Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sobotní (3.12.2005) Bratislavské posedění bez organizace

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Gretka » Ned Dec 04, 2005 4:49 pm

Harry FE3 píše:Jj,Cajnikuv je moc peknej,ale Tomův je taky super.Všechny X9 jsou pekny auta,moc pěkně jedou,a taky moc pěkně přijímají přísun benzínu :o) Jinak Tomovi moc děkuju za půjčení auta,který je v Mazda news :o) ,to pohodlí mě moc nadchlo!Cajnikovi děkuju za kola s obutím,budou se hodit!Sraz bez organizace s organizací se mě i Pavle moc líbil,bylo to pohodový posezení s pohodovou atmosférkou.

Jinak bych chtěl poprosit o fotky.Hlavně bysme chtěli nějaký fotky,kde jsme s Pavlou.Díky,kdyžtak je můžete poslat ve full rozišení na mail.

posleme, nic neboj...a hadam tomo nejake aj na web vycapi....len mu dajte trochu casu :pray
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Kris » Ned Dec 04, 2005 5:33 pm

Vzhladom na to ze mam dnes 37,4 :ill ani len nemozem povedat ze "som rad ze som to stretko v zdravi prezil" :hope ..ale inac bolo fajn a moje oblubene vyprazena kuracie prsia v palacinkach boli tiez fajn.
Idem si lahnut. :spanek
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Harry FE3 » Ned Dec 04, 2005 5:52 pm

Tak to je divný,vypadal jsi v pohodě.Tak brzké uzdravení.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod santa » Ned Dec 04, 2005 6:09 pm

Dufam ze to nebude nic wazne. :pray
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod Harry FE3 » Ned Dec 04, 2005 6:31 pm

Gretka píše:posleme, nic neboj...a hadam tomo nejake aj na web vycapi....len mu dajte trochu casu :pray


Tímto prosím i Dabla,aby mi foto poslal.Děkuji :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Ned Dec 04, 2005 11:13 pm

Děkuji vám všem za milou společnost a možnost na chvíli zapomenout na bolest v srdci. Srazík se povedl. Hospůdka i trhy super.
To Dabel: děkuji za perníčky. Jedno balení už není, snědla jsem ho ve čtyři ráno a bylo mě dobře, snad rodině do Vánoc vydrží alespoň nějaké balení :pray .
To TomAnt:Harry mě říkal, že jsem tě vyděsila tím popojetím u Britu. Snad jsi si nemyslel, že bych vyjela na silnici a nebo tam zničila nějakou Mazdičku :skler .
To Harry:děkuji za odvoz do Brna. Řídil si citlivě a snížil jsi spotřebu. V Nosislavi jsem usnula a vzbudila se až v Brně. Měla jsem jen problém v Bystrci přeparkovat, jak se mě chtělo spát a zapomněla jsem si zavřít okno a tak byla Mazda 12 hodin :skler . A bravurně jsi zvládl šikanu od českého celníka :tlesk: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pon Dec 05, 2005 12:37 pm

Gretka píše:Mno, a aby som bola spravodliva...ked sa tu tolko ospevuju Xedosiky, tak musim podotknut, ze sa mi fest pacila aj Dablova Hondicka...sportova elegancia, tiez pekna farba....len tie kolesa :koule :jamaica

Hondicke som porozpraval, ze sa Ti pacila, dakuje a odkazuje, ze casom aj nejake puklice na tie zimaky budu... alebo vraj mas pockat do leta, ked zase budu tie famozne liate disky :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 05, 2005 12:53 pm

dabel píše:
Gretka píše:Mno, a aby som bola spravodliva...ked sa tu tolko ospevuju Xedosiky, tak musim podotknut, ze sa mi fest pacila aj Dablova Hondicka...sportova elegancia, tiez pekna farba....len tie kolesa :koule :jamaica

Hondicke som porozpraval, ze sa Ti pacila, dakuje a odkazuje, ze casom aj nejake puklice na tie zimaky budu... alebo vraj mas pockat do leta, ked zase budu tie famozne liate disky :lol

He he, inac to bol trapas, vezem v aute Gretku, Donaifela a jeho kamosku a tesne pred pripajanim na Panonsku cestu cestou na parkovisko ku Carrefouru stretame Dabla s Hondou, ideme za nim a ja zacinam basnit o jeho brutalne peknych diskoch. Celu cestu basnim o diskoch, vychvalujem do neba, drzim posadku v napati. Zastavujeme na parkovisku a Dabel ma na Honde zimne plechace... :koule
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod RXman » Pon Dec 05, 2005 10:28 pm

A kdy bude nějaké foto ze srazu na webu ???? :o)
Obrázok užívateľa
RXman
Pisateľ
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Jan 05, 2005 11:53 pm
Bydlisko: Zlín , Czech republic

Poslaťod TheSaint » Uto Dec 06, 2005 1:14 am

Lidičky nevím jestli to někdo postřehnul ale zase nám to s luckou nevyšlo. :(

Fakt se omlouvám.. Hrozně jsem se na všechny těšil páč jsem Vás už dlouho neviděl, ale
mám teď dost osobních problémů a starostí, takže se některé veci musí odložit....

Doufám že se brzo potkáme a se všema zase pokecám atd.....
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod dabel » Uto Dec 06, 2005 10:20 am

TheSaint píše:Lidičky nevím jestli to někdo postřehnul ale zase nám to s luckou nevyšlo. :(

No jo, my sme cely cas cakali na info, ci u nas budete spat alebo nie...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TheSaint » Ned Dec 11, 2005 2:06 pm

dabel píše:
TheSaint píše:Lidičky nevím jestli to někdo postřehnul ale zase nám to s luckou nevyšlo. :(

No jo, my sme cely cas cakali na info, ci u nas budete spat alebo nie...


Tak to se omlouvám 2x :cry

Však jak se potkáme příště tak ti popíšu proč co a jak.... takže eště jednou sorry
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod dabel » Ned Dec 11, 2005 4:03 pm

TheSaint píše:
dabel píše:
TheSaint píše:Lidičky nevím jestli to někdo postřehnul ale zase nám to s luckou nevyšlo. :(

No jo, my sme cely cas cakali na info, ci u nas budete spat alebo nie...


Tak to se omlouvám 2x :cry

Však jak se potkáme příště tak ti popíšu proč co a jak.... takže eště jednou sorry

Pohoda, neni za co sa ospravedlnovat. Vsak sa hadam onedlho uvidime ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Ned Dec 11, 2005 8:50 pm

dabel píše:
TheSaint píše:
dabel píše:
TheSaint píše:Lidičky nevím jestli to někdo postřehnul ale zase nám to s luckou nevyšlo. :(

No jo, my sme cely cas cakali na info, ci u nas budete spat alebo nie...


Tak to se omlouvám 2x :cry

Však jak se potkáme příště tak ti popíšu proč co a jak.... takže eště jednou sorry

Pohoda, neni za co sa ospravedlnovat. Vsak sa hadam onedlho uvidime ;)
To určitě vždyť 5/2006 bude sraz v Brně a to se vší parádou.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť