Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Minizraz BA 22.8.2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Minizraz BA 22.8.2004

Poslaťod TomAnt » Str Aug 11, 2004 2:15 pm

Cafte vsetci z okolia BA, pripadne aj ostatni. Na otestovanie si nasich organizacnych schopnosti a ako take male predpripravne stretnutie sme sa s Dablom rozhodli zorganizovat tzv. miniBAmazdaZRAZ

Malo by to byt nieco na sposob zrazu chalanov v Olomouci (pani, klobuk dolu, ste sqeli) takze nasleduju strohe a jasne data.

Datum: 22.8.2004
Cas: 16:00
Miesto: Bratislava
Presnejsie: parkovisko pri Carrefoure v Petrzalke nedaleko Autopalace.
Program: pokecame a mozno hodime nejaku tu pizzu v nasom oblubenom Football Pube
Marketing: Plagatik a logo zrazu vyrobim :o)

Ak by ste teda mohli dat vediet, aspon sem, pripadne aj do mailu, kto by prisiel a pripadne ci suhlasite s pizzou, aby sme pripadne bookli stoly... Minimalne dvaja clenovia pridu :o) t.j. Dabel a TomAnt (my chodime na tu pizzu viac menej pravidelne v nedelu aj tak :o) )


No a samozrejme by sme mohli predebatit spolocne ten vacsi zraz...
Naposledy upravil TomAnt dňa Pon Aug 23, 2004 11:33 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Str Aug 11, 2004 2:27 pm

mmm, zasa je to fajne mimo.. :( mozem akurat vyrobit ten plagat..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod tgala » Str Aug 11, 2004 2:36 pm

Tak ak sa nestane nic nepredvidatelne, tak na 99 percent pridem. Aj s organizaciou pomozem, ak bude treba :o)
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Str Aug 11, 2004 2:54 pm

Steve, som myslel ze budes v BA :o) plagat prosim vyrob co najskor ak mas casuuuu... Diiiik. My sme to s Martinom skoncipovali tak, ze ak nik nepride, tak proste sa len forwardneme standardne na pizzu :o) :o) :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Str Aug 11, 2004 2:59 pm

Bohuzial nebudem, dnes som isiel z Kosic a na pol ceste mi odisli brzdy.. :cry: :cry: Su uplne dead predne.. Piskaju cely cas, musim to dnes rozhodit, asi mam zaseknuty brzdic alebo nieco, ma zacina poriadne to auto stvat.. Asi budem kasnu robit az na jar, teraz mechanicke casti. A brzdy si kupim Brembo, 626-ka uz originaly v zivote neuvidi.. :wink: na plagate budem robit podvecer, potom poslem na mail, ok?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod mb840 » Štv Aug 12, 2004 10:21 am

na 100% som tam aj s mojim kelimkom (tak volaju moje auto).Na pizzu sa tesim
Obrázok užívateľa
mb840
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Mar 13, 2004 2:00 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Koudy » Ned Aug 15, 2004 9:36 pm

Já asi bohužel nepřijedu. Jet na jedno odpoledne se mi moc "nevyplatí". Nic ve zlým. Je to určo dobrej nápad, jen to mám trochu z ruky. Snad vás tam bude víc, než nás.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 16, 2004 12:12 am

Koudy nesmut, to ma byt len skuska na ten vacsi planovany... Bol som obzriet planovane miesto, ludi sa zmesti kopa, krasne prostredie, okolo restiky pri vode som naratal 17 parkovacich miest priamo v tesnej blizkosti :o) a tak...

Tak chuapi, kto este pride v nedelu do BA? Nech viem pre kolkych objednat miesto na pizzu :o) O 5 autach uz viem viac menej na 100%, kto bude dalsi? :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Sob Aug 21, 2004 9:43 pm

Ahoj chlapi, počítejte i s mou maličkostí a samozřejmě i s mou Mazdičkou. Určitě přijedu na sraz to tak daleko není. Pojedu z Brna. Už se těším na Vás i Vaše autíčka.
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 23, 2004 8:03 am

Taaak a mame po :o)
Boli sme lepsi ako Olomouc, ktory bol pre nas vyzvou. Blizsi report v podobe fotografii ocakavajte v najblizsej dobe :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 23, 2004 11:34 am

Fotoreport zo zrazu najdete na hlavnej stranke, pripadne na http://www.mazdaklub.sk/gallery/mini_ba/imgs.php
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pon Aug 23, 2004 11:45 am

Tak a máme za sebou druhý klubový mini zraz.

Moja Mazdička, voniaca novým lakom a necelý deň po prepustení do domáceho ošetrovania, dorazila ako predposledná, preto neviem presné časy príchodov ostatných členov. Každopádne v čase nášho (budúca pani Ďáblová a ja) príchodu boli už na parkovisku pri Carrefoure vedľa seba odparkované štyri krásky: tri GD-čka (Tomáš alias TomAnt, Michal alias mb840 s početným doprovodom a Markéta alias Black spolu s havinkom, podľa ktorého si zvolila prezývku) a jedna zlatá šestka (Tomáš alias tgala). Moja GF celkom nezaplátala historický vývoj radu 626, citeľne chýbala aspoň jedna Mazdička GE. Počas okukovania, skúmania a študovania síce naokolo prešlo niekoľko Mazdičiek (nedá mi nespomenúť klon mojej fešandy, ktorý ma veru vytočil!), avšak evidentne neklubových a bez záujmu o zraz. Prvá časť prebehla v kľudnom duchu, Michal predviedol špičkové audio a tunený brumlajúci výfuk jeho GDčka, Markéta špičkovú ochranu proti ukradnutiu Mazdy v podobe vrčiaceho Blacka (vydobila si takisto náš plný rešpekt popismi ďalších, pre zmenu strelných ochrán svojho autíčka), Tomášovi sme svorne poobdivovali jeho krásnu novučičkú šestku a TomAntovi poľutovali buchnutú Mazdičku.

Potom sa ozvali naše prázne bruchá a tak sme (napriek blízkosti veľkoobchodu Gumárne McDonalds) zvolili presun za poživatinami. Rezervovaný stôl vo Football Pube bol svedkami bohatého hodovania. Takisto sme diskutovali o "veľkom" zraze - informácie už čoskoro (po objasnení pár detailov) dáme na web. Postupne sa zvečerilo a tak sme zraz pomaly končili - pracovné povinnosti Michala a študijné Tomáša spôsobili, že príchod poslednej zúčastnenej Mazdy (Rasťo a Vierka na GW DiTD) sme vyčkali už len v komornejšej atmosfére. Čoskoro sa rozlúčili Markéta s Blackom (dúfam, že šťastne pricestovali do Brna!) a onedlho nato sme zraz definitívne ukončili.

Toľko sumárna správa. Dúfam, že sa všetkým zúčastneným zraz páčil a že určite prídu onedlho aj na veľký zraz!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Pon Aug 23, 2004 12:18 pm

Hezký hezký..Bylo vás víc,ale my jsme byli první :lol:

Mimochodem,nechci rejpat,ale nešlo by něco udělat s těma fotkama?Je sice fajn,že jedna nemá půl mega,ale tahle komprese je zase strašně velká.. :?
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Black » Pon Aug 23, 2004 1:32 pm

Ahoj nadšenci, dojeli jsme s Mazdičkou a Blackem v pořádku do Brna. Sraz byl super, už se těším na další :P . Má milovaná Mazdička je teď u doktora, aby ji namontoval servo a spravil brzdy a tak je mi bez ní moc smutno. Už se těším na setkání s ní. Jak se vrátí od doktora tak udělám fotky a pošlu Vám je. :cry: .
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tgala » Pon Aug 23, 2004 3:13 pm

To dabel: Pekne si to napisal :o)
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť