeme musíme dělat přesně to, co vyhovuje ostatním. Znovu opakuji: odchod na kávu a odpojení na dání si kávy jinde mi nepřipadá jako takový hřích. Nevím, proč bych kvůli tomu, že si chci s někým chvíli pohovořit měla jezdit jindy. Nikdo nemá právo říkat mi jak dlouho, s kým apod. mám na sraze být.
4. Že je hotel dělnická ubytovna jsem se dozvěděla také až na sraze. Pokud to ostatní věděli dříve, nechápu proč to rovnou nenapsali na fórum. Byla bych si našla i něco sama přes net.
5. Připadá mi to jako demagogická debata! nepsala o několika hvězdičkovém hotelu, ale o tom, že nechci nikoho zatěžovat tím, že mu budu lézt do bytu, ale někde se vyspím jako člověk. Stačil by i obyčejný penzion apod. Takže prosím, aby se nepřekrucovaly mé příspěvky!
6. Tgala se nabídl, že mi přinese nějakou deku až poté, co jsem byla šokovaná z toho, že s sebou samozřejmě tyto věci nemám a na podlaze bez ničeho spát nebudu. Nabídka samozřejmě přišla zase až na místě v Bratislavě.
7. Je mi jedno jaké informace máš, já jen řeknu, že jsem byla v autě před Kauflandem, kousek od domu TomAnta, takže mě celkem nezajímá kdo a co zase tady nakrafal!
8. Nemáš důvod se na mězlobit, protože já se chovala férově už od začátku a moc jsi mě zklamala. Stále nedokážu pochopit, proč jsi mi to udělala.
Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek, ale n*sr*lo mě to tolik, že nešlo odpovědět
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 4:18 pm

To ano pod pojmem přátelé už některé lidi zařazené nemám už kvůli jejich jednání před srazem a některé kvůli jejich jednání na srazu a po něm.A to potom ,co čtu některé příspěvky. Holt mi pár přátel ubylo,ale nedá se nic dělat,to je život. :smutek
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 4:25 pm

To že ubytování od Patka není hotel ,ale dělnická ubytovna jsem se také dověděla až na místě a tak mi bylo milejší přespat u někoho v bytě nž v té ubytovně. Lily a nikdo ti nenařizoval,kdy se máš vracet,je to tvá věc. A já celou dobu čekala,kdy zavoláš či napíšeš a když jsi tu potřebu neměla,tak já nerušila.Zavolala jsi ve dvě ráno a já to řešila až jsi zavolala.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 4:30 pm

Black píše:To že ubytování od Patka není hotel ,ale dělnická ubytovna jsem se také dověděla až na místě a tak mi bylo milejší přespat u někoho v bytě nž v té ubytovně. Lily a nikdo ti nenařizoval,kdy se máš vracet,je to tvá věc. A já celou dobu čekala,kdy zavoláš či napíšeš a když jsi tu potřebu neměla,tak já nerušila.Zavolala jsi ve dvě ráno a já to řešila až jsi zavolala.


TAKŽE ZNOVA!!!!!!!!!!
Řekla jsi mi do očí na sraze, že jsi věděla o tom, že se spí u TomAnta a ne v hotelu! a že deky máš jen pro Majkiho apod.
Nelži, že jsi nedělala problémy s tím, že jdu pryč. A opakuji, byly jsme dohodnuty, že dáš vědět Ty!
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Dec 06, 2004 4:32 pm

Tak koukám, mláďata, že závěr setkání nedopadl až tak úplně, jak měl a jak čtu, jsou tu v tuhle chvíli docela horké emoce. Ze zkušenosti vím, že z obyčejného nedorozumění může přes trapas narůst docela slušná averze a myslím, že by to bylo škoda. Jestli můžu poradit, aspoň do Silvestra to neřešte. Nic se nejí tak horký, jak se to stáhne z plotny. Kdysi jsem se za podobných okolností sápal urostřed noci do turistické ubytovny po hromosvodu a nepochodil jsem (nikoho ze spolunocležníků nenapadlo, že by opravdu mohl ve tři v noci někdo ťukat na okno v druhém patře). Byl z toho nádherný trapas, ale po letech se na to kupodivu vzpomíná hezky. :old
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Black » Pon Dec 06, 2004 4:36 pm

Lily já už to nehodlám řešit :dost .Ty máš svůj názor na věc,já mám zase svůj názor na věc a nedohodneme se. Jedna věc je jistá.Že mi ubylo pár přátel,ale nevadí.Už to neřeším.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť