Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabrání 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Okt 20, 2004 1:58 pm

Lily píše:To je v pohodě, vždyť se nic nestalo :wink: Já jen, že mi to utkvělo v paměti :o) Tak až bude zase nějaký mazdasraz tak Tě nechám svézt a vyzkoušíš si ho. Větší pohodičku neznám :o)

A to ruční řazení Ti nikdy neschází? Já leta přemýšlím, co vlastně američeni dělají tou volnou rukou, když nemají šaltrpáku. Mě by scházel ten pocit, když vytáhnu motor do otáček, prošlápnu spojku, přesně tam zasadím kvalt, na páce cítím jak tam pěkně zapadne a auto vyrazí....bez toho řazení to může být jen takovej vlažnej odvar!
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Lily » Str Okt 20, 2004 2:01 pm

tgala píše:To Lily: Jasne, ze je to nas clovek. Len nech sa k nam prida. Inak ja som si vsimol, ze mas automat asi tak pred troma dnami, tiez som si to nikdy nevsimol :oops:


Kam Vy kluci koukáte, že si nevšimnete takové hezké věci jak je automat? :wink: :o)
Je vyfocený přece na jedné z fotek ze srazu, akorát, že mi tam sedí Trojanhorse :-o Taky se musím přiznat, že když jsem tu fotku poprvé viděla, tak jsem se divila, že přece Trojanhorse nemá automat a až po lepším kouknutí mně došlo, že sedí v mém autě :oops: :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod tgala » Str Okt 20, 2004 2:04 pm

To Lily: No vidis. A kam kukame? No po poeknych slecnach halvne a potom po peknych autickach :) :wink:
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lily » Str Okt 20, 2004 2:10 pm

Pavel Rittich píše:A to ruční řazení Ti nikdy neschází? Já leta přemýšlím, co vlastně američeni dělají tou volnou rukou, když nemají šaltrpáku. Mě by scházel ten pocit, když vytáhnu motor do otáček, prošlápnu spojku, přesně tam zasadím kvalt, na páce cítím jak tam pěkně zapadne a auto vyrazí....bez toho řazení to může být jen takovej vlažnej odvar!


Je pravda, že mně schází v momentě, kdy mě chytnou závodnické sklony :o) a nemůžu motor vytáčet do vysokých otáček a pohrát si s tím. Jako náhražka mi slouží "kickdown", kdy při jeho sešlápnutí cítím úžasnou akceleraci a auto za pořádného hukotu vystřelí vpřed a za moment už je na stovce. Jenže to mi autíko hned oplácí rychlým ubýváním paliva v nádrži :x Ale za ten fajn pocit to stojí.
No a co s volnou rukou? Např. já věčně šátrám po rádiu a měním stanice, takže ji využiji více než při řazení :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 2:14 pm

Kdybys nemeklal automat, tezko by ses mohla vyklanet na kruhaci v Senci do pul tela z okna :o) :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 2:15 pm

Ja mit automat a peknou spolujezdkyni, tak ji tou volnou rukou tlapkam po kolinku :o) :o) :o) :wink: :wink: :o) :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Lily » Str Okt 20, 2004 2:20 pm

Gothic píše:Kdybys nemeklal automat, tezko by ses mohla vyklanet na kruhaci v Senci do pul tela z okna :o) :o)


No vidíš, to je další výhoda automatu :lol: :lol:
Máš pravdu, těžko bych mohla jezdit dokola po kruháči a zároveň být vykloněná z okýnka a ještě na Tebe mávat :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Lily » Str Okt 20, 2004 2:24 pm

Gothic píše:Ja mit automat a peknou spolujezdkyni, tak ji tou volnou rukou tlapkam po kolinku :o) :o) :o) :wink: :wink: :o) :o)


Vždycky po celou dobu jízdy šátrám po rádiu, že ani nemám čas rukou tlapkat spolujezdcům po kolínku...pro příště musím vyzkoušet :twisted: :lol: :lol: :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Honza » Str Okt 20, 2004 2:50 pm

Automat není ani potřeba..stačí u manuálu zařadit trojku a hotovo..S tou se to i rozjede a jede to v pohodě 100,takže víc kvaltů ani není nutných :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Str Okt 20, 2004 2:58 pm

Hm, mne ide 100 v pohode aj na 2ke :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lily » Str Okt 20, 2004 3:03 pm

pánové, chtěla bych vidět rozjezd na trojku a slyšet řev motoru při dvojce ve 100km/h :lol: :wink:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 3:03 pm

To bude tema chybejicima ctyrma ventilama, ze to Honzovi 100 na dvojku nestiha :o) :o) :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Pavel Rittich » Str Okt 20, 2004 3:04 pm

Gothic píše:Ja mit automat a peknou spolujezdkyni, tak ji tou volnou rukou tlapkam po kolinku :o) :o) :o) :wink: :wink: :o) :o)


Na to tlapkání taky nemusím mít automat. Zařadím, jedu plynule a tlapkám a tlapkám. :o)
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Honza » Str Okt 20, 2004 3:07 pm

Gothic píše:To bude tema chybejicima ctyrma ventilama, ze to Honzovi 100 na dvojku nestiha :o) :o) :o)


Ale stíhá..6000 otáček to zvládne..Jsem ale psal,že to ještě na trojku při 100km/h jede celkem v pohodě..motor není nijak přetočenej..Což se u dvojky říct nedá..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Str Okt 20, 2004 3:07 pm

Jak? :o) Ved na dvojke pri 100ke toci len nejakych 6000 rpm...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť