Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bratislava Mazda Christmas 4. 12 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Zúčastním se srazu?

Ano,určitě.
6
60%
Ještě nevím.
4
40%
 
Celkom hlasov : 10

Bratislava Mazda Christmas 4. 12 2004

Poslaťod Black » Štv Okt 21, 2004 11:18 am

Vážení přátelé a příznivci vozidel Mazda,
dovoluji si vás pozvat na předvánoční Mazda sraz do Bratislavy.
Podrobnější informace dodám,co nejdříve.
Těším se na vás všechny :P
Naposledy upravil Anonymous dňa Ned Nov 21, 2004 2:24 pm, celkovo upravené 1
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Štv Okt 21, 2004 11:36 am

Nezacina byt tech srazu nejak moc? Mozna bude sraz v Ostrave na prelomu listopadu/prosince, potom Mazdachristmas v Bratislave.....
.....Aby se z tech srazu nestalo inflacni zbozi......
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod majki » Štv Okt 21, 2004 11:54 am

Gothic píše:Nezacina byt tech srazu nejak moc? Mozna bude sraz v Ostrave na prelomu listopadu/prosince, potom Mazdachristmas v Bratislave.....
.....Aby se z tech srazu nestalo inflacni zbozi......


PResne tak, zas to vidim tak, ze do OV prijede hrstka lidi, co to maj nejbliz a pak se vsichni s prominutim "naserou" do Bratislavy. A delat dva srazy behem tri-ctyr tydnu je trochu ujety, ne?? Jestli chcete Xmas-sraz v Blave, tak potom tu Ostravu teda rusim. Zcela vazne. :idea:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Okt 21, 2004 2:13 pm

To majki: já jsem se na srazu v Bratislavě domluvila už dříve s ostatními členy klubu.Do Ostravy to mám moc daleko a Bratislava je blíž a mám k ní citový vztah :heartp: .Myslím,že by to mělo být spravedlivé.Jednou ČR a jednou SR.A určitě nebudou srazy každé tři týdny. Další sraz bude až nejdřív na jaře 2005. Tak uvažuj reálně Majki.Je lepší nechat Ostravu na jaro 2005. :idea:
Naposledy upravil Anonymous dňa Štv Okt 21, 2004 2:49 pm, celkovo upravené 1
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Okt 21, 2004 2:17 pm

majki píše:
Gothic píše:Nezacina byt tech srazu nejak moc? Mozna bude sraz v Ostrave na prelomu listopadu/prosince, potom Mazdachristmas v Bratislave.....
.....Aby se z tech srazu nestalo inflacni zbozi......


PResne tak, zas to vidim tak, ze do OV prijede hrstka lidi, co to maj nejbliz a pak se vsichni s prominutim "naserou" do Bratislavy. A delat dva srazy behem tri-ctyr tydnu je trochu ujety, ne?? Jestli chcete Xmas-sraz v Blave, tak potom tu Ostravu teda rusim. Zcela vazne. :idea:

Majki proč tak škaredá slova.Nasrat do Bratislavy?! Já myslím,že by se to mohlo někoho dotknout.Važ prosím svá slova :evil: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Štv Okt 21, 2004 2:23 pm

Do Blavy jedine s prespanim! A pokud nebude namraza. Na otocku nikam nejedu, je to pro me 320 km tam, 320 km zpatky.....
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod TomAnt » Štv Okt 21, 2004 2:24 pm

Ale no... nehadajte sa prosim...
a neberte ten Blackin navrh na christmas zraz ako drsny zraz s hromadnou ucastou... Black ma proste chut prist si pozriet vianocnu Bratislavu a tak mala myslienku, ze ked uz tu bude, tak by sa tu par ludi mohlo zasa stretnut a posediet pri dobrotach... aspon tak som to pochopil...
ono vseobecne zrazy ako take v zime a snehu, nic moc... ja by som siel aj do Ostravy, ale zialbohu, koniec roka je u nas v praci tak nabity, ze ak nebudem niekde uplne mimo SR, tak na 80% budem v sobotu v praci...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gothic » Štv Okt 21, 2004 2:24 pm

Black píše:
majki píše:
Gothic píše:Nezacina byt tech srazu nejak moc? Mozna bude sraz v Ostrave na prelomu listopadu/prosince, potom Mazdachristmas v Bratislave.....
.....Aby se z tech srazu nestalo inflacni zbozi......


PResne tak, zas to vidim tak, ze do OV prijede hrstka lidi, co to maj nejbliz a pak se vsichni s prominutim "naserou" do Bratislavy. A delat dva srazy behem tri-ctyr tydnu je trochu ujety, ne?? Jestli chcete Xmas-sraz v Blave, tak potom tu Ostravu teda rusim. Zcela vazne. :idea:

Majki proč tak škaredá slova.Nasrat do Bratislavy?! Já myslím,že by se to mohlo někoho dotknout.Važ prosím svá slova :evil: .


PS: V tomhle s Majkim souhlasim, presne tak by to dopadlo. Sice myslim, ze to slo rict slusneji a diplomaticteji, ale podstata zustava stejna :o) :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Honza » Štv Okt 21, 2004 2:34 pm

Black píše:Do Ostravy to mám moc daleko



JO JO,to naznačuje mnohé.. :wink:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Gothic » Štv Okt 21, 2004 2:37 pm

No, kdybych mel pokzde argumentovat tim, ze to mam vsude daleko, tak bych nikdy na zadny sraz nedojel :o)
My se nehadame, my diskutujeme :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Black » Štv Okt 21, 2004 2:40 pm

Gothic píše:Do Blavy jedine s prespanim! A pokud nebude namraza. Na otocku nikam nejedu, je to pro me 320 km tam, 320 km zpatky.....

Mělo by to být i ubytováním,tak je to zamýšleno. Budu si ovšem vybírat s kým budu spát v jednom pokoji.Aby se člověk v té slotě nemusel vracet ještě ten den zpátky.
A nejde o sraz ,ale o předvánoční přátelské posezení při punči s kamarády,jak se velice výstižně vyjádřil TomAnt.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Okt 21, 2004 2:40 pm

Gothic píše:No, kdybych mel pokzde argumentovat tim, ze to mam vsude daleko, tak bych nikdy na zadny sraz nedojel :o)
My se nehadame, my diskutujeme :o)

No ked si z takej dedinky, kde sa aj vietor otaca, tak sa necuduj... :lol: :lol: :lol:
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Gothic » Štv Okt 21, 2004 2:43 pm

dabel píše:
Gothic píše:No, kdybych mel pokzde argumentovat tim, ze to mam vsude daleko, tak bych nikdy na zadny sraz nedojel :o)
My se nehadame, my diskutujeme :o)

No ked si z takej dedinky, kde sa aj vietor otaca, tak sa necuduj... :lol: :lol: :lol:


No to vis, koňka nejede, uhli je mokre a drevo namrzlo :o)
Aaaaale nic, mas to prece jen dal :o) Jen mi prijde argumentace dalkou 150 km jako nesmyslna :o) :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gothic » Štv Okt 21, 2004 2:44 pm

Black píše:
Gothic píše:Do Blavy jedine s prespanim! A pokud nebude namraza. Na otocku nikam nejedu, je to pro me 320 km tam, 320 km zpatky.....

Mělo by to být i ubytováním,tak je to zamýšleno. Budu si ovšem vybírat s kým budu spát v jednom pokoji.Aby se člověk v té slotě nemusel vracet ještě ten den zpátky.
A nejde o sraz ,ale o předvánoční přátelské posezení při punči s kamarády,jak se velice výstižně vyjádřil TomAnt.


Ale jo, posezeni s prespanim beru, koneckoncu nebylo by to v Blave poprve, ze? :o)
Mimochodem, nezapominej kdo vyhral soutez, kdyz jsi rano vyhlasovala vysledky :o) :o) :o) :wink: :wink:
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod majki » Štv Okt 21, 2004 2:46 pm

Black píše:To majki: já jsem se na srazu v Bratislavě domluvila už dříve s ostatními členy klubu.Do Ostravy to mám moc daleko a Bratislava je blíž a mám k ní citový vztah :heartp: .Myslím,že by to mělo být spravedlivé.Jednou ČR a jednou SR.A určitě nebudou srazy každé tři týdny. Další sraz bude až nejdřív na jaře 2005. Tak uvažuj reálně Koudy.Je lepší nechat Ostravu na jaro 2005. :idea:


Tak za prvé nejsem Koudy. :evil:
Za druhé, k bratislavě mám více než citový vztah :heartp:, z Bratislavy totiž pochází (a dokonce tam ještě bydlí 8) ) dvě naprosto úžasné osůbky, na které já nedám dopustit a které jsou opravdu hluboko v mém srdci. Víš Black, kdybys ho navrhla třeba v Aši, napsal bych tam to slůvko znova. Mě prostě jen naštvalo, že se tady navrhne Ostrava na přelom list./pros. a pak se tu začne mluvit o Bratislavě. A Valtice byly pro mě taky daleko, ale kdybych vydělával, tak se nezdráhám přijet svoji Emčou. Slovo daleko tak nějak ztrácí v kontextu Česko-Slovenska trochu význam :st: . Ostravu na jaro 2005, a co takhle na jaro 2020? To už by vyhovovalo možná všem. Budem jezdit na vodu nebo na prdy, takže to bude docela levný, místo cest a pneumatik budem mít tratě a magnetický polštáře, to bude paráda... :spik2:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť