Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Clanok do Autotipu

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod TomAnt » Pia Jún 10, 2005 10:18 am

xxxxx píše:
TomAnt píše:
1. Tricka a spomienkove predmety.

- po predchadzajucich zlych skusenostiach sme predaj spomienkovych triciek spravili vyslovene na objednavku vopred, avizovanu tu vo fore. NAPRIEK TOMU mi 3 tricka zostali, takze tato akcia bola OPAT pre mna OSOBNE stratova (kedze som ich objednaval ja a platil zo svojho) . Suma sumarum, na dalsej akcii to bude riesene stylom nielen objednavka, ale aj platba dopredu, zial, inac sa neda, konkretne na roznych trickach a podobnych veciach som v strate uz celkom pekne peniaze a uz som si povedal ze hadam aj stacilo.


ale preco si tam nezrobil "stanok" napriklad ked uz nic tak aj s tymi 3 trickami, a mozu byt aj lacnejsie reklamne predmety - pera, zapalovace, klucenky,....podla mna keby si z kazdeh len po 10ks tam vystavil ta sa to rozobere hned. Tak vela ludi urcite ani netusilo, ze take nieco ako reklamne predmety z akcie existuje.....


Pretoze to vsetko vyzaduje investicie vopred s neistym navratom... Chapes ma bratm? A bolo treba platit ine, dolezitejsie veci, aby sa EMM mohlo konat... Co sa tyka tych 3 triciek, uz je to OK...

Hm a pera zapalovace klucenky... Problem je v poctoch kusov, v malych seriach ti to nikto nespravi a velku seriu s logom zrazu je uplne haluz robit, pretoze by sa to proste nepredalo...

Nejak to ale hadam nabuduce vymyslime...

V kazdom pripade, tricka, capice, mikiny a ine veci s logom klubu su na zelanie stale aktualne, tie nam vedia spravit aj v limitovanych seriach...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Shr3k » Pia Jún 10, 2005 11:04 am

Doktor píše:Vazeni, neviem, ci si to uvedomujete, ale cez Genevu sme ziskali jedinecnu sancu ako zviditelnit nas klub. Mame redaktora vo vydavatelstve Axel Springer Praha, inak vydavatela Auto Tip a Svet Motoru, ktory caka na nasu reportaz zo zrazu aj s prilozenou fotodokumentaciou, Kto sa teda ujme pisania? Ako mi iste date za pravdu, nema zmysel v juli pisat o zraze, ktory bol koncom maja, nie je tak? Takze cakam prve koncepty co najskor, alebo sme sa rozhodli nasu sancu si presrat? Prosim o vyjadrenia kvoli zaujatiu stanoviska. Dikes.

:lol LOL ... pokud potřebuješ kontakty v AS Praha, tak tam pracuje moje přítelkyně ... sice trochu v jiném časopise (o počítačích), ale s klukama ze Světa Motorů a Autotipu se zná, protože sedí hned ve vedlejší místnosti.

Nicméně počítám s krátkou reportáží (1 stránka) do TUNING MAGAZINE v čísle, které vyjde 25. června. ;)
2004 Mazda3 Sedan 1.6 MZ-CD Touring, Sparkling Silver, 2007 Mazda5 2.0 MZR-CD GT Active, Sunlight Silver - už ne
2009 Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA, Crystal Pearl White
Obrázok užívateľa
Shr3k
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Máj 02, 2005 11:42 am
Bydlisko: Praha (Pardubice, Chrudim, Otrokovice)

Poslaťod Doktor » Uto Jún 21, 2005 9:31 am

Tak vidím, že sme to tu asi uložili k ledu...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod tgala » Uto Jún 21, 2005 12:41 pm

Ale ani nie.Len som mal skusky, tak fakt nebol cas, ale zajtra by mala byt posledna a potom sa do toho pustim, ok?
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť