Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bratislava Mazda Christmas 4. 12 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Zúčastním se srazu?

Ano,určitě.
6
60%
Ještě nevím.
4
40%
 
Celkom hlasov : 10

Poslaťod George » Str Nov 24, 2004 9:31 pm

Doktor píše:
Lily píše:
Doktor píše:OK, v Brně tě počkám. Ještě si dojdu nakoupit, než přijedeš, pak půjdem na kafe. :o)


Tak Ty si budeš dělat srandičky z mých 115koníků, jo?! :hummer Prostě si ty závody dáme a uvidíme :twist:


Ale no tak dámo, papírově je to jasný, A4 má 132kW, což je 180PS. Ale rozhodne som vás S Mazdičkou nechtěl urazit, navíc, jak říkám, jsem gentleman. :o)

A jako gentleman máš povolenou jenom 1,2 a zpátečku :jo :lol
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Str Nov 24, 2004 9:34 pm

majki píše:
George píše:
Black píše:U Klucika prosím ne ,protože je to bez jídla a někdo třeba pivo nepije a pije whisky.Ale jinak je vše ostatní lákavé.Tak co vy na to ,kterou vyberete?


nejlepší je absinth 70% - ten mi chutná
ale nesmí se ho vypít víc jak půl litru :jo


Ty delas, jako by ses mel v te Blave objevit :), ale ty neobjevis, protoze mas strach, vid? ;)

JOKE :chacha

(konzervoval jsi majdu nejak na tech par mesicu???)

Vcera sem ji za 10 Kč odhlasil :o) .Nekonzervoval sem ji ničím.Občas s ní nelegálně budu vyjíždět asi kilometr za kámošem co má COčko a budem dělat pár vecí (jako třeba ty sedačky a tak).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Nov 24, 2004 9:41 pm

George píše:
majki píše:
George píše:
Black píše:U Klucika prosím ne ,protože je to bez jídla a někdo třeba pivo nepije a pije whisky.Ale jinak je vše ostatní lákavé.Tak co vy na to ,kterou vyberete?


nejlepší je absinth 70% - ten mi chutná
ale nesmí se ho vypít víc jak půl litru :jo


Ty delas, jako by ses mel v te Blave objevit :), ale ty neobjevis, protoze mas strach, vid? ;)

JOKE :chacha

(konzervoval jsi majdu nejak na tech par mesicu???)

Vcera sem ji za 10 Kč odhlasil :o) .Nekonzervoval sem ji ničím.Občas s ní nelegálně budu vyjíždět asi kilometr za kámošem co má COčko a budem dělat pár vecí (jako třeba ty sedačky a tak).


:lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Štv Nov 25, 2004 10:52 am

Doktor píše:To Majki - no vidiš, já jí jenom trochu poškádlil, a ona se úplně po právu brání.


Vyvolal jsi ve mně bojovou náladu :boks Buď si dáš závody se mnou Ty nebo k tomu donutím někoho jiného :daz
:chacha
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod majki » Štv Nov 25, 2004 11:18 am

Lily píše:
Doktor píše:To Majki - no vidiš, já jí jenom trochu poškádlil, a ona se úplně po právu brání.


Vyvolal jsi ve mně bojovou náladu :boks Buď si dáš závody se mnou Ty nebo k tomu donutím někoho jiného :daz
:chacha


Jaaaa klidne :jo , ale nebudu mit s sebou svy vozitko :lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Štv Nov 25, 2004 11:27 am

majki píše:
Lily píše:
Doktor píše:To Majki - no vidiš, já jí jenom trochu poškádlil, a ona se úplně po právu brání.
Vyvolal jsi ve mně bojovou náladu :boks Buď si dáš závody se mnou Ty nebo k tomu donutím někoho jiného :daz :chacha
Jaaaa klidne :jo , ale nebudu mit s sebou svy vozitko :lol


Jak to, že neeee? Já jsem se těšila na další pěknou mazdulu :twist:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Štv Nov 25, 2004 11:29 am

majki píše:
Lily píše:
Doktor píše:To Majki - no vidiš, já jí jenom trochu poškádlil, a ona se úplně po právu brání.


Vyvolal jsi ve mně bojovou náladu :boks Buď si dáš závody se mnou Ty nebo k tomu donutím někoho jiného :daz
:chacha


Jaaaa klidne :jo , ale nebudu mit s sebou svy vozitko :lol

Majki co to vidím.Ty domlouváš závody s Lily,ale s Lily já závodit nemohu,protože bych vyhrála a nebudu štvát svoji Mazdičku.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Nov 25, 2004 11:35 am

Uz o5 som si to vsimol... LILY :!!: Ako to ze tvoju Mazdicku este nemame medzi ostatnymi clenskymi? :shock
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lily » Štv Nov 25, 2004 11:39 am

Black píše:Majki co to vidím.Ty domlouváš závody s Lily,ale s Lily já závodit nemohu,protože bych vyhrála a nebudu štvát svoji Mazdičku.


Já snad nevěřím vlatním očím!!!! Jak bys vyhrála??? to mi teda pověz. A hlavně s jakou z těch dvou mazd? :spik2
Jinak mazdulu štvát klidně budu, občas potřebuje prohnat všechny své koníky :twisted
Naposledy upravil Lily dňa Štv Nov 25, 2004 11:52 am, celkovo upravené 1
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Lily » Štv Nov 25, 2004 11:42 am

TomAnt píše:Uz o5 som si to vsimol... LILY :!!: Ako to ze tvoju Mazdicku este nemame medzi ostatnymi clenskymi? :shock


Ajéééjej. Už zase přišel čas pravdy. :oops Ano, film mám stále ve foťáku a teď tady veřejně slibuji, že hned zítra ho nechám vyvolat! Stydím, stydím :oops
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Štv Nov 25, 2004 11:47 am

Lily já povezu majkiho pokud nepojede Suky a tak by jsi závodila se mnou.Pojedu Mazdičkou GF tou novoučkou,protože je moje milovaná GD u pana doktora a zatím to s ní nevypadá dobře ,protože je moc nemocná :brek :brek :brek a asi se nastihne do 4.12 2004 uzdravit.Ale pokud se uzdraví ,tak samozřejmě přijedu s ní. A s tebou závodit nemohu,protože jinak nahodím tempomat na tu správnou rychlost a budu popíjet čaj a počkám na tebe v Blavě než přijedeš :lol :lol :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Nov 25, 2004 11:55 am

Co je GDcku?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lily » Štv Nov 25, 2004 11:55 am

Black píše: A s tebou závodit nemohu,protože jinak nahodím tempomat na tu správnou rychlost a budu popíjet čaj a počkám na tebe v Blavě než přijedeš :lol :lol :lol .


To je normálně provokace :!!: :shock :vztekly Tím bych si nebyla tak jistá, že bys vyhrála s GF...na kratší úsek rozhodně ne 8)
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Lily » Štv Nov 25, 2004 11:57 am

Black: GD musíš uzdravit! Takového auta by byla škoda :(
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Štv Nov 25, 2004 11:57 am

Lily já bych vyhrála na jakémkoliv úseku,ale majki mu by asi bylo z té rychlosti špatně. :lol :lol :lol
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť