Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabraní II. ročník

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Kris » Pon Jún 06, 2005 2:06 pm

dabel píše:a) Mr & Ms Evil sa zaväzne hlasia a pevne dufaju, ze este nejake to miesto v sklipku je...

b) ad Kris: je to SKLIPEK, t.j. miesto so specifickou atmosferou, specifickou obsluhou "rodinneho typu", specifickym koloritom celeho posedenia, specialnou ponukou jedal a pitiva (minuly rok som trosku lutoval, ze moje uz aj tak rozmerne pandero do seba nevtrepe este raz tolko...) - proste nieco, co ma "atmosferu" a nie je to "anonymna luxusna restika". Mozno som divny, medzi moje najoblubenejsie krcmy patri dedinska krcma osmej cenovej "Hostinec Park", vsade vsak znama ako "U Viktora", kde sa sedi na drevenych laviciach bez operadla, s vycapnikom si tykam a staci zakricat "Vikino, dones este pivo a bororo!" - na jedlo tam dostanes akorat solene tycinky, ale napriek tomu je to "spravny kolorit a atmoska" - rozumies ma, bratu? Inak ad Brit - uz nas s Ms. Evil sklamal viackrat, lenive znudene casnicky, popletene objednavky... a rozhodne za 300Sk nesedis cely vecer so 4 chodmi. Mozno je to vec nazoru, ale minuly rok sa mi velmi velmi pacil - proste "rodinna atmoska", obsluha bola prave vdaka "neprofesionalite" a srdecnosti famozna - proste mal som pocit, ako keby som prisiel k niekomu na navstevu a ten dotycny ma hostil - ziadne zapisnicky s ciarkami, tacky s poctom vypitych piv, casnik v motyliku...

c) ad prehliadka Valtic: som samozrejme za, Valtice a okolie su naaadherny kraj!


ved ja som nepovedal ze viac chodov..1 chod...Casnicky som v Brite ziadne nevidel snad raz jednu jedinu v Ruzinove. To ako to ty popisujes som v zivote v Brite nezazil a pritom tam chodim skoro ako do jedalne. Ale aj mne sa stalo, ze akurat, ako som mal niekoho pozvaneho, nam novy casnik nauctoval o vyse 100vku viac..holt vsade su nedostatky.

Pokial sa spravne pamatam, tak sme platili minuly rok 500 a a to sa mi zda za 2 porcie gulasu trosicku mimo reality. Pretoze za 500 sa bratm najem hockde tak, ze mi bude jedlo z usi vytrcat..
Ale mne ja absolutne jasne ze o com hovoris, este raz uvadzam som na zaciatku som mal trosku problem rozlisit sklipek od podniku a od restiky..
A viem ze v cene bol aj alkohol ale ja vobec nepijem takze mi je alkohol v cene ukradnuty. Poviem ti otvorene, a dufam ze sa tym nikoho nedotknem, nie ze mi je alkohol neutralny, mne sa hnusi..je mi z neho zle, otras, fuj... atd...dufam ze dokazes pochopit ako nezmyselne sa mi zda, aby so zanho platil.

chyba, moj omyl je mozno v tom ze ja osobne naozaj radsej obedujem na urovni, ked uz mam platit, a potom som sklamany, ze za ceny lepsej restiky sedime v sklepe. Proste nie som sklepovy typ.

No ale nepojdem trucovat sam do restiky..ked skoro vsetkym to vyhovuje v sklepiku, to je jasne. Len som chcel vediet ake su na to nazory.
Bo kludne to mozeme urobit aj tak, ze sa niekde najeme a potom sa pojde sklepovat. Vyhoda tohoto riesenia spociva v tom, ze kazdy si vyberie, na co ma chut, namiesto jedneho spolocneho jedla.
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Pon Jún 06, 2005 2:10 pm

A ze to jedlo, co sme mali vcera v nedalekom podniku bolo brutalne dobre... Absentovala sice kofola, no ale clovek nemoze mat vseko :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Luke.cz » Pon Jún 06, 2005 2:12 pm

Kris a tak to nějak i bude. Večeře bude v hospodě aby si každý mohl vybrat.

BTW: Do sklepa se chodí hlavně konzumovat alkohol.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Kris » Pon Jún 06, 2005 2:15 pm

Luke.cz píše:Kris a tak to nějak i bude. Večeře bude v hospodě aby si každý mohl vybrat.

BTW: Do sklepa se chodí hlavně konzumovat alkohol.


Ok..bohuzial co mam robit, ked mne naozaj nechuti pit do nemoty....fakt s tym nic nenarobim :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod dabel » Pon Jún 06, 2005 2:17 pm

Kris píše:Poviem ti otvorene, a dufam ze sa tym nikoho nedotknem, nie ze mi je alkohol neutralny, mne sa hnusi..je mi z neho zle, otras, fuj... atd...dufam ze dokazes pochopit ako nezmyselne sa mi zda, aby so zanho platil.

Ale jo, ja Ta chapem bratm. Aj mne je z alkoholu zle, otras, fuj... obcas, ked to vecer predtym prezeniem :lol :lol :lol Jasne, chnapeme sa, len som scel naznacit, ze v sklipku ide skor o atmosku ako o "luxusne posedenie". Inak ta restika, kde sme sedeli vcera luxusna (vo vyzname sv. Petra) bola, hoci pojem "dabelske medailonky" by sa skor dal opisat pojmom "velmi jemny naznak pikantnosti". Ale to je moj problem :lol :lol :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Berry » Pon Jún 06, 2005 2:28 pm

Kris píše:Ok..bohuzial co mam robit, ked mne naozaj nechuti pit do nemoty....fakt s tym nic nenarobim :)

Speciélně pro Krisíka, aby se nenudil ve sklípku, nabízím přivézt "Člověče nezlob se" nebo "Crisscross" nebo "Černého Petra". Nebo Merkur, s tím se dá zabavit sám a na dlouho :blee
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Kris » Pon Jún 06, 2005 2:31 pm

Berry píše:
Kris píše:Ok..bohuzial co mam robit, ked mne naozaj nechuti pit do nemoty....fakt s tym nic nenarobim :)

Speciélně pro Krisíka, aby se nenudil ve sklípku, nabízím přivézt "Člověče nezlob se" nebo "Crisscross" nebo "Černého Petra". Nebo Merkur, s tím se dá zabavit sám a na dlouho :blee


Uplne posluzi nealko a veselost okolo.. :prdel
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Berry » Pon Jún 06, 2005 2:44 pm

Krisi, s tímhle
Kris píše: :prdel
se běž vyfotit.
Já jsem Tě nechtěla dojmout. Taky moc nepiju, i když docela dost kecám. Taky nemám ráda hospodské "mlácení prázdné slámy". A s výše uvedenými hrami se dá užít spousta kolektivní legrace i v "dospělém" věku. Byl to jen můj návrh, nic proti ničemu ani nikomu.
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Kris » Pon Jún 06, 2005 2:50 pm

Berry píše:Krisi, s tímhle
Kris píše: :prdel
se běž vyfotit.
Já jsem Tě nechtěla dojmout. Taky moc nepiju, i když docela dost kecám. Taky nemám ráda hospodské "mlácení prázdné slámy". A s výše uvedenými hrami se dá užít spousta kolektivní legrace i v "dospělém" věku. Byl to jen můj návrh, nic proti ničemu ani nikomu.


ved v pohode. si robim opicky... :spik2
Ale ked rozmyslam nad hrami ..fakticky to neni vobec zly napad. Tak skusme si dajaku dohodnut co budu chciet najviac ludi hrat.
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Pon Jún 06, 2005 2:51 pm

Scrabble, s tym, ze budu moct byt pouzite slova len z automobiloveho prostredia :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Pon Jún 06, 2005 2:52 pm

TomAnt píše:Scrabble, s tym, ze budu moct byt pouzite slova len z automobiloveho prostredia :ho:


aleee....napis pls aspon zakladnu pointu hry lebo vobec neviem o com je rec. :o)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Honza » Pon Jún 06, 2005 2:55 pm

Flašku a nebo svlíkací pokr... :ho: To ale někteří hrát nebudou!
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Pon Jún 06, 2005 3:03 pm

Kris píše:
TomAnt píše:Scrabble, s tym, ze budu moct byt pouzite slova len z automobiloveho prostredia :ho:


aleee....napis pls aspon zakladnu pointu hry lebo vobec neviem o com je rec. :o)


Jaaaaj bratm, keby som ja vedel, som len take onuo pocul... A ze sach sa hra v 10tich dost zle, bo sa vsetci prekrikuju...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tgala » Pon Jún 06, 2005 4:37 pm

No inak hlasim sa aj ja ak mozem. Rad by som sa konecne do tych Valtic dostal... :ho:
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod BOL » Pon Jún 06, 2005 8:35 pm

ja som za sklep. ma to tu spravnu atmosferu, presne jak pises...lavice, klenba a kvalitni piti
ked cas dovoli pridem aj ja
Obrázok užívateľa
BOL
Opytovateľ
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Uto Jan 18, 2005 9:35 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron