Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ubytování - Brno a okolí

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Ubytování - Brno a okolí

Poslaťod Doktor » Pon Aug 29, 2005 7:19 pm

Vím, že tohle není zrovna téma na další sraz, ale potřeboval bych pomoct. Jak všichni víme, Valtice začínají v sobotu kolem 12:00. Já jedu v sobotu od rána asi od 9:00 na letecký den na letiště Brno-Tuřany, a hodilo by se mě, kdybych mohl někde na Moravě sklonit hlavu z pátka 9.9. na sobotu 10.9., abych se v sobotu ráno nemusel honit z Prahy. Šlo by o dvě místa. Věděl by někdo o něčěm schopném? Předem děkuji za Vaše ohlasy, moraváci.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 29, 2005 7:47 pm

Doktor píše:Vím, že tohle není zrovna téma na další sraz, ale potřeboval bych pomoct. Jak všichni víme, Valtice začínají v sobotu kolem 12:00. Já jedu v sobotu od rána asi od 9:00 na letecký den na letiště Brno-Tuřany, a hodilo by se mě, kdybych mohl někde na Moravě sklonit hlavu z pátka 9.9. na sobotu 10.9., abych se v sobotu ráno nemusel honit z Prahy. Šlo by o dvě místa. Věděl by někdo o něčěm schopném? Předem děkuji za Vaše ohlasy, moraváci.


He he, my budeme z piatka na sobotu uz vo Valticiach, to by nestacilo? Je to predsa len blizsie ako Praha...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod nOvYl » Pon Aug 29, 2005 7:47 pm

To zalezi na tom co si predstavujes po pojmem neco "schopne", muze to byt Holiday-Inn nebo Moulinrouge, nebo taky Velka klajdovka, nebo prej se da taky dobre prespat na 4. nastupisti na hlavasu.
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Black » Pon Aug 29, 2005 9:15 pm

Doktor píše:Vím, že tohle není zrovna téma na další sraz, ale potřeboval bych pomoct. Jak všichni víme, Valtice začínají v sobotu kolem 12:00. Já jedu v sobotu od rána asi od 9:00 na letecký den na letiště Brno-Tuřany, a hodilo by se mě, kdybych mohl někde na Moravě sklonit hlavu z pátka 9.9. na sobotu 10.9., abych se v sobotu ráno nemusel honit z Prahy. Šlo by o dvě místa. Věděl by někdo o něčěm schopném? Předem děkuji za Vaše ohlasy, moraváci.

A soukromý penzion v Modřicích kousek od výpadovky z dálnice na Bratislavu ti bude stačit?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pon Aug 29, 2005 9:43 pm

TomAnt píše:
Doktor píše:Vím, že tohle není zrovna téma na další sraz, ale potřeboval bych pomoct. Jak všichni víme, Valtice začínají v sobotu kolem 12:00. Já jedu v sobotu od rána asi od 9:00 na letecký den na letiště Brno-Tuřany, a hodilo by se mě, kdybych mohl někde na Moravě sklonit hlavu z pátka 9.9. na sobotu 10.9., abych se v sobotu ráno nemusel honit z Prahy. Šlo by o dvě místa. Věděl by někdo o něčěm schopném? Předem děkuji za Vaše ohlasy, moraváci.


He he, my budeme z piatka na sobotu uz vo Valticiach, to by nestacilo? Je to predsa len blizsie ako Praha...


No stacili by aj Valtice, ale to nikto nezmienil - super varianta, je miesto?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 29, 2005 10:14 pm

Doktor píše:
TomAnt píše:
Doktor píše:Vím, že tohle není zrovna téma na další sraz, ale potřeboval bych pomoct. Jak všichni víme, Valtice začínají v sobotu kolem 12:00. Já jedu v sobotu od rána asi od 9:00 na letecký den na letiště Brno-Tuřany, a hodilo by se mě, kdybych mohl někde na Moravě sklonit hlavu z pátka 9.9. na sobotu 10.9., abych se v sobotu ráno nemusel honit z Prahy. Šlo by o dvě místa. Věděl by někdo o něčěm schopném? Předem děkuji za Vaše ohlasy, moraváci.


He he, my budeme z piatka na sobotu uz vo Valticiach, to by nestacilo? Je to predsa len blizsie ako Praha...


No stacili by aj Valtice, ale to nikto nezmienil - super varianta, je miesto?


Malo by byt, predsa to kde budeme zo soboty na nedelu, dohodni sa s Lukom... Teda aspon ja ked som prejavil zaujem uz o piatkove prespanie tak problem nebol :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Uto Aug 30, 2005 12:59 pm

Black píše:A soukromý penzion v Modřicích kousek od výpadovky z dálnice na Bratislavu ti bude stačit?



Pošli info, vzdálenost by vyhovovala.

To TomAnt - mne sa nechce dať ďalších 700 za noc vo Valticiach, radšej to zaplatím v Brne a nemusím nikam ráno sa trepať, kapiš?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 30, 2005 1:15 pm

Doktor píše:
Black píše:A soukromý penzion v Modřicích kousek od výpadovky z dálnice na Bratislavu ti bude stačit?



Pošli info, vzdálenost by vyhovovala.

To TomAnt - mne sa nechce dať ďalších 700 za noc vo Valticiach, radšej to zaplatím v Brne a nemusím nikam ráno sa trepať, kapiš?


JJ kapis, sak ja len ze je aj taka alternativa :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Uto Aug 30, 2005 1:18 pm

TomAnt píše:JJ kapis, sak ja len ze je aj taka alternativa :)



Alternatívy sú naprd, treba direktívy, a veľa, VEĽA!!!

Do kelu, to nikto nebýva v Brne v trojposchodovej vile, kde by mal jednu voľnú 20m2 spálňu pre dvoch s vlastnou kúpeľňou a raňajkami? No to čo sme za socky? :tma
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 30, 2005 2:11 pm

Doktor píše:
TomAnt píše:JJ kapis, sak ja len ze je aj taka alternativa :)



Alternatívy sú naprd, treba direktívy, a veľa, VEĽA!!!

Do kelu, to nikto nebýva v Brne v trojposchodovej vile, kde by mal jednu voľnú 20m2 spálňu pre dvoch s vlastnou kúpeľňou a raňajkami? No to čo sme za socky? :tma


:lol :ho: :lol
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joshuax » Uto Aug 30, 2005 2:39 pm

Nekam to parkni a zalom to v kare ;o) Projednou to prece vydrzis a noci jsou jeste porad teple :)
MAZDA 323 / 1996
Obrázok užívateľa
Joshuax
Pisateľ
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Sob Aug 20, 2005 7:11 pm

Poslaťod gathis » Uto Aug 30, 2005 4:47 pm

Joshuax píše:Nekam to parkni a zalom to v kare ;o) Projednou to prece vydrzis a noci jsou jeste porad teple :)


já to dělám taky tak...... do Valtic sice nejedu, al epřespat v autě se dá v poho :jo
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Doktor » Uto Aug 30, 2005 6:40 pm

Hosani - postel, sprcha, snidane, jasny?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Uto Aug 30, 2005 10:12 pm

gathis píše:
Joshuax píše:Nekam to parkni a zalom to v kare ;o) Projednou to prece vydrzis a noci jsou jeste porad teple :)


já to dělám taky tak...... do Valtic sice nejedu, al epřespat v autě se dá v poho :jo

Já budu ve Valticích spát v GD :jo . Je to pohodlnější a to zvláště po zkušenosti z minulého setkání ve Valticích :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod gathis » Uto Aug 30, 2005 10:57 pm

Doktor píše:Hosani - postel, sprcha, snidane, jasny?


moje majda je lepší než postel..... snídat v majdě je lepší než v hotelu (samo tak, abych jí neublížil), sprchovat se v ní nedá, pravda, tak se musíš míň potit :ho:
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť