Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

instalacia parkovacej kamery Mazda 6 2013

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

instalacia parkovacej kamery Mazda 6 2013

Poslaťod horvi001 » Pon Mar 30, 2020 7:12 pm

Nedavno som nainstaloval kameru z alieexpresu na moju mazdu 6 2013 .Kvalita obrazu velmi dobra ako cez den tak aj v noci a pripaja sa k originalnemu radiu .
v baleni je rele ktore treba vyhodit.cele by to zabralo 2.5 hodiny ale kvoli rele to bolo o 1 hodinu dlhsie.napajanie kamery treba dat na ACC 12V pozor nie na permanentne napajanie lebo vybije baterku a taktiez nie na cuvacie svetlo pretoze radio rozpoznava signal pri zapinani radia a ak nie je vtedy spiatocka zaradena tak dalsie zaradenie spiatocky ignoruje .Za cca 25USD sa to urcite oplati.Moja mazda uz mala dokonca aj signal spiatocky privedeny k autoradiu takze som nemusel signal tahat od svetla a tiez konektor na kameru uz som tam mal ale nevedel najst druhy koniec kabla pri svetle vzadu kde sa instaluje kamera.

https://youtu.be/lBS3Pz1_nAA
horvi001
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Jún 30, 2017 7:44 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť