Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pocet ucastnikov Mazda Christmas Bratislava 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Gothic » Str Dec 01, 2004 12:10 pm

My se nehádáme :o) To, co píšu, není nic osobního proti nikomu, to je jen má představa z mého hlediska dobře stráveného večera v zimní Bratislavě.

A nebuďte furt tak vztahovační :?:
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod TomAnt » Str Dec 01, 2004 12:15 pm

:o) :o)
Vecer bude v pohode, nemaj boj...

Aaaaa az teraz som si vsimol nazov tvojho auta, ze Drakous, to je dobreeee :o) :ho: :jo
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 12:16 pm

To TomAnt nemusíš mít obavy.Já přijedu,ale jen na naplánovaný program tak jak je s Vánočními trhy a s posezením ve Fotbalové hospůdce a jestli se potom bude korzovat po diskotékách,tak odjedu zpět a to klidně i v noci,protože o to nestojím.Já stojím o klidné setkání se členy klubu a jejich autíčky.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Dec 01, 2004 12:19 pm

Black píše:To TomAnt nemusíš mít obavy.Já přijedu,ale jen na naplánovaný program tak jak je s Vánočními trhy a s posezením ve Fotbalové hospůdce a jestli se potom bude korzovat po diskotékách,tak odjedu zpět a to klidně i v noci,protože o to nestojím.Já stojím o klidné setkání se členy klubu a jejich autíčky.


Což bude asi přesně ten důvod proč já možná nepřijedu :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Hosť » Str Dec 01, 2004 12:23 pm

Priatelia priatelia... myslim, ze uvod (stretnutie, trhy, vecera) je jasny a hadam sa zhodneme, ze nejak sa zacat musi ;) Zvysok je na dalsej dohode, mozeme sa presunut niekam na biliard, bowling alebo do nejakej "nizsej cenovej", podla nalady.
Hosť
 

Poslaťod Gothic » Str Dec 01, 2004 12:24 pm

Otevřeně: Já vím, že je v podstatě naprosto jedno, jestli přijedu, nebo ne. To je můj problém, ne Váš - když se mi to nezdá, ať nejezdím.
Tohle je jen diskuse na dané téma, NIKOLI nátlak.

Jen tak pro upřesnění, kdyby si to někdo chtěl brát osobně.
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Str Dec 01, 2004 12:40 pm

no jasne, len by bola velka skoda, keby taky mazdadrson ako Ty neprisiel kvoli nejakemu nedorozumeniu ;)

btw ten anonym predtym som bol ja ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Str Dec 01, 2004 2:16 pm

Chjo, to je jako bych cetl prepis diskuze snemovny :(.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 3:52 pm

majki píše:Chjo, to je jako bych cetl prepis diskuze snemovny :(.

Neboj majki,tak zlé to není.To my se jen tak škádlíme. :lol :lol :lol
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Dec 01, 2004 4:03 pm

Black píše:
majki píše:Chjo, to je jako bych cetl prepis diskuze snemovny :(.

Neboj majki,tak zlé to není.To my se jen tak škádlíme. :lol :lol :lol


Nebojim, nebojim :), jen konstatuji sve pocity ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Str Dec 01, 2004 4:05 pm

Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 4:27 pm

To majki: z toho špatný pocit mít nemusíš :debata :sun:
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Str Dec 01, 2004 4:27 pm

Teď jsem se teprve dostala na net. Musím říct, že souhlasím s Gothikem. Všichni máme zájem vidět se a hezky si spolu popovídat, to je jasné. Ale upřímně, když si přečtu, že se někde sejdeme a budeme sedět celý večer na dřevěných lavicích, tak se už tolik netěším. Doufám, že si to nikdo nebude brát osobně, protože mi často připadá, že se tady vše bere příliš vážně, osobně. Žádný stres! Nejde o vymetání barů, ale o zábavu. Neříkám, že musíme prolézt 10 nočních podniků, stačí třeba i dva, když bude hezky zůstaneme na jednom místě. Ale to co bylo popsáno, mně připadá řešení srazu nejjednodušší cestou. Je vždycky dobré mít předem připravený program, a nikdo netvrdí, že se musí striktně dodržovat, vše záleží na ostatních okolnostech jak ten večer dopadne, ale musí to mít nějakou "šťávu". Jednoduše řečeno, každý si rád posedí v pěkném a příjemném prostředí a kdyby se jelo do Prahy, tak taky vybereme jen pěkná a fajn místa. toť můj názor
Naposledy upravil Lily dňa Str Dec 01, 2004 5:40 pm, celkovo upravené 1
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Str Dec 01, 2004 4:31 pm

To Lily:krásně jsi to napsala a přesně vystihla mou myšlenku. :tleskam
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Str Dec 01, 2004 4:52 pm

Ja tiez suhlasim ...aspon kostra programu by mala existovat...a pripadne zmenime podla momentalnej situacie ked bude konsenzus.
20 ludi ked nema nejakeho vodcu medzi sebou, organizatora, tak sa zvykne lamtat hore dole ako teliatka a nemaju sa k cinu. :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť