Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Cesta na Ostravsky Zraz

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Cesta na Ostravsky Zraz

Poslaťod Kris » Pia Aug 25, 2006 1:12 pm

Ako tak kukam na mapy..neviem ani za boha prist na to preco som isiel na Ostravsky zraz cez Cechy..
Preco sme nesli cez zilinu?..zda sa to o dobrych 50-70 km menej..a este aj lepsia dialnica..az na ten kusok cesty prvej triedy.. :o:

Obrázok
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod whitex » Pia Aug 25, 2006 1:26 pm

Řek bych ale že na Brno to bylo rychlejší... Pořád po dálníci vpodst. až do Ostravy je to pohodová cesta...
Když pojedeš na Žilinu, tak máš dálnici jen k Považskej Bystrici a na Čadcu a dál to jsou cesty - heh... No... Nevim jak ted, ale jeli jsme tou cestou někdy na jaře a nic moc.... A za hranicema (u nás) ani nemluvě - pěkný prdele a hlavně samý kamiony a špatně se předjíždí.... To nemluvím o tom, že jsme tam vlítli do díry cca ve 130km/h.... Ohnutý disk a rozhozená geometrie - na což se nepřišlo, takže jsem cca před 14 dny vyhodil špatně sjetý letní gumy.... :(
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod tgala » Pia Aug 25, 2006 6:39 pm

Pretoze pri Ziline sa na Cechy ide cez horske priechody a vtedy bola zima. Tak opreto.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kris » Pia Aug 25, 2006 7:18 pm

tgala píše:Pretoze pri Ziline sa na Cechy ide cez horske priechody a vtedy bola zima. Tak opreto.


Ahaaaa.....ja som proste akceptoval ze vo vseobecnom povedomi je tato cesta cez Cechy..mozno ste to aj riesili ze ako ist ale mna to nejako obislo...a proste som isiel ako sa povedalo.no diiik za info :ha:

A tu mapku som skladal sam, no neni pekna? :jamaica :hura
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod tgala » Pia Aug 25, 2006 11:32 pm

Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Krenštík » Sob Aug 26, 2006 12:27 pm

whitex píše:Řek bych ale že na Brno to bylo rychlejší... Pořád po dálníci vpodst. až do Ostravy je to pohodová cesta...
Když pojedeš na Žilinu, tak máš dálnici jen k Považskej Bystrici a na Čadcu a dál to jsou cesty - heh...


Radsi nez pres brno jezdim po slovensku, vezmu to na Zilinu, ale odbocim uz v Bytci na Makov a Ostravici, nebo v Bytci pres Velke Rovne (nechapu proc se to tak menuje kdyz je to sama zatacka) a pak pres Turzovku na Klokocov.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť