Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bratislava - sobota 3.12.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Gretka » Str Nov 16, 2005 1:10 am

majki píše:Tomas Tomas Tomas Tomas Tomas...NIE...dost o Tomasovi, citas asi velmi velmi spatne...

mozno, uz som unavena a opravujem pisomky... :koule ...a opakujem, nech mas dusu na mieste, naozaj sa to posralo...a uz kliidek....toto su take zabomysie spory a skoda ich
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 1:11 am

majki píše:
Black píše:
santa píše:Ubytovanie je mozne riesit 2mi sposobmi, bud to rezervaciou vsetkych ucastnikov spolocne na jednom mieste (v ratane parkingu napr) alebo kazdy solo.

Napr http://mesto.travelguide.sk/bratislava/default.asp?prg=hg&status=detail&id=52816

Celkovy prehlad mozete ziskat napr na http://mesto.travelguide.sk/bratislava/

Mozem pomoct s vybavovanim

PS: pre vsetkych. Som tu relativne novy (mesiac) takze o nejako XMass BA zraze som nemal potuchy. K tomuto vsak mozem prilozik ruku, no som si vedomi ze na poslednu chvilu asi vela ludi (ma(zda)niacs) nebude moct prist. Berem. Ja som na ten vikend tiez uz zrusil plany. Dufam ze neolutujem.

S.
Jde mi o přespání na jednu noc i s parkováním pro můj poklad za příznivou cenu. Je to možné?

Umis s internetem? Umis...co takhle si poklikat ty odkazy a pocist si, hm?
Majki ty jsi už nějaký čas pěkně jedovatej hmmm, každý máme někdy zlý den. Tak blbá abych s netem neuměla nejsem,ale nejsem z Blavy a tak bude lepší,když mě poradí někdo místní,chápeš ma brat :skler .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod santa » Str Nov 16, 2005 1:12 am

TheSaint píše:Jestli k tomu neco můžu říct.....
..... klidně to připravím sám a jeslti kecám tak mě můžete hodit to přehrady :spik2

Prigl je dost spinavej ne ? Nechces radsi naky bazen ad se ti ne..ou cibule :-)

V nejorsim dondu cukem na rolu :-)

Pudem do stadtlu nandem nakou futrboodu a nafutrujem se. Pak muzem jit kalit skopky.

PS: Preklad pre nas nebrnakov .... Priehrada je dost spinava. Nechces bazen nech si ne..bu hodinky :-)

V najhorsom prijdem vlakom na vlakovu stanicu. Zbehneme do mesta, najdeme nejaky bufacik, najemesa a potom mozeme dat par piv :-)
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod Gretka » Str Nov 16, 2005 1:12 am

Black píše:....chápeš ma brat :skler .


:chi:
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 1:12 am

Black píše:
majki píše:
Black píše:
santa píše:Ubytovanie je mozne riesit 2mi sposobmi, bud to rezervaciou vsetkych ucastnikov spolocne na jednom mieste (v ratane parkingu napr) alebo kazdy solo.

Napr http://mesto.travelguide.sk/bratislava/default.asp?prg=hg&status=detail&id=52816

Celkovy prehlad mozete ziskat napr na http://mesto.travelguide.sk/bratislava/

Mozem pomoct s vybavovanim

PS: pre vsetkych. Som tu relativne novy (mesiac) takze o nejako XMass BA zraze som nemal potuchy. K tomuto vsak mozem prilozik ruku, no som si vedomi ze na poslednu chvilu asi vela ludi (ma(zda)niacs) nebude moct prist. Berem. Ja som na ten vikend tiez uz zrusil plany. Dufam ze neolutujem.

S.
Jde mi o přespání na jednu noc i s parkováním pro můj poklad za příznivou cenu. Je to možné?

Umis s internetem? Umis...co takhle si poklikat ty odkazy a pocist si, hm?
Majki ty jsi už nějaký čas pěkně jedovatej hmmm, každý máme někdy zlý den. Tak blbá abych s netem neuměla nejsem,ale nejsem z Blavy a tak bude lepší,když mě poradí někdo místní,chápeš ma brat :skler .

Jedovaty? Blaaaack...ty moc dobre vis, jak ja dokazu byt jedovaty...a ja vim, jak jedovata dokazes byt ty...kliid...ja jsem klidnej...santa nabidl pomocnou ruku, napis mu SZ a on urcite rad poradi :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 1:14 am

santa píše:
TheSaint píše:Jestli k tomu neco můžu říct.....
..... klidně to připravím sám a jeslti kecám tak mě můžete hodit to přehrady :spik2

Prigl je dost spinavej ne ? Nechces radsi naky bazen ad se ti ne..ou cibule :-)

V nejorsim dondu cukem na rolu :-)

Pudem do stadtlu nandem nakou futrboodu a nafutrujem se. Pak muzem jit kalit skopky.

PS: Preklad pre nas nebrnakov .... Priehrada je dost spinava. Nechces bazen nech si ne..bu hodinky :-)

V najhorsom prijdem vlakom na vlakovu stanicu. Zbehneme do mesta, najdeme nejaky bufacik, najemesa a potom mozeme dat par piv :-)
Dobrý Santo :tlesk: :femaleconspiracy .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 1:16 am

majki píše:
Black píše:
majki píše:
Black píše:
santa píše:Ubytovanie je mozne riesit 2mi sposobmi, bud to rezervaciou vsetkych ucastnikov spolocne na jednom mieste (v ratane parkingu napr) alebo kazdy solo.

Napr http://mesto.travelguide.sk/bratislava/default.asp?prg=hg&status=detail&id=52816

Celkovy prehlad mozete ziskat napr na http://mesto.travelguide.sk/bratislava/

Mozem pomoct s vybavovanim

PS: pre vsetkych. Som tu relativne novy (mesiac) takze o nejako XMass BA zraze som nemal potuchy. K tomuto vsak mozem prilozik ruku, no som si vedomi ze na poslednu chvilu asi vela ludi (ma(zda)niacs) nebude moct prist. Berem. Ja som na ten vikend tiez uz zrusil plany. Dufam ze neolutujem.

S.
Jde mi o přespání na jednu noc i s parkováním pro můj poklad za příznivou cenu. Je to možné?

Umis s internetem? Umis...co takhle si poklikat ty odkazy a pocist si, hm?
Majki ty jsi už nějaký čas pěkně jedovatej hmmm, každý máme někdy zlý den. Tak blbá abych s netem neuměla nejsem,ale nejsem z Blavy a tak bude lepší,když mě poradí někdo místní,chápeš ma brat :skler .

Jedovaty? Blaaaack...ty moc dobre vis, jak ja dokazu byt jedovaty...a ja vim, jak jedovata dokazes byt ty...kliid...ja jsem klidnej...santa nabidl pomocnou ruku, napis mu SZ a on urcite rad poradi :o)
Majki já jsem ti ublížila hodně a už bych to nikdy neudělala :neane ,to se radši seberu a už nepřijdu. Majki já si tě vážím.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod santa » Str Nov 16, 2005 1:17 am

Black píše:Jde mi o přespání na jednu noc i s parkováním pro můj poklad za příznivou cenu. Je to možné?


Prepac, ale to by priatelka dost protestovala :-)
Ja mozno nie :-) (dufam ze necita mazdaforum ked nie som doma :-( )
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod Kris » Str Nov 16, 2005 1:19 am

majki píše:Tak a dost. Jsem myslel, ze se k tomu nevyjadrim, ale musim. To se proste neda nereagovat. Jsem znechucen. Kdyz jsem tady pred mesicem psal thread o 2. rocniku X-mas Blava, tak jste rekli, ze snad bude...to se mam doprdele jakoze ja, Karvinak snazit o neco??? A co ted napisete? Tri tydny predem date vedet, ze jakoze neco MINI se tam bude dit...samozrejme pevne Bratislavske jadro se sejde na kofolu a na pizzu...no a kdyz uz, tak to nazveme MINI Xmas Blava...jakoze nezlobte se na mne, ale neni to trochu trapne??? Posledni dobou si tady na foru pripadam jak Alenka v risi Divu...a nejsem podle vseho sam...menim se ja? Meni se ostatni? Menite se Vy? Kde je Kris? Kde je TGala? Opravdu zacali mit tolik prace? Nebo maj narocny zensky a nestihaj? Proc to stiha TomAnt a Dabel? To fakt nebyl na zacatku rijna nikdo schopnej napevno rict: letos nic nebude / nebo o necem uvazujeme / nebo rovnou: udelame jen takove ministretko...
Ja nevim...mam se po napsani tohodle prispevku jit nad sebou zamyslet? Nebo nemeli byste se jit zamyslet vy nad sebou? Nebo co takhle si vytvorit kolonku "Zrazy v Blave", vitani su ...., dojst mozu...., urcite tam nechceme... a nebo jeste lip: rozdelit na soukrome a verejne... Prominte, panove, ale opravdu mi to takhle pripada...a to, ze ted jeste TomAnt dopsal, ze to teda nakonec (dej buh stesti a Sv. Krystofe nezklam nas) BUDE mini Xmas Blava...jdu si chrstnout studenou vodu do ksichtu...at se proberu z toho snu...

A ne, neni to zadna MOMENTALNI podrazdenost nebo nasranost...trva uz to dyl...

HAWG


No s Majkim sme si pokecali ale nech vedia aj ostatni..co sa tyka bratislavskeho zrazu, ja osobne som u seba nezbadal ani len nutkanie vobec nieco take orgazinovat..clovek prv nez nieco zacne robit, musi mat vnutornu predstavu alebo tuzbu, volu, nazvime to ako chcem..u mna taka neni a to preto lebo sme zrazovali tohoto roku celkom solidne. Proste podvedome mi to pripadalo ako zbytocne nahustena akcia..druha vec je ze prejst z rezimu zamestnanec do rezimu samozivitel.. je sakra narocne a ja proste mam teraz kvoli tomuto malo casu ale hlavne malo pozornosti a energie.

A ci sa menim? Nooo..."som stale rovnaky".spieva Robo Grigorov..ale s tou zenskou je to pravda..
Zenska + Nova praca = killer combination.

A este jedna vec..no to ze sa strestneme..no co je na tom..nech sa stretava kazdy s kym chce a najlepsie kazdy s kazdym. A ked sa tu napise, ze sme sa stretli v nejakom pube..a reakcia je nejaka taka, ze sme si spravili sukromny zraz..no tak proste nabuduce sa streteme tak, ze to nebude mat s mazdaklubom nic spolocne.. no kto to kedy videl aby mazdaklub mal byt povinnou nalepkou nejakeho stretnutiaa drzat nad nim zastitu....absurdita uplna...ja som sa vcera predvcerom stretol s Tomasovcami na veceri..co s tym ma mazdaklub spolocne v hocakom zrazovom zmysle? nic.
Asi tolko.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 1:20 am

santa píše:
Black píše:Jde mi o přespání na jednu noc i s parkováním pro můj poklad za příznivou cenu. Je to možné?


Prepac, ale to by priatelka dost protestovala :-)
Ja mozno nie :-) (dufam ze necita mazdaforum ked nie som doma :-( )
:oops tak to bude muset stačit hotel či penzion,tedy pokud nepojede tvoje přítelkyně na služební cestu :femaleconspiracy .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Nov 16, 2005 10:01 am

Ja se dobre bavim.
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Str Nov 16, 2005 10:37 am

Ehm, nejak sa to zvrhlo oproti vcerajsiemu veceru, ked som len jemne podotkol, ze piatok je pre mna passe :lol

Jo a s tym Mlynom - vraj treba davat bacha, ked je vacsia spolocnost - sem-tam im ujde a prihodia par rundiciek do uctu (viz. diskusia pod TomAntovym odkazom)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 12:07 pm

Gothic píše:Ja se dobre bavim.
Není nad čím :neane .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 1:01 pm

Black píše:
Gothic píše:Ja se dobre bavim.
Není nad čím :neane .

Ver, ze je...

Gothic: :zit 8-)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Str Nov 16, 2005 1:04 pm

Gothic píše:Ja se dobre bavim.


A já se jen divím .... :???
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť