Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

stretávka

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod whitex » Pia Jún 18, 2004 10:25 pm

To o ty Lipine jsem psal ja, ale zapomel jsem se prihlasit.... ted jsem si to nastavil automaticky...... Co si o tom myslite? To by slo ne?
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod George » Pia Jún 18, 2004 10:26 pm

Anonymous píše:A co takhle "Lipina"..... Je to kousek pomerne blizko Olomouce.... Jezdi se tam znamy zavody do vrchu a melo bvy se tam dat i parkovat........Podle me idealni, pac jsem slysel, ze je tam i neco, jako okruh, komukoli pristupnej (siroka cesta v polich, pouziva se jen na ty zavody).... Dalo by se tam i dost veci testnout a vyzkouset...... Jo, par kamosu ma Mazdy, tak by "mozna" prijeli taky........
,

mohli by jsme dát i sprinty a spálit víc benzínu :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Pia Jún 18, 2004 10:34 pm

George píše:
Anonymous píše:A co takhle "Lipina"..... Je to kousek pomerne blizko Olomouce.... Jezdi se tam znamy zavody do vrchu a melo bvy se tam dat i parkovat........Podle me idealni, pac jsem slysel, ze je tam i neco, jako okruh, komukoli pristupnej (siroka cesta v polich, pouziva se jen na ty zavody).... Dalo by se tam i dost veci testnout a vyzkouset...... Jo, par kamosu ma Mazdy, tak by "mozna" prijeli taky........
,

mohli by jsme dát i sprinty a spálit víc benzínu :o)


Ja myslim, ze takovy srazky jsou od toho.......
Pokesat o autech, vymenit si nejaky zkusenosti a poznatky.....
pochvalkit, pripadne pomluvit ostatnim auta.....
A samozrejme spalit nejakej ten benzin........

Ale abch rek pravdu, tak podle me to tvoje GD bude mit problemy na GE.......... :lol:
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Bootleg » Pia Jún 18, 2004 10:57 pm

whitex: pozor, aj ked som majitel GE, musim priznat, ze niekedy ani GE nestaci na GD, pokial samozrejme nemas 2,5 V6. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Koudy » Sob Jún 19, 2004 11:09 am

Ta Olomouc by asi nemusela být špatná. Já bych nad tím zapřemýšlel, protože to je asi nejspravedlivější řešení pro všechny. :wink:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Bootleg » Sob Jún 19, 2004 12:14 pm

Koudy: Pre koho ako, ja by som musel prejst dost dlhu trasu na zraz.. :?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Josak » Sob Jún 19, 2004 12:38 pm

To jsem zvědav jak to všechno dopadne mě osobně je to jedno ale zajel bych se podívat jak taková akce vypadá. Ale dál jak 150km nepojedu. Tak to se uvidí nechám se překvapit. :arrow:
Mazda 626 GD 2,2 r.v.92 4xkotouče
Josak
Opytovateľ
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Jún 18, 2004 12:57 am
Bydlisko: ČR Horní Němčí

Poslaťod George » Sob Jún 19, 2004 6:04 pm

whitex píše:
George píše:
Anonymous píše:A co takhle "Lipina"..... Je to kousek pomerne blizko Olomouce.... Jezdi se tam znamy zavody do vrchu a melo bvy se tam dat i parkovat........Podle me idealni, pac jsem slysel, ze je tam i neco, jako okruh, komukoli pristupnej (siroka cesta v polich, pouziva se jen na ty zavody).... Dalo by se tam i dost veci testnout a vyzkouset...... Jo, par kamosu ma Mazdy, tak by "mozna" prijeli taky........
,

mohli by jsme dát i sprinty a spálit víc benzínu :o)


Ja myslim, ze takovy srazky jsou od toho.......
Pokesat o autech, vymenit si nejaky zkusenosti a poznatky.....
pochvalkit, pripadne pomluvit ostatnim auta.....
A samozrejme spalit nejakej ten benzin........

Ale abch rek pravdu, tak podle me to tvoje GD bude mit problemy na GE.......... :lol:


Co nedožene motor dožene odvaha :lol: :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Ned Jún 20, 2004 10:27 am

Takze Olomouc (Lipina)?
Podle me by to tam bylo fajn..........
Kdo to zorganizuje? Na me se ale nedivejte.......
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod whitex » Ned Jún 20, 2004 10:30 am

Steve píše:whitex: pozor, aj ked som majitel GE, musim priznat, ze niekedy ani GE nestaci na GD, pokial samozrejme nemas 2,5 V6. :o)
No s 1.8 se nesmis divit, jestli to GD bylo 2.0, nebo silnejsi....... Ale GE 2.0 16V - to je jizda, tech 86kW dela na cestach divy......... :lol:
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Fatal Design » Uto Jún 22, 2004 9:21 am

Já jsem taky Severomoravák (bydlištěm) a Jihomoravák (původem) :lol:
Takže bych Moravu uvítal.

VŽDYŤ JE TO JEDNO, STEJNĚ JSME E-UNIONISTI, NE ??
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod whitex » Uto Jún 22, 2004 10:38 am

Tak panove,kdo to zorganizuje?
Zacina byt teplo...... Idealni by to bylo tak v cervenci, nebo v srpnu.......
A to je za chvili.......
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Koudy » Str Jún 23, 2004 6:27 pm

Steve píše:Koudy: Pre koho ako, ja by som musel prejst dost dlhu trasu na zraz.. :?



Bral jsem to tak, že je to přibližně z východu i ze západu stejně daleko. Vždycky to někdo bude mít blíž a někdo dál. Jestli to bude na slovensku, tak mi to taky nevadí, rád přijedu. Aspoň mazdinu pěkně protáhnu. :o)
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod majki » Str Jún 23, 2004 8:27 pm

Tak už to ale kluci dohodněte, taky bych byl pro ten jih Moravy. Jinak je mi to ale celkem jedno (teda, pokud to nebude v Košicích - sorry, Košičáci nebo někde u Aše). Třeba přehrada tři mlýny za Brnem, nebo to chcete jen na otočku, jakože ráno sraz, večer odjezd???
Jinak Olomouc je pro me idealni jako sto tisic v kapse ;)), takze to bych bral, protoze bych mel nejspis i proplaceny benzin ;)). No a Secverni Morava...tyyy joooo, beur beru ;)), tak se kluci uz ale rozhodnete..je na case

Jo, jinak, dneska jsem videl jednoho Forda Mondeo a jak je takovy to plastovy, v cem drzi spzetka, tak ma tom cernym pruhu dole, kde maj uatosalony svou reklamu nebo je tam napsany Ceska Republika, meli www adresu Mondeo klubu + jejich znak a takovy vecicky. taky mel takovou mensi nalepku na narazniku, co byste na to rekli? Neco takovyho udelat...a ne jenom ty tricka ;))
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Str Jún 23, 2004 9:09 pm

to whitex: myslim, ze ani mojich 77 kW na 626-ke nie je malo, nakoniec rozdiel medzi 1,8 a 2,0 je iba 10 koni (seriovky). :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť