Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabrání 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Honza » Str Okt 20, 2004 3:14 pm

TomAnt píše:Jak? :o) Ved na dvojke pri 100ke toci len nejakych 6000 rpm...


To už zrovna nejsou provozní otáčky..Přecejenom to není wankel..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 3:16 pm

Uplne od veci - znate reklamu "Miluj svuj dum.....atd..."? Jak tam pada ten strom na auto, jehoz majitel ocurava stromecek? Nepripadne vam, ze to auto pod padajicim stromem je Mazda 626 GD coupe? Nebo uz mam vidiny a prani je otcem myslenky????? :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Honza » Str Okt 20, 2004 3:18 pm

Gothic píše:Uplne od veci - znate reklamu "Miluj svuj dum.....atd..."? Jak tam pada ten strom na auto, jehoz majitel ocurava stromecek? Nepripadne vam, ze to auto pod padajicim stromem je Mazda 626 GD coupe? Nebo uz mam vidiny a prani je otcem myslenky????? :o)


Nechceš čirou náhodou do držky? :lol:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Str Okt 20, 2004 3:19 pm

Honza píše:
TomAnt píše:Jak? :o) Ved na dvojke pri 100ke toci len nejakych 6000 rpm...


To už zrovna nejsou provozní otáčky..Přecejenom to není wankel..:o)


Preco? Pohoda, cervene pole predsa zacina az na 7000 a obmedzovac cca 7300 (to neviem, to som este neotestoval :o) )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 3:20 pm

Prejedes me Oktavkou, jo? :o) Aby se nerozpadla :o) Proc jsem si myslel, ze tak budes reagovat??? :o) :o) :o) :o) :wink: :wink: :o) :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Honza » Str Okt 20, 2004 3:23 pm

Gothic píše:Prejedes me Oktavkou, jo? :o) Aby se nerozpadla :o) Proc jsem si myslel, ze tak budes reagovat??? :o) :o) :o) :o) :wink: :wink: :o) :o)


Protože jsi drzý kluk :lol:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 3:23 pm

Ano, jsem ti neskutecne podobny :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 3:25 pm

Ale vazne - pokud tu reklamu budou jeste davat - zkuste se podivat poradne a pozorne - mam za to, ze to auto je zezadu a ta zadni svetla jsou hoooodne podobna kupatku.
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod majki » Str Okt 20, 2004 4:00 pm

Zase rýpete do Honzíka? ;) Ts ts ts. Braň se!!! :) Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.

Heh, se koukám, že se vždycky diskuze k jednomu tématu zvrhne v úplně něco jiného ;)


Zdravím Lily...

Gothic: On tě nazval klukem :lol: :lol: :lol: , asi jseš další v řadě, kdo si bude chtít od Black zapůjčit na Honzíka kočičku, ne? :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Okt 20, 2004 4:04 pm

Ne. Mne to lichoti :o)
To fakt nebyla provokace :o) Ale kdyz uz tu Honza byl, tak jsem na to hodil rec, on kupe ma tak to konecne posoudi nejlip, z ceho ze to v te reklame delaji placku :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Str Okt 20, 2004 4:23 pm

majki píše:Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.


Automat moze autu bud sediet, alebo ho moze uplne odpisat. V Legacy 2.5 bol automat tiez na dve veci (na K a na P) a dost to skazilo dojem z motora. V Mazde 6 2.0i skvele reagoval a bol proste perfektny. A su auta, kde by manual kazil cely obraz auta - manual k nejakemu V12 proste nepasuje...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Str Okt 20, 2004 4:29 pm

dabel píše:
majki píše:Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.


Automat moze autu bud sediet, alebo ho moze uplne odpisat. V Legacy 2.5 bol automat tiez na dve veci (na K a na P) a dost to skazilo dojem z motora. V Mazde 6 2.0i skvele reagoval a bol proste perfektny. A su auta, kde by manual kazil cely obraz auta - manual k nejakemu V12 proste nepasuje...


Mno, já sice řídil zatím jen MB 190E v automatu a tam mi docela seděl, ale byl to automat (tady po Karviné, kde máme jen 4 světelný křižovatky jinak kruháče a rovný cesty si radši užiju s manuálem ;)), ale Phaeton V12 mě neskutečně s automatem překvapil, i když jsem seděl na místě spolujezdce...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Str Okt 20, 2004 4:39 pm

majki: zdravím :wink: Je pravda, že v hodinových dopravních zácpách je automat k nezaplacení. Akorát já mám problém, že se potom nesoustředím na řízení a je to způsobeno tím, že nemusím řadit a hlídat si, aby to nechcíplo apod. Prostě z nudy začnu vymýšlet blbosti :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Hosť » Str Okt 20, 2004 5:10 pm

Caute banda :o)

Po precitani tych piatich stran prispevkov som absolutne prestal chapat o com je rec... :o) ale to nevadi, to je len unavou.

Chcel som len ,ze som konecne mal prilezitost rozpalit Xedika a ist cca 200 km/hod. po dialnici od Breclavi do BA.
No co vam poviem, celkom zazitok, hlavne to, ako som minal tych co isli 120 -130

Na statnej hranici mi potom colnik hovori ze "pane ridici, vy jedete tak rychle, az se vam odlupuje lak..." 8)

A SAMOZREJME, na zraze bolo super, konecne som mal moznost vidiet ak jazdi Xedos, lebo pred kupou clovek auto obzera obzera a kuka ako to jazdi, ale po kupe v nom vlastne sedi vacsinou zvnutra, cize si nemoze vychutnat pohlad na jazdu na aute zvonku co je pruser a tymto dakujem za predvedenie Lukasovi :wink:

Na buducu jar/leto by sme potom mohli vyliezt aj do toho vyhliadkoveho rimskeho stlpa.

Majte sa krasne vsetci. :spik:
Hosť
 

Poslaťod Kris » Str Okt 20, 2004 5:12 pm

A vzdy sa zabudnem prihlasit. :roll: 8)

Kris
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť