Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabraní II. ročník

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Gothic » Pia Jún 03, 2005 11:03 am

majki píše:
Gothic píše:Faktem ovsem je, ze na minulem rocniku bylo vino kvalitni :)

:jo , zvlast to cerveny.... :nazdravi


Tak to jsem tusim nemel..... ale to bily Chardonnay(?) bylo moc pekny :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Martinka » Pia Jún 03, 2005 11:05 am

Ano ano, ja treba nejsu vubec gulasovy typ , ale rad si posmaknu na pravym libovym uzenym, namiiii


klidně si ho tam můžeš dovést. Nikdo Ti v tom bránit nebude.
Opravdu nevím, co by jste chtěli
FORD Sierra 2,0GLi, rv.88, orig NAVI
Obrázok užívateľa
Martinka
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:01 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Martinka » Pia Jún 03, 2005 11:06 am

to patřilo na Majkiho odpověď
FORD Sierra 2,0GLi, rv.88, orig NAVI
Obrázok užívateľa
Martinka
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:01 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Luke.cz » Pia Jún 03, 2005 11:49 am

Já bych to uzavřel asi takto, víte jak to bylo loni, letos to nebude jiné.

Vyjma počasí a venkovního programu. :ho:
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod majki » Pia Jún 03, 2005 12:18 pm

Martinka píše:klidně si ho tam můžeš dovést. Nikdo Ti v tom bránit nebude.
Opravdu nevím, co by jste chtěli

Nosit na rukou, nejake mulatky s palmovymi listy na ovivani, pedikera, manikera, kuchare, lazenskeho asistenta, chirurga (i plastickyho), instalatera, elektrikare...no proste z kazdy profese toho nejlepsiho a nakonec nevycerpatelnou zasobu zdravi, lasky a penez :ho:, to by mohlo stacit :-D
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dej-f » Pia Jún 03, 2005 12:20 pm

majki píše:
Martinka píše:klidně si ho tam můžeš dovést. Nikdo Ti v tom bránit nebude.
Opravdu nevím, co by jste chtěli

Nosit na rukou, nejake mulatky s palmovymi listy na ovivani, pedikera, manikera, kuchare, lazenskeho asistenta, chirurga (i plastickyho), instalatera, elektrikare...no proste z kazdy profese toho nejlepsiho a nakonec nevycerpatelnou zasobu zdravi, lasky a penez :ho:, to by mohlo stacit :-D

Jedeš do Valtic, ne do ráje :ho:
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod majki » Pia Jún 03, 2005 12:28 pm

dej-f píše:
majki píše:
Martinka píše:klidně si ho tam můžeš dovést. Nikdo Ti v tom bránit nebude.
Opravdu nevím, co by jste chtěli

Nosit na rukou, nejake mulatky s palmovymi listy na ovivani, pedikera, manikera, kuchare, lazenskeho asistenta, chirurga (i plastickyho), instalatera, elektrikare...no proste z kazdy profese toho nejlepsiho a nakonec nevycerpatelnou zasobu zdravi, lasky a penez :ho:, to by mohlo stacit :-D

Jedeš do Valtic, ne do ráje :ho:

Zish, mne dneska neberte zas tak vazne, udelal jsem druhou nejtezsi zkousku, tak jsem proste HAPPY PEOPLE :ho: :tanec
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dej-f » Pia Jún 03, 2005 12:33 pm

majki píše:... udelal jsem druhou nejtezsi zkousku, tak jsem proste HAPPY PEOPLE :ho: :tanec

:dik gratulace :nazdravi a oslav tu. A kterou?
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod majki » Pia Jún 03, 2005 1:07 pm

dej-f píše:
majki píše:... udelal jsem druhou nejtezsi zkousku, tak jsem proste HAPPY PEOPLE :ho: :tanec

:dik gratulace :nazdravi a oslav tu. A kterou?

Ucetnictvi :?: , ta nejhorsi, co me teprv ceka, je ekonomika (ted jsem mel prvni pisemnou cast, ta dopadla dobre, ve ctvrtek bude druha pisemna cast a dalsi ctvrtek bude ustni cast, fuj fuj fuj :hnus )
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Pia Jún 03, 2005 2:26 pm

Já se do Valtic hlásím už dopředu. Oproti minulému roku bych opravdu nic neměnil, až na to počasí. Jo a ten burčáček byl loni moooc dobrej. :lol
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod matrix26 » Pia Jún 03, 2005 5:15 pm

Tak tak Koudy taky mi to vyhovovalo a myslím si že ke sklípku atří i trochu nepohodlí -o). :o) tady myšleno lavice a stůl dřěvěný. no jen tu střelbu bychom měli s Blackem a ost dořešit. jinak výklad o Valticích, mikulovu a okolí rád uvítám (i když jsem tam byl rok na vojně) a naplánoval bych hlavně lepší počasí i kyž modlit se neumím-o).
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod MMKS » Pia Jún 03, 2005 6:22 pm

No a já se radši nikam hlásit nebudu, těsně před tím se zeptám jeslti je ještě volné místo, protože když už jsem myslel, že nějaký sraz by mohl vyjít, tak mi do toho vždycky něco vlezlo. A září je přece jen dost daleko, ale pokud to vyjde, rád bych zajel. Sice to pro mě není taková exotika :lol a okolí jsem taky párkrát už měl možnost vidět, ale vás ještě ne.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod Berry » Pia Jún 03, 2005 8:55 pm

Black píše:Pokud nemáš havarijní pojistku,tak z povinného ručení ti to nikdo nezaplatí.Střety se zvěří se neplatí z povinného ručení :buuu: .

Havarijní samozřejmě mám, ale nepamatuji si odstavec týkající se agresivní zvěře se sebevražednými úmysly. :ho:
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod matrix26 » Pia Jún 03, 2005 10:31 pm

To Black: Dle názoru ost zda by měli zájem či ne, nikoho nenutím-o). Jinak mi stačí chodit střílet každý týden soukromě. jinak mám v nabídce tohoto mazlíka :ho: [img][/img]
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod dabel » Pon Jún 06, 2005 12:47 pm

a) Mr & Ms Evil sa zaväzne hlasia a pevne dufaju, ze este nejake to miesto v sklipku je...

b) ad Kris: je to SKLIPEK, t.j. miesto so specifickou atmosferou, specifickou obsluhou "rodinneho typu", specifickym koloritom celeho posedenia, specialnou ponukou jedal a pitiva (minuly rok som trosku lutoval, ze moje uz aj tak rozmerne pandero do seba nevtrepe este raz tolko...) - proste nieco, co ma "atmosferu" a nie je to "anonymna luxusna restika". Mozno som divny, medzi moje najoblubenejsie krcmy patri dedinska krcma osmej cenovej "Hostinec Park", vsade vsak znama ako "U Viktora", kde sa sedi na drevenych laviciach bez operadla, s vycapnikom si tykam a staci zakricat "Vikino, dones este pivo a bororo!" - na jedlo tam dostanes akorat solene tycinky, ale napriek tomu je to "spravny kolorit a atmoska" - rozumies ma, bratu? Inak ad Brit - uz nas s Ms. Evil sklamal viackrat, lenive znudene casnicky, popletene objednavky... a rozhodne za 300Sk nesedis cely vecer so 4 chodmi. Mozno je to vec nazoru, ale minuly rok sa mi velmi velmi pacil - proste "rodinna atmoska", obsluha bola prave vdaka "neprofesionalite" a srdecnosti famozna - proste mal som pocit, ako keby som prisiel k niekomu na navstevu a ten dotycny ma hostil - ziadne zapisnicky s ciarkami, tacky s poctom vypitych piv, casnik v motyliku...

c) ad prehliadka Valtic: som samozrejme za, Valtice a okolie su naaadherny kraj!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť