Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabraní II. ročník

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod tgala » Uto Sep 06, 2005 10:50 pm

Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod majki » Uto Sep 06, 2005 10:51 pm

TheSaint píše:
majki píše:
TheSaint píše:Burčák není ? Však jsem dnes na o něj zakopával každý 10 kilometr !!!!
tak máme dovést vlastní zásoby ?

Jo, no, ten musi byt opravdu chutnej a "pravej" :ho: ... se nedivas na zpravy? Nemas znamy vinare? Ts ts ts...ten PRAVEJ burcak bude az koncem zari...


Trocha chemie ještě nikoho nezabila :lol :ho: :hura

Z normalniho burcaku sedis na hajzlu den, z toho, co koupis u cesty, tyden, a mozna ani ne doma, ale v hospicu :ho:
Je to tvy zdravi :ho:

Petreeeee, a v prosinci v Bratislaveeeeeeeee :tanec
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TheSaint » Uto Sep 06, 2005 10:55 pm

necháápul... co v Bratislavě ?
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Uto Sep 06, 2005 11:39 pm

TheSaint píše:
Black píše:Na sraz asi určitě nepřijedu, protože mě přijde smysluplnější jet si pro náhradní díly na auto než někde plkat o kravinách. Takže víkend strávím prací s auty, to je alespoň užitečné a já mám stejně jako Majkulák :spik2 další auto na díly a musím být s prací hotová do termínu. Stejně nejde o veřejný sraz,ale přijede jen několik málo členů a to většinou těch stejných, co se setkali v Maďarsku. Lidé, které bych ráda potkala účast odřekli (tím nemyslím Majkiho :spik2 ) a asi ví proč :jo .


Fakt se omlouvám ale tohle jsem si přečetl až teď a na to prostě musím reagovat....
Blacky moc tomu nerozumím ale zkusme to zrekapitulovat.... Prvně jsi se na sraz přihlásila.
Pak jsi se hroně moc urazila a "odešla" z mazdaklubu ( asi na 2 týdny), a tím ses odhlásila.
Pak světe div se jsi se vrátila a jako by nic ses zase přihlásila ( né že by mi to vadilo,já bych
si s tebou i třeba rád pokecal :sok: ).. a teď píšeš že je to neužitečné tlachání....

Nezdá se ti to trochu ujetý ???

Budu dávat dohromady stejně jako Majki i já mám ještě další Coupé na náhradní díly a zima se blíží a nehodlám to dělat v těch mrazech,tak se tam bavte a neožerte se moc. Já víkend strávím prací,ale užitečnou a příjemnou :jo :hura .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Sep 06, 2005 11:41 pm

TheSaint píše:
Black píše:Na sraz asi určitě nepřijedu, protože mě přijde smysluplnější jet si pro náhradní díly na auto než někde plkat o kravinách. Takže víkend strávím prací s auty, to je alespoň užitečné a já mám stejně jako Majkulák :spik2 další auto na díly a musím být s prací hotová do termínu. Stejně nejde o veřejný sraz,ale přijede jen několik málo členů a to většinou těch stejných, co se setkali v Maďarsku. Lidé, které bych ráda potkala účast odřekli (tím nemyslím Majkiho :spik2 ) a asi ví proč :jo .


Fakt se omlouvám ale tohle jsem si přečetl až teď a na to prostě musím reagovat....
Blacky moc tomu nerozumím ale zkusme to zrekapitulovat.... Prvně jsi se na sraz přihlásila.
Pak jsi se hroně moc urazila a "odešla" z mazdaklubu ( asi na 2 týdny), a tím ses odhlásila.
Pak světe div se jsi se vrátila a jako by nic ses zase přihlásila ( né že by mi to vadilo,já bych
si s tebou i třeba rád pokecal :sok: ).. a teď píšeš že je to neužitečné tlachání....

Nezdá se ti to trochu ujetý ???

Tlachat se ti moc nechceš, protože když se potkáme třeba v Hypernově, tak mě zasklíš :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Sep 07, 2005 7:17 am

TheSaint píše:necháápul... co v Bratislavě ?

Zish, Peto :lol, nevzpominas na EMM Blavu? No, tak muzem na druhym rocniku Vanocni Blavy zopakovat...pokracovat, neeee? :lol Nebo mas strach? :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod fantozzi » Str Sep 07, 2005 8:22 am

hovoril tu niekto nieco o burciaku??? :spik2
Obrázok užívateľa
fantozzi
VIP 2009
 
Príspevky: 428
Registrovaný: Uto Aug 09, 2005 11:01 am
Bydlisko: Bratislava-Trnava

Poslaťod majki » Str Sep 07, 2005 8:26 am

fantozzi píše:hovoril tu niekto nieco o burciaku??? :spik2


?? :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Str Sep 07, 2005 8:32 am

Skoda, ze Marketa nepride - ak by prisla, tak by sme prisli na Saabovi :lol Takto provokacia nema vyznam (nikoho nevytocime) a prideme na Mazde...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Luke.cz » Str Sep 07, 2005 8:35 am

Ne, poctivý burčák z našich hroznů ještě není. Bohužel, léto stálo za prd.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod majki » Str Sep 07, 2005 8:36 am

Luke.cz píše:Ne, poctivý burčák z našich hroznů ještě není. Bohužel, léto stálo za prd.

To tu furt rikam :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod fantozzi » Str Sep 07, 2005 10:21 am

ja budem mat burciak tak za 4 tyzdne - zo skorsieho zberu. uz sa nanho tesim, mnam... :ho:
tie popri cestach predavane by som moc nekupoval - to clovek ozaj nevie, co pije... aj ked niekto by urcite povedal, ze na preplachnutie criev to moze byt jedno...
Obrázok užívateľa
fantozzi
VIP 2009
 
Príspevky: 428
Registrovaný: Uto Aug 09, 2005 11:01 am
Bydlisko: Bratislava-Trnava

Poslaťod Luke.cz » Str Sep 07, 2005 10:35 am

Jinak mívám burčák pravidelně každý měsíc po celý rok, pěkně čerstvý. Pravý a pocitvý i když z importovaného materiálu.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod fantozzi » Str Sep 07, 2005 10:43 am

Luke.cz píše:Jinak mívám burčák pravidelně každý měsíc po celý rok, pěkně čerstvý. Pravý a pocitvý i když z importovaného materiálu.


a vies o tom, ze uz podla starych majstrov vinarov, ten "pravy" burciak existuje len niekolko malo hodin? :jo
Obrázok užívateľa
fantozzi
VIP 2009
 
Príspevky: 428
Registrovaný: Uto Aug 09, 2005 11:01 am
Bydlisko: Bratislava-Trnava

Poslaťod Luke.cz » Str Sep 07, 2005 10:46 am

Něco o tom vím :o)
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť