Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pocet ucastnikov Mazda Christmas Bratislava 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod dabel » Str Dec 01, 2004 11:00 am

Gothic píše:Hm, takže nikoho nenapadlo něco jako třeba kulečník, bowling, diskotéka, prohlídka města, společenská hra "poznejte několik barů v Bratislavě" a podobně? To se tam budeme jen tak bimbat sem a tam? A zase polovina nebo víc lidí odjede po dvou-třech hodinách?

Hm, slabota. Asi na to dlabu, blemcat se jen sem a tam tak můžu i tady.

Tak toto nehovor ani zo srandy :( Kulecnik a bowling mozeme kludne spravit (vecer je otvoreny), prehliadka mesta bola v tych Vianocnych trhoch.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 11:08 am

Gothicu to snad nemyslíš vážně. :sok: Jde o to,že se všichni setkáme a v tom předvánočním šílenství se v klidu nějaké hospůdky pobavíme a ne že vymeteme fůru diskoték,kde hudba tak řve ,že neuslyšíme jeden druhého a opijem se ,jak čuňata.To je možná pro nějaké puberťáky,ale určitě ne pro nás.Ten program ,co tu kluci píší je bezva.Vždyť Vánoce jsou svátky klidu a míru.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Str Dec 01, 2004 11:10 am

Black píše:Gothicu to snad nemyslíš vážně. :sok: Jde o to,že se všichni setkáme a v tom předvánočním šílenství se v klidu nějaké hospůdky pobavíme a ne že vymeteme fůru diskoték,kde hudba tak řve ,že neuslyšíme jeden druhého a opijem se ,jak čuňata.To je možná pro nějaké puberťáky,ale určitě ne pro nás.Ten program ,co tu kluci píší je bezva.Vždyť Vánoce jsou svátky klidu a míru.


Yes, I agree!!! Hlavne pohodička, vianočné trhy sú super nápad, nikto nebude ľutovať. 8)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 11:13 am

To Gothic:Já tě nepoznávám.Co se s tebou děje? :u: :soking
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Dec 01, 2004 11:17 am

Já chápu, že ten klub je neformální skupina a že nás v podstatě nikdo nezval, tj. že je jen na nás abychom dorazili se všemi riziky, která to nese. Na druhé straně mi chybí nějaké alespoň relativně pevné opěrné body srazu a jasné informace. I když to možná pálí jenom mě. Z mého pohledu mě sraz v duchu "sejdeme se, pokecáme a popijeme, ale vlastně nevíme co bude nebude" nenaplňuje obzvláštní touhou se zúčastnit. Určitě ne v zimě, v létě mi to nevadí :o) Navíc, jak nás poučil vývoj v Jelce, větší polovina lidí odjela večer, takže nebýt české enklávy a pár Vás, skončili bychom ve 20.00. A to je další věc - pařit někde do desíti večer asi fakt nemá smyl, to by spíš chtělo volně se přeskupovat po Bratislavě do rána :o)
Pokud už mám jet někam 300 kilometrů v zimě :o) přece jen by nějaká koncepce srazu bodla.
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod TomAnt » Str Dec 01, 2004 11:30 am

OK, ja to napisem takto:
Predbezny program (moze sa jemne upravovat podla zelani)

15:00 stretnutie pri Carrefoure v Petrzalke
16:00 odjazd do mesta na Vianocne trhy (tie su priamo v centre mesta, takze spojene s prehliadkou kras bratislavy, kto ich este nevidel)
od 18:00 (ale mozme samo prist aj neskor) mame rezervovane miesto v utulnom pube s dobrou kuchynou, samozrejme, po veceri a pokece nie je problem sa napriklad presunut do 5 min vzdialeneho Auparku s bowlingom, biliardom, atd atd... o5, je to na dohode...

A este, temou rozhovoru pri veceri by mala byt aj jedna velmi dolezita tema, pri ktorej by sme uvitali ocelove jadro klubu... Tema bude nasledne zverejnena po zraze pre vsetkych...
Naposledy upravil TomAnt dňa Str Dec 01, 2004 11:36 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 11:31 am

To Gothic: tebe poveze Lily a ta v Mazdičce určitě topí a tak ti zima nebude neboj. A unavený z řízení tím pádem taky nebudeš.A program napsaný taky máš a tak nechápu o co ti jde. Sraz je na parkovišti u Carrefouru,pak se jde na Vánoční trhy a pak do fotbalové hospůdky.A to ,že v Jelce většina lidí brzo prchla,není na organizaci srazu,ale v mentalitě lidí a s tím nic nenaděláme,že se někteří místní po fotografování sebrali a odjeli.Bohužel. Já myslím,že ten sraz za to stál a zábava byla. já zase nestojím o to vymetata až do rána bary a chlastat,to můžu dělat i v Brně.Já se chci setkat s ostatními a v klidu se s nimi pobavit. A začínám být pěkně nasr.....á,jak se někteří lidi z Čech začínají vykrucovat z účasti (jen jediného člověka chápu ,že nechce přijet,protože k tomu má moc vážný důvod,ale moc doufám v to ,že nakonec přijede).To zase mám přijet jediná z Čech ,Moravy a Slezska,styďte se všichni.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Dec 01, 2004 11:40 am

Tak to já bych si radši zapařil (tj. ne se ožrat, ale prolézt podniky v Bratislavě) do rána, sedět celý večer v hospodě a kafrat můžu i tady a mám to jen 20 minut busem.
Mimoto, já si v období listopad - konec března akce, na které chci jet pečlivě vybírám, zimu a časnou tmu nemám rád.
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod TomAnt » Str Dec 01, 2004 11:42 am

Chi chi, myslim ze pride aj na to "prelezani"... :jo :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 11:45 am

Já si chci popovídat z druhými lidmi a odpočinout si v tom předvánočním čase.Takže chci pohodu a klid. Podniky si mohu prolézat v Brně a kdyby to byl program setkání ,tak nepřijedu,protože o něco takového nestojím.Já se chci vidět s ostatními.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Dec 01, 2004 11:47 am

PS: A stydět se není důvod, nemá cenu jezdit jak trotl na sraz jen protože je. A navíc, kolik lidí to má blíž a nejedou.....?! Takže klid vášní.
A skutečně bych byl zvědav, kolik lidí by přijelo na sraz pořádající se v okolí Prahy :?: Furt jezdíme nejdál, takže nám nemá kdo co vyčítat, jsme asi nejakčnější :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 11:49 am

Nevím proč trotl sraz,ale jestli to má být výlet po hampejzech,tak mi to oznamte předem,protože nepřijedu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Dec 01, 2004 11:54 am

Psal jsem "jak trotl na sraz" :)

Sedět celý večer v jedné hospodě mi přijde dost slabomyslné :?: to podle mě nemá cenu.
Mě spíš zajímá večerní život cizího města - někde dobře vaří, někde mají dobré koktejly, někde mají dobrý kulečník, někde hraje dobrá hudba atd. atd. atd. A u toho všeho se dá krásně pokecat :o) A když máš k tomu ještě místní průvodce :o) tak už vůbec není co řešit :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 11:58 am

Hurá už jsem komunikátor. :tleskam
No já si chci odpočinout a ne běhat někde celou noc a tak začínám přemýšlet jestli vůbec přijedu a když tak je na otočku na Vánoční trhy.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Dec 01, 2004 12:05 pm

:o) Co keby sme najprv chvilu posedeli a potom polozili mestom? :o) Ved sa dohodneme na mieste a nehadajte sa vy dvaja :o) Nakoniec z toho vyjdem ja ako magor, ked pride 5 ludi a na veceru je objednanych x miest...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron