Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zraz na SLOVENSKU

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Zraz na SLOVENSKU

Poslaťod trojanhorse » Sob Júl 24, 2004 9:53 pm

Dúfam, že ma administrators nezabijú, že zakladám zase novú tému, ale robím to len kvôli prehľadnosti. Ak budú konečne nejaké informácie ohľadom Slovenskej stretávky, poprosím písať to sem. Neviem sa dočkať a myslím, že aj veľa ďalších Mazda Drivers. 8)
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Koudy » Sob Júl 24, 2004 11:56 pm

Nevím, co ti řeknou admíci, ale asi jim to vadit nebude, poznáš. Ten sraz na Slovensku by mohl být supr, ale nám se taky ozvalo plno lidí a pak jsme se tam skoro báli, jak nás bylo málo. Snad se tentokrát odhodlá víc lidí. Já nevím, jak na tom budu s časem, ale jestli budu mít čas, tak určo rád přijedu.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod trojanhorse » Ned Júl 25, 2004 12:04 am

Koudy píše:Nevím, co ti řeknou admíci, ale asi jim to vadit nebude, poznáš. Ten sraz na Slovensku by mohl být supr, ale nám se taky ozvalo plno lidí a pak jsme se tam skoro báli, jak nás bylo málo. Snad se tentokrát odhodlá víc lidí. Já nevím, jak na tom budu s časem, ale jestli budu mít čas, tak určo rád přijedu.


Neviem, kde sa stala chyba, ale možno to bolo tým, že info o tom zraze bolo len na nete a nie každý má prístup k netu. Ja osobne by som mohol zohnať min. 5 majiteľov Mazdy. Dúfam, že nám to vyjde a že nás bude kopec . Teším sa. :o)
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Ned Júl 25, 2004 5:48 pm

Tiež dúfam, že to vyjde, ostatní admini sú na dovolenke (aspoň mi to povedali) :-), tak im doprajme oddych a určite sa ozveme, keď to bude aktuálne.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Júl 26, 2004 1:06 pm

Účastníky setkání v OL je třeba pochválit za účast i za fotky. Na Slovensko to snad už zvládnu, i když s mou Majdou tam budeme za Popelku. V BLA jsem nebyl asi 20 let, ale předpokládám, že dálnice z Brna do Bratilavy vede pořád. Jak je to s dálniční známkou? A protože průjezd metropolí není moje oblíbená disciplína, mám návrh: Co kdyby u poslední pumpy před Bratislavou byla taková nějaká předzastávka? Člověk by vypil kafe nebo něco studeného, ometl ptačí ozdoby, otřel sklo atd. a pak bychom mohli pokračovat společně pod vedením zkušeného místního průvodce. Kdo má smysl pro recesi, může na místě nalepit na antenu vlaječku s logem klubu, ať má kolona ten správný šmrnc (jestli ji někdo namaluje a nechá ke stažení). Je to tochu předčasné, ale já jsem na českém netu nenašel automapu, která by pokračovala i za hranicí, takže bych váhal, kde sjet z dálnice a kudy pokračovat.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod swe » Pon Júl 26, 2004 2:14 pm

Pavel Rittich píše: Je to tochu předčasné, ale já jsem na českém netu nenašel automapu, která by pokračovala i za hranicí, takže bych váhal, kde sjet z dálnice a kudy pokračovat.


Dobre mapy su na:
http://mapy.atlas.sk
a route planner
http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGHomePage

Takze by si to mohol zvladnut kamkolvek.
swe
Opytovateľ
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pia Jan 16, 2004 2:00 am

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Júl 26, 2004 4:27 pm

to swe: Bezva, obě mapy jsou fajn. Viamichelin zvládne itineář i s časovým plánem a dokonce umí háčky a čárky v názvech našich měst.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod tgala » Pon Júl 26, 2004 8:20 pm

Ok, ja ta cez Blavu bez problemov prevediem. Neni v tom problem a myslim si aj to, ze je to super napad stretnut sa este pre oficialnym zrazom.
Tomas
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod trojanhorse » Pon Júl 26, 2004 10:28 pm

Bolo by super, keby každému členovi klubu bol odoslaný mail s tým, že či môže potvrdiť svoju účasť na zraze. Každý by poslal záväznú odpoveď. Aspoň by sa vedelo, koľko maníkov príde.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Pon Júl 26, 2004 10:33 pm

Určite sa také niečo posielať bude. Aj my sceme vedieť, koľko nás bude.. :-) Aby som vedel, koľko kinofilmov kúpiť. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Pon Júl 26, 2004 10:36 pm

Čo tak spraviť zápis do Guinessovky? Najviac Mázd pokope??? Sci-fi,ale možno neskôr realita. Takže ľudkovia: VŠETCI NA ZRAZ (MAZDISTI)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Pon Júl 26, 2004 10:40 pm

Aj tí, čo Mazdy nemáte, ale páčia sa vám!! Rodinní príslušníci, priatelia, priateľky, všetci!!!!!! Prídte aj s troma autami!!! :o) :o) Zavoláme aj do médií, nech prídu. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Pon Júl 26, 2004 10:40 pm

Ak má niekto možnosť propagácie nášho zrazu v nejakých médiách (noviny atď.) treba popagovať. Nech nás je čo najviac. Ja tiež budem na tom pracovať.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Pon Júl 26, 2004 10:44 pm

Skúsime sa opýtať nejakých ľudí..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod tgala » Pon Júl 26, 2004 11:33 pm

Ak by to bolo v Bratislave tak pridem. Mam Mazdy dve. Ak to bude mimo, pridem len s jednou. Inak som za, co najviac ludi tym lepsie.

Inak uz by ma mohol niekto kontaktovat ohladne vstupu do klubu, poslal som aj mail a nic. Aj ja chcem byt jeden z Vaaaas.
Diky
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť