Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sraz Jaro Mazda 626

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Honza » Pia Máj 14, 2004 8:46 pm

George píše:
majki píše:
George píše:V červenci budu mít ALu kola tak bych to viděl tam.Nechce se mi tam jet na plecháčích jako ostuda :lol: :lol:

Aha, takže jako ostudy se máme cítit my, co na autě zatím spravujeme a na nějaké "vylepšováky" nemáme ani penízani čas...hm, to je pěkný...dobrej tip, jak odradit lidi :oops: :(

Ty seš mi ale citlivka :lol: :lol: . Já sem svoji mazdu koupil jako bouračku tak vím co je opravovat a nemít peníze.
Už rok si ty alu kupuju tak bych je chtěl na srazu mít (jestli mi to pojede :) ).
Jinak souhlas s tebou - lepší auto opravit a mít v perfektním stavu než herku na elektronech.Já už se naopravoval dost.Teď dodělám brzdy a hotovo.Pak už si snad budu auto jen upravovat :)


Mimochodem,je to sice mimo téma,ale co teda nakonec s těma brzdama máš?
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Sob Máj 15, 2004 1:41 pm

To je to co nikdo pořádně neví.
Teď to povezu nějakýmu frajerovi na soustruh a on mi stočí bubny do roviny protože už maji nějaký ty drážky a hned mi nalepí nový obložení.Kotouče už nový mám, destičky a trubičky taky. S těma bubnama budu ještě měnit trubičky co vedou do prasátek - ty sem mimoto před týdnem vyměnil za nové. Pak ještě koupím nový podtlakový ventil na hadičku sání-posilovač.Celý mě to vyjde asi 1100kč a budu mít brzdy úplně nový.

No a teď trochu z cen :o) mích brzd
kotouče - 3 000
destičky - 600
stočení bubnů a nalepení obložení - 700
vyměněný posilovač - 2000
nový těsnění brzd. válce - 300
nová kapalina - 300
brzd. trubičky pod autem - 2100
brzd trubičky do prasátek 200
prasátka - 800

Jestli to ani po těhle investicích nebude brzdit tak jak má tak moji mazdu někomu daruju na náhradní díly :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Sob Máj 15, 2004 6:22 pm

George píše:
majki píše:
George píše:V červenci budu mít ALu kola tak bych to viděl tam.Nechce se mi tam jet na plecháčích jako ostuda :lol: :lol:

Aha, takže jako ostudy se máme cítit my, co na autě zatím spravujeme a na nějaké "vylepšováky" nemáme ani penízani čas...hm, to je pěkný...dobrej tip, jak odradit lidi :oops: :(


Jo a ještě - ona je docela ostuda koupit si na auto hliníkový křídlo a jezdit na plecháčích - proto :) :) :)

Jo, na to jsem citlivka :o) , nechci, abych tam přijel a všeci na mě čučeli jak na vyoranou myš ;)...hele, to křídlo, kdes ho sehnal, kolik stalo atd.? A ty máš garáž? Protože já bych měl strach nechat auto přes noc na parkingu s takovým krásným křidýlkem ;). Je fakt super...tak mi kdyžtak napiš na maila...ok? ( mailto:info@chummy.org) Dikes
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Sob Máj 15, 2004 8:51 pm

Nojako na troubu by na tebe všicni koukali kdybys přijel třeba se škodovkou :lol: :lol: . Pokud přijedeš v mazdě tak je ok. Každej má na autě něco nedodělanýho nebo v plánu a moje mazda po koupi vypadala taky všebarevně :o) :o) :o) . Pokud tě nekdo nepřitáhne na laně tak je přeci všechno ok :o) :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Sob Máj 15, 2004 9:07 pm

ps - koukni na mejl :)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Ned Máj 16, 2004 9:25 am

George píše:Nojako na troubu by na tebe všicni koukali kdybys přijel třeba se škodovkou :lol: :lol: . Pokud přijedeš v mazdě tak je ok. Každej má na autě něco nedodělanýho nebo v plánu a moje mazda po koupi vypadala taky všebarevně :o) :o) :o) . Pokud tě nekdo nepřitáhne na laně tak je přeci všechno ok :o) :o)


V Mazdě bych přijel. A na laně by měměli přitáhnout je v případě, že se něco podělá, což by se ale nemělo (klepu třikrát na dřívko) :lol:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pon Máj 17, 2004 12:35 pm

Preboha chlapi, neblaznite! Jaky zly pocit? Ked mate Mazdy, mozu byt aj na hrdzavych plechacoch, to je predsa jasne! Btw ja liate kolesa nemam, pretoze mi to pripada momentalne ako zbytocna investicia (aj ked pacit by sa mi pacili naozaj velmi... toz ale zriadujem nejake byvanie a to ma cucka z penazi fakt dostatocne), takze sa budem cervenat hanbou tiez ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod George » Pon Máj 17, 2004 7:54 pm

Doufám že oznámíš datum víc dopředu protože musím na ten sraz našetřit nějakej peníz (na benzín a pivo :) ). To víš chudej pracující :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Máj 17, 2004 9:12 pm

George píše:Doufám že oznámíš datum víc dopředu protože musím na ten sraz našetřit nějakej peníz (na benzín a pivo :) ). To víš chudej pracující :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

Souhlasim, souhlasim, ten mesic dopredu by byl idealni stav. (i kdyz tedka budu po koncerte Metallicy pekne vystavenej :( )
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Str Máj 19, 2004 8:57 pm

Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod doficz » Uto Jún 01, 2004 3:32 pm

Urcite take rad dorazim. Dluhou dobu jsem si myslel ze jsem jedinej blazen do tedle znacky a hlavne 626tek.

Docela bych ale uvital upozorneni na mail o tom chystanem srazu, abych jej nepromeskal. Nebylo by mozno udelat nejakou databazi?

Dofi
Obrázok užívateľa
doficz
Pisateľ
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Uto Jún 01, 2004 2:54 pm
Bydlisko: Praha - západ

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 01, 2004 4:27 pm

Oznamovaci mail posleme pravdepodobne vsetkym clenom fora...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron