Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

European Mazda Meeting 2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

European Mazda Meeting 2005

Poslaťod xxxxx » Ned Máj 29, 2005 4:13 pm

No caf lidicky akurat pred chvilou som dosiel. Tak vyjadrite dojmy, pocity, nazory :o) Podla mna bolo super na to ze to bol prvy rocnik, organizatori mohli vychytat muchy do buducich rocnikov a snad pride aj viac ludi, ked tu uvidia, ze ono to fakt fungovalo a bolo dobre :o)
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod dej-f » Ned Máj 29, 2005 4:25 pm

Já jsem tam nebyl a taky bych si rád něco přečtnul.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 29, 2005 4:27 pm

Dajte nam prosim trosku cas, este sa spamatavam :o) Fotky potrvaju, to vravim rovno teraz, dnes s nimi uz nic robit nebudem, a video tiez bude trosku trvat, zatial mozte pisat akurat dojmy :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xxxxx » Ned Máj 29, 2005 6:12 pm

tomant posli mi prosim ss s tvojou adresou ze viem kam to poslat :o)
Nuz k dojmom, ako som uz spominal aj na mieste cinu :ho: sprinty bol super napad :o) navyse velmi velmi cool atmosfera sa tam vecer zrobila, jednoducho poslednych 5 hodin zrazu boli akymsi taziskom dojmov a pocitov a hlavne akcie. A to je dobre lebo to posledne ostane najlepsie v pamati :o) skoda samozrejme ze to nemohli byt original sprinty :( (mozno do buducna sa aj nieco v tomto smere podnikne) Kazdemu je jasne, ze toto nie je nejaky racing club no ale myslim si ze prehnat svojho tatosa je vyzva pre kazdeho. Navyse vela z nas mozno na original sprinty ani nechodi a tak su podobne akcie ("amaterskeho" charakteru) dobrou prilezitostou na zabavenia sa.
Podla mna bolo vsetko super, mozno keby tam bolo viac ludi tak by to bolo este lepsie ale vystacili sme si aj v takomto pocte :ho:
Organizatori-mate podla mna za sebou dobru skusenost,co sa urcite prejavi v kvalite snad dalsich rocnikov. (aby som len nechvalil tak aj nejake fakticke poznamky -pravidla pri jazdach zrucnosti si treba presnejsie ujasnit :wink , nejaka informacna tabula s programom - a odchylku v casovych udajoch skresat co najviac - nie +- 1,5h :!!: ) No ale dolezity je vzdy celkovy dojem - vydarena akcia, oplatilo sa prist :o)
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Proxima1 » Ned Máj 29, 2005 6:42 pm

Závidím vám, ja som prist nemohol :buuu: a tak mi je luto, snad nabuduce
Proxima1
Obrázok užívateľa
Proxima1
Pisateľ
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Pia Jún 13, 2003 12:05 pm

Poslaťod Luke.cz » Ned Máj 29, 2005 7:08 pm

xxxxx píše:Organizatori-mate podla mna za sebou dobru skusenost,co sa urcite prejavi v kvalite snad dalsich rocnikov. (aby som len nechvalil tak aj nejake fakticke poznamky -pravidla pri jazdach zrucnosti si treba presnejsie ujasnit :wink , nejaka informacna tabula s programom - a odchylku v casovych udajoch skresat co najviac - nie +- 1,5h :!!: )


Pro všechny z nás to bylo poprvé a spousta věcí se ladila a řešila za pochodu. Časový harmonogram programu jsme od začátku avizovali jako orientační, protože bylo jasné, že se určitě u něčeho vytvoří skluz. Proto nikde nebyl ani nijak napsaný. (I když Kris si ode mě vyžádal veškeré informace a tvrdil, že tu tabuli udělá). Hned jak program v sobotu dopoledne začal bylo jasné, že umístění "stage" v dolním paddocku je naprosto nevyhovující, ale už jsme to za pochodu nechtěli měnit, ostatně na to ani pak už nebyl čas.

Hlavní obava byla aby nedošlo k nějaké nehodě, ale všichni účastníci byli disciplinovaní a řídili se bez námitek našimi pokyny.

Naše výtky se pak týkali jen provozovatelů areálu a to z důvodu nevyhovujícího hyg. zázemí. :hnus
(No a mě natáhli ve stánku o 500,- ale dobře mi tak, neměl jsem se nechat. :ho: )
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TheSaint » Ned Máj 29, 2005 7:21 pm

SRAZ BYL NAPROSTO SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR :O))))

Ideální počasí, super lidi maximalně super program..

Příště možná dát repro a Dj tam kde jsou všichni :o) zn na to horní parkoviště :o)

A určitě se nebát kolony do BRATISLAVY a ukázat co v nás je !!!!!

BYlo to COOOOOLLL a všem děkuji
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 29, 2005 7:27 pm

TheSaint píše:A určitě se nebát kolony do BRATISLAVY a ukázat co v nás je !!!!!


To chce samozrejme spolupracu policie :o) To by bola aka haluska, by priletelo nie jedno policajne auto ako vcera, ale aspon 5 :ho: Ozaj, ten Lukov rozhovor s policajtom si musim este pozriet :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod McPie » Ned Máj 29, 2005 7:34 pm

ja nebil no dumoju tam bilo kruto
nadejus vsledusem godu litva mazda klub toze budet.

kokava programa i razhodi bili.
nebilali incidentov?
kokije bile atrakciji?

sorry your language is abit same as russian so thing everything I writen i clear.

what was the program, atractions
how many countries or clubs from foreign countries came to EMM2005?

can you describe event in en PLS :ho:

thanx for the answers i advance
BR McPie
RX-7 dead engine
RX-7 TURBO II ugly red
626 2.0 DOHC GE 96m
and nothing else metters :roll:
http://www.mazdaklubas.lt/galerija
http://www.mazdaklubas.lt/forumas
Obrázok užívateľa
McPie
Čitateľ
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Máj 28, 2005 4:15 pm

Poslaťod RXman » Ned Máj 29, 2005 7:40 pm

TheSaint píše:SRAZ BYL NAPROSTO SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR :O))))

Ideální počasí, super lidi maximalně super program..

Příště možná dát repro a Dj tam kde jsou všichni :o) zn na to horní parkoviště :o)

A určitě se nebát kolony do BRATISLAVY a ukázat co v nás je !!!!!

BYlo to COOOOOLLL a všem děkuji


Mám stejné dojmy a děkuji všem oraganizátorům za super odvedenou práci a čas ,který tomu věnovali. :jo
Obrázok užívateľa
RXman
Pisateľ
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Jan 05, 2005 11:53 pm
Bydlisko: Zlín , Czech republic

Poslaťod xxxxx » Ned Máj 29, 2005 9:02 pm

TomAnt píše: Ozaj, ten Lukov rozhovor s policajtom si musim este pozriet :ho:


tomant: sklamem ta asi trochu lebo je to dost slabo pocut i ked da sa co to porozumiet - kamera bola totiz vytocena na Hypernovu a kolo nas sla kolona cize....(ale pocut ako pan inteligentny policajt picoval) Aj ma napadlo, ze keby som to dal do spravnych ruk, tak dotycny by mohol mat problem (ale som mu samozrejme vdacny za to, ze mi nedal pokutu, hoci mohol, na druhej strane z takychto veci sa da vykrutit - klienti DAS by vedeli porozpravat :ho: - no mne to svetlo naozaj neslo a chcel som poruchu odstranit na mieste kedze bola noc a 10 minut som tam bol preto, lebo som to nevedel opravit :o) ale zas nemusel ukazovat aky je primitiv. No nic aj tento incident prispel k tomu, ze bolo vzruso :ho:
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod xxxxx » Ned Máj 29, 2005 9:03 pm

Luke.cz píše:Naše výtky se pak týkali jen provozovatelů areálu a to z důvodu nevyhovujícího hyg. zázemí. :hnus
(No a mě natáhli ve stánku o 500,- ale dobře mi tak, neměl jsem se nechat. :ho: )


tie zachody - no comment :ho:
ako ta ogabali v stanku?
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Luke.cz » Ned Máj 29, 2005 9:05 pm

Normalne som platil litrom a vratil mi ako keby som platil s petikilom. Prisiel som na to az ked som tam sel druhy raz, ale hned mi to nedocvaklo. Az vecer.
Naposledy upravil Luke.cz dňa Ned Máj 29, 2005 9:06 pm, celkovo upravené 1
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod xxxxx » Ned Máj 29, 2005 9:06 pm

McPie píše:ja nebil no dumoju tam bilo kruto
nadejus vsledusem godu litva mazda klub toze budet.

kokava programa i razhodi bili.
nebilali incidentov?
kokije bile atrakciji?

sorry your language is abit same as russian so thing everything I writen i clear.

what was the program, atractions
how many countries or clubs from foreign countries came to EMM2005?

can you describe event in en PLS :ho:

thanx for the answers i advance
BR McPie

if you want some photos immediately - try this :wink http://fotky.azet.sk/album.phtml?i9=c9f ... &al=487859
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 29, 2005 9:10 pm

xxxxx píše:
McPie píše:ja nebil no dumoju tam bilo kruto
nadejus vsledusem godu litva mazda klub toze budet.

kokava programa i razhodi bili.
nebilali incidentov?
kokije bile atrakciji?

sorry your language is abit same as russian so thing everything I writen i clear.

what was the program, atractions
how many countries or clubs from foreign countries came to EMM2005?

can you describe event in en PLS :ho:

thanx for the answers i advance
BR McPie

if you want some photos immediately - try this :wink http://fotky.azet.sk/album.phtml?i9=c9f ... &al=487859


Lukas, posli mi prosim ta vsetky originaly na mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk nech mam viac zdrojov na vyber. Dik.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť