Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Video EMM 2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod TomAnt » Pon Sep 05, 2005 10:14 pm

Kris píše:
xxxxx píše:neni to zle ale to je to na co sme 3 mesiace cakali? :twist:


Nic sa neda robit..viac materialu na strih nebolo.


A Lukas, zabery z tvojej kamery boli nepouzitelne, kvalitou obrazu, zialbohu... Poucenie do buducna, mat pripraveny scenar aj filmovania... Myslim ze v danej situacii Riso naozaj caroval... Videl som totiz vsetky zdroje co boli k dispozicii... Strasne chybaju nocne zabery, vieme, ale vazne ani jedna fotka, ani jedna sekvencia filmova nebola pouzitelna. Na videu napriklad chyba uplne moj Xedos, no ale co ked ho nikto nenafilmoval, nenafotil, chapes...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xxxxx » Uto Sep 06, 2005 11:30 am

njn lenze to je kamerou ja z nej tazko vyzmikam nieco lepsie a ak hej tak by to bolo obrovitansky velke :o)
ale vobec sa mi nezda ze toto video ma vacsiu kvalitu obrazu ako to co som tocil ja :twist:
no esteze som si zrobil vlastne zabery :o) v tom zostrihu mi napr. chybaju kusky tych chalanov z BA co tam driftovali hore.
Kris: ale bolo ho az tak malo ze polovica videa su zabery na fotky (aspon sa mi to tak zda)?
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod xxxxx » Uto Sep 06, 2005 11:33 am

ale niektore veci su tam fakt dobre, najma vyber hudby a napr. zaber na dvoch securitas pri love songu :o)
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 06, 2005 11:42 am

xxxxx píše:njn lenze to je kamerou ja z nej tazko vyzmikam nieco lepsie a ak hej tak by to bolo obrovitansky velke :o)
ale vobec sa mi nezda ze toto video ma vacsiu kvalitu obrazu ako to co som tocil ja :twist:
no esteze som si zrobil vlastne zabery :o) v tom zostrihu mi napr. chybaju kusky tych chalanov z BA co tam driftovali hore.
Kris: ale bolo ho az tak malo ze polovica videa su zabery na fotky (aspon sa mi to tak zda)?


Jo otazku kvality a poctu zaberov treba vydiskutovat s Risom (RR), fakt az skoro plakal ake je to nepouzitelne, pripadne ze materialu malo... Ja som mu to tvoje DVD dorucil hned ako mi prislo od teba... Viem ze sa aj pokusal tam strihnut casti z toho, ale obraz bol ak diametralne odlisny, ze by to bilo do oci... Proste poucenie do buducna, filmovat, filmovat, filmovat, nech je z coho strihat...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xxxxx » Str Sep 07, 2005 8:26 pm

TomAnt píše:
xxxxx píše:njn lenze to je kamerou ja z nej tazko vyzmikam nieco lepsie a ak hej tak by to bolo obrovitansky velke :o)
ale vobec sa mi nezda ze toto video ma vacsiu kvalitu obrazu ako to co som tocil ja :twist:
no esteze som si zrobil vlastne zabery :o) v tom zostrihu mi napr. chybaju kusky tych chalanov z BA co tam driftovali hore.
Kris: ale bolo ho az tak malo ze polovica videa su zabery na fotky (aspon sa mi to tak zda)?


Jo otazku kvality a poctu zaberov treba vydiskutovat s Risom (RR), fakt az skoro plakal ake je to nepouzitelne, pripadne ze materialu malo... Ja som mu to tvoje DVD dorucil hned ako mi prislo od teba... Viem ze sa aj pokusal tam strihnut casti z toho, ale obraz bol ak diametralne odlisny, ze by to bilo do oci... Proste poucenie do buducna, filmovat, filmovat, filmovat, nech je z coho strihat...


ale zrejme aj na lepsiu kameru nie?
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod TomAnt » Str Sep 07, 2005 10:15 pm

xxxxx píše:
TomAnt píše:
xxxxx píše:njn lenze to je kamerou ja z nej tazko vyzmikam nieco lepsie a ak hej tak by to bolo obrovitansky velke :o)
ale vobec sa mi nezda ze toto video ma vacsiu kvalitu obrazu ako to co som tocil ja :twist:
no esteze som si zrobil vlastne zabery :o) v tom zostrihu mi napr. chybaju kusky tych chalanov z BA co tam driftovali hore.
Kris: ale bolo ho az tak malo ze polovica videa su zabery na fotky (aspon sa mi to tak zda)?


Jo otazku kvality a poctu zaberov treba vydiskutovat s Risom (RR), fakt az skoro plakal ake je to nepouzitelne, pripadne ze materialu malo... Ja som mu to tvoje DVD dorucil hned ako mi prislo od teba... Viem ze sa aj pokusal tam strihnut casti z toho, ale obraz bol ak diametralne odlisny, ze by to bilo do oci... Proste poucenie do buducna, filmovat, filmovat, filmovat, nech je z coho strihat...


ale zrejme aj na lepsiu kameru nie?


To ano, treba na kvalitne digitalne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron