Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bratislavske popoludnie

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod tgala » Uto Aug 02, 2005 11:14 am

Luke.cz píše:Budu rád když se do Blavy dostanu mezi 18:00 až 19:00 podle toho kdy se mi podaří vypadnout z práce.

Btw. TomAnt, prodáš mi trochu těch vašich škaredých peněz, ať tam nesjme o hladu? :ho:


Ved treba skusit, mozno tie vase pekne peniaze su natolko pekne, ze ti predaju aj za ne :ho: :ho: :ho:
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kris » Uto Aug 02, 2005 11:53 am

Enzo píše:Hladného by sme ťa nenechali ani keby si nemal tie naše škaredé peniaze :ho:


Presne..minimalne je tam pizerria, kde davaju kazdu tretiu pizzu zadarmo :mrk
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 02, 2005 12:47 pm

Kris píše:
Enzo píše:Hladného by sme ťa nenechali ani keby si nemal tie naše škaredé peniaze :ho:


Presne..minimalne je tam pizerria, kde davaju kazdu tretiu pizzu zadarmo :mrk


Za korunu... :ho: Ale dobruuuu robia...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Enzo » Uto Aug 02, 2005 2:56 pm

Ako som tak pozeral do zoznamu užívateľov, tak Blavákov je tam presne 40. A kolkože vas to príde pred Carefour? :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 02, 2005 3:12 pm

Enzo píše:Ako som tak pozeral do zoznamu užívateľov, tak Blavákov je tam presne 40. A kolkože vas to príde pred Carefour? :lol


Musis ale pozerat len tych, co maju aj galeriu auta a dalej vyfiltrovat tych, co su aj nejakym sposobom aktivni. :lol
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Enzo » Uto Aug 02, 2005 3:43 pm

Noooo. Tak ich je už len sedem. :ho:
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 02, 2005 3:56 pm

Enzo píše:Noooo. Tak ich je už len sedem. :ho:


He he, no a odrataj Dabla, jeho otca, Stevovu sestru, MB840 (pretoze o tom som uz dlho nepocul, Miso co je s tebou?), Rela, ktory bude niekde inde, TGalovu sestru, atd atd... ale je ich viac ako 7... Mam lepsiu statistiku (k takej sa asi ako uzivatel nedostanes)


TomAnt
dabel
Kris
tgala
cajnik
mirec1xxx
relo
BOL
mb840
Ivan
Natali
dochtor
Ivo
dudo88
Zoran
Liv
franko
ildo
Misko
rechtik
Matko01
Mirob
amentma
ASAX
Coupe
Franco
Maco222
Martin
mifka
Nico
peposk
robinek
akuros
bibop
dada
Daniela
erixka
Igor Fedor
Juraj
kery
Lucifer
milosh
permodum1993
romanbb
romanruzica
SevcikM
Duso
Flauta
Marian Kotvas


Toto je zoznam Bratislavakov podla vyplnenej adresy bydliska. Z toho posledni traja su neaktivni a nikdy sa ani neprihlasili. Ti dalsi 14ti nad nimi maju pocet prispevkov 0. Dalsich 10 ma pocet prispevkov 1. Dalsich 8 ma pocet prispevkov mensich ako 10, v tom je zahrnuty aj Zoran, ten by teoreticky mohol prist. Zostava nam vrchnych 14 ludi, z ktorych vieme urcite ze nepride Dabel, myslim ze aj BOLa mozme povazovat za nepriditelneho, mb840. To mame 11 zvysnych. Z tych 11 ale tipnem ze 5 asi nie je sanca aby prisli, ked, tak milo prekvapia.

Takze?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Uto Aug 02, 2005 3:58 pm

TomAnt píše:
Enzo píše:Noooo. Tak ich je už len sedem. :ho:


He he, no a odrataj Dabla, jeho otca, Stevovu sestru, MB840 (pretoze o tom som uz dlho nepocul, Miso co je s tebou?), Rela, ktory bude niekde inde, TGalovu sestru, atd atd... ale je ich viac ako 7... Mam lepsiu statistiku (k takej sa asi ako uzivatel nedostanes)


TomAnt
dabel
Kris
tgala
cajnik
mirec1xxx
relo
BOL
mb840
Ivan
Natali
dochtor
Ivo
dudo88
Zoran
Liv
franko
ildo
Misko
rechtik
Matko01
Mirob
amentma
ASAX
Coupe
Franco
Maco222
Martin
mifka
Nico
peposk
robinek
akuros
bibop
dada
Daniela
erixka
Igor Fedor
Juraj
kery
Lucifer
milosh
permodum1993
romanbb
romanruzica
SevcikM
Duso
Flauta
Marian Kotvas


Toto je zoznam Bratislavakov podla vyplnenej adresy bydliska. Z toho posledni traja su neaktivni a nikdy sa ani neprihlasili. Ti dalsi 14ti nad nimi maju pocet prispevkov 0. Dalsich 10 ma pocet prispevkov 1. Dalsich 8 ma pocet prispevkov mensich ako 10, v tom je zahrnuty aj Zoran, ten by teoreticky mohol prist. Zostava nam vrchnych 14 ludi, z ktorych vieme urcite ze nepride Dabel, myslim ze aj BOLa mozme povazovat za nepriditelneho, mb840. To mame 11 zvysnych. Z tych 11 ale tipnem ze 5 asi nie je sanca aby prisli, ked, tak milo prekvapia.

Takze?


Je to bieda...hlavne mesto a najde sa v nom nejakych 7 mazdakov...kokos, asi sa naklonujem... :twist:
noo..na druhej strane.uplne staci zo mna 1 exemplar hehehe :lol
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Enzo » Uto Aug 02, 2005 4:01 pm

Takže so mnou sedem. S frajerkou osem. Možno keď si tam privediete polovičky, tak nás bude do 20. A ešte Valtice samozrejme. Že Luke? A možno nejaká Trnava.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Luke.cz » Uto Aug 02, 2005 4:02 pm

Takže vlastně chcete robiť stretnutie, ale vlatně sa nemáte s kým stretnút. A my cezpolný a zahraničný aby sme vám to zachraňovali.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Enzo » Uto Aug 02, 2005 4:04 pm

Luke.cz píše:Takže vlastně chcete robiť stretnutie, ale vlatně sa nemáte s kým stretnút. A my cezpolný a zahraničný aby sme vám to zachraňovali.


Ano
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Ilič » Uto Aug 02, 2005 6:02 pm

Enzo píše:
Luke.cz píše:Takže vlastně chcete robiť stretnutie, ale vlatně sa nemáte s kým stretnút. A my cezpolný a zahraničný aby sme vám to zachraňovali.


Ano
Ked to bude o18tej pridem.Som novy rad sa zoznamym. :o)
Obrázok užívateľa
Ilič
Opytovateľ
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon Jún 13, 2005 8:03 pm
Bydlisko: Trnava

Poslaťod tgala » Uto Aug 02, 2005 6:33 pm

Jasne dojdi
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Uto Aug 02, 2005 10:51 pm

TomAnt píše:Ja som nepovedal ze pridem na 100%. Je aj moznost ze pojdem na vikend mimo BA a ak tak mozno hned po praci...

Ak nie, tak budem na parkovisku. No zatial sme sa v BA stretavali standardne na parkovisku v Petrzalke pri Carrefoure, tam trafi kazdy, dokonca aj Black na prvy sup, bez mapy, navigatora a ohlasenia :) Ale mne osobne je to jedno kde, hlavne ze niekde...

Hele Tome já se včas a řádně ohlásila :twist: a jen vy jste nečekali a nevěřili na delegaci dvou členů (Black a Black haf) :lol . Já tam kupodivu trefila bez bloudění a hned napoprvé :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Aug 02, 2005 10:52 pm

Ilič píše:
Enzo píše:
Luke.cz píše:Takže vlastně chcete robiť stretnutie, ale vlatně sa nemáte s kým stretnút. A my cezpolný a zahraničný aby sme vám to zachraňovali.


Ano
Ked to bude o18tej pridem.Som novy rad sa zoznamym. :o)

Len sa musis vopred nahlásit :ho: 8) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť