Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Minisraz OV

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod majki » Sob Nov 05, 2005 10:45 am

Suky píše:Jo, jo, kluci ze Slovenska jsou sehraná parta, až mi chvílemi vytryskly slzy smíchem.

V M6 měli taky zabudovaný PC s trochu menším dotykovým displejem v místě horní odkládací skříňky. Ale mi se to víc líbilo v 626 přímo ve středovém panelu. George praskne vzteky, až to uvidí :spik2

No a taky prásknu Berry, ta objevila nový sexuální impuls.
BTW Berry, už umí manžel stříhat ušima? :chacha

Jj, taky jsem zvedavy, kdy ten tvuj virtualni Georges zacne predelavat stredovy panel v GDcku :ho:

Novy sexualni impuls? Saaaakra, to mi neco uteklo, nebo to bylo az po tom, co jsem odesel? :roll
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Sob Nov 05, 2005 11:20 am

Dve fotecky, v mizerne mobilni-fotokvalite, kdyby mel jeste nekdo nejaou fotky, poslete mi ji na mailto:majki@mazdaklub.cz , a ja to tady pridam...

Obrázok

Obrázok
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kubis » Sob Nov 05, 2005 3:22 pm

majki píše:
Novy sexualni impuls? Saaaakra, to mi neco uteklo, nebo to bylo az po tom, co jsem odesel? :roll

no myslim že to bylo až potom co si odešel, Mike -27 začal střihat ušima a Berry se to šileně moc libilo a pořad řikala Mikemu (kua nevim jak to sklonovat :oops ) at zastřiha :chacha

Jinak k srazu, bylo to moc fajn ale pro přiště by to chtělo trošku konkretnějši misto na parkovišti u IKEA :lol jinak v broadway bylo super až na celkem dost "otravneho" čišnika ktery se chodil ptat co 5 minut jestli si ještě něco dame! No potom diky bohu si naš stul vzal na starost jiny čišnik ktery byl už v klidu :jamaica jenže ten předešly čišnik měl v tom učtovani nějake zmatky a řešilo se kdo co snědl a vypil 8-) No jakmile se to učtování dořešilo tak jsme dopili a pomalu jsme se zvedli a šli směrem na pakoviště kde se Berry ještě jednou podivala na užasné neony ktere se ji tak libi a taky by je chtěla na auto :lol :o) No a zapiskali gumy a pohadky byl konec.......................................... :femaleconspiracy
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Berry » Ned Nov 06, 2005 11:55 pm

Co dodat, když už tamtamy hned obratem bleskurychle duněly a všechno (i nepodstatné) je zde napráskané? :twisted
Večer to byl vskutku vydařený, kolegáčci vypečení a náladička výýýýýýýýbornáááááááá :ham :nazdravi
A dokonce jsme i stihli dát do kupy 2 (slovy DVA, ale vynikající) nápady na budoucí MazdaFárání.
Neprozradím, :neane bude to překvapení.
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod majki » Pon Nov 07, 2005 9:43 am

Berry píše:A dokonce jsme i stihli dát do kupy 2 (slovy DVA, ale vynikající) nápady na budoucí MazdaFárání.
Neprozradím, :neane bude to překvapení.

Smarja...ja ty busy tak nenavidim :??? , tak aspon do SZ :pray

Btw., dobrej kralik :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť