Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

European Mazda Meeting 2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod majki » Pon Máj 30, 2005 12:58 pm

dabel píše:b) ad soboty: cely den som len zbrblavu vodu pil, tak by som sa do takej debaty s Tebou uz nepustal :lol

Hehe, pry zbrblavu vodu, KOFOLOVAL si, tak nekecaj ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Pon Máj 30, 2005 12:59 pm

xxxxx píše:
Gothic píše:Furt se nejak nemuzu zbavit dojmu, ze jsem vlastne o nic neprisel......... :?:


jasne ze si o nic neprisiel, ved to vsetko bolo o nicom, takmer nikto neprisiel, o hovne vsetko, pokaslalo sa co sa dalo, mas uplnu pravdu, najlepsie sediet doma za pecou a popripade este aj rypnut do organizatorov priamo by si mohol :prdel


Tak nějak. :angrywife:
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Gothic » Pon Máj 30, 2005 1:00 pm

Black píše:
xxxxx píše:
Gothic píše:Furt se nejak nemuzu zbavit dojmu, ze jsem vlastne o nic neprisel......... :?:


jasne ze si o nic neprisiel, ved to vsetko bolo o nicom, takmer nikto neprisiel, o hovne vsetko, pokaslalo sa co sa dalo, mas uplnu pravdu, najlepsie sediet doma za pecou a popripade este aj rypnut do organizatorov priamo by si mohol :prdel

:ho: :jo



Tenhle klub mne prestava bavit zejmena z tohoto duvodu - syndromu materske skolky - vsichni musi byt vsude, tvarit se nadsene a nemit zadne pripominky. Otazky ani komentare se pro jistotu take nepripousteji. Nedejboze vlastni nazor.
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Pon Máj 30, 2005 1:01 pm

majki píše:
dabel píše:b) ad soboty: cely den som len zbrblavu vodu pil, tak by som sa do takej debaty s Tebou uz nepustal :lol

Hehe, pry zbrblavu vodu, KOFOLOVAL si, tak nekecaj ;)

A co kofola snad neni zbrblava voda? :|
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Pon Máj 30, 2005 1:01 pm

Honza píše:Je otázka, co bys chtěl získat že..Bylo to prostě velkej sraz, ve srovnání s těma ostatníma, takže se lidi různě trousili sem a tam po areálu, nebo úplně pryč, půlka aktivních členů MK co tam byla dělala organizátory..Takže komorní atmosféra rozhodně nebyla. Ale špatný to taky nebylo..Pár ksichtů co sem znal jenom z fotek jsem tam viděl live..
I ty hajzly co někdo v zpomínal ještě nebyly tak strašný jak mohly bejt..lepší než toi toi kadibudky :lol
Gothic píše:No krome toho, ze se tam stovka lidi blemcala po arealu, pojizdela v autech a chlastala, jsem se nic nedovedel Je mi jasne, ze takhle nejak vypada podobny sraz, ale treba priblizit ty souteze nebo tak neco by neskodilo. Zatim mi to pripada, ze se nedelo nic vic, nez kdyz zalezes do hospody :) A to vazne radsi delam v mensim poctu :lol

No mrzi me, Honzo, ze my dva jsme vesmes pokecali jen u toho jednoho pivka a hambace, priste napravime :o). Co se tyce hajzliku, panske byly v poho, ty damske byly jak po naletu :ho:, ale holt kdyz nekdo hazi vlozky do zachoda, tak se pak netreba divit, ze? :o)

To Gothic: Tezko ti povidat o soutezich, musis si pockat na obrazovvy material, at uz fotky nebo videa...to se neda popisovat, k cemu...proste spokojenost byla, nocni sprint si Polaci fakt pochvalovali, slalom, slalom s kelimkem s vodou byl taky zajimavej, presnost parkovani, proste lidi se bavili, to je dulezite :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod xxxxx » Pon Máj 30, 2005 1:02 pm

Kris píše:Bolo fajn ze som videl dalsie 6tkove Xedosy, aspon viem ako ma jeden vyzerat v tip top stave, XXXXX :o)


ehm kris dostavas ma do rozpakov :ho: :oops
ta moja 6 nie je zla ale vyraz tip-top je predsa len trosku prehnany :wink
aspon ja si tip-top predstavujem trochu inac ( v reci penazi - 50 000sk mi chyba :o) )
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Kris » Pon Máj 30, 2005 1:04 pm

Gothic píše:
Kris píše:Ako ma uz asi poznate, mam na vsetko mozne komplexny nazor.



O prehnane sebechvale a vytahovani se jak male tricko taky???????


Nemohol by si byt aspon trosku pozitivny?
A na buzerovanie a podsuvanie nejakych osobnych hodnoteni si laskavo najdi niekoho ineho, jasne?
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 30, 2005 1:04 pm

No, ja som tu ten nas vylet do Bratislavy nechcel moc rozpitvavat :o) dali by sa spomenut aj dve slecny ktore si mali "polibit prdel", ano skarede slovenske peniaze a polemika o nich s predavackou u McDonalda, dalej som rad ze sme nedostali na hubu minimalne od troch partii :ho: he he... zoznamenie s arabmi ci co to boli z vedlajsieho auta, na jednej z najvacsich krizovatiek v Bratislave, na Racianskom myte pocas cervenej, komenty k budove NBSky a hlavne komenty k Majkiho MMSkovaniu, to asi odcitujem:
Peter: Co delas?
Majki: Pisu textovku.
Peter: Kam?
Majki: Do Italie.
Peter: Objednavas Ferrari?
pricom mam dojem ze ta posledna otazka bola myslena smrtelne vazne :ho: :ho: :ho:

Pamatam si este oblubene Petrovo slovo "luxusní", ale to uz je naozaj len pre zasvatencov :ho:

A to s tym otocenim na rucku a cuvanim popri inom aute mam na videu, to si neodpustim aby som to sem nedal :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod milan » Pon Máj 30, 2005 1:09 pm

..a na dalsom rocniku sa spravi nova sutazna disciplina pre vytrvalcov ako Dabel, TheSaint, a dalsich, a to "polnocny slalom", kde sa nebude merat cas, ale nafukane promile..

Inac bolo fajn, vsetko super, dakujem kazdemu. :-)
Obrázok užívateľa
milan
VIP 2007
 
Príspevky: 425
Registrovaný: Pon Feb 14, 2005 11:17 am

Poslaťod majki » Pon Máj 30, 2005 1:09 pm

A abych se konecne vyjadril za sebe :o):
Prvni sraz tohoto typu, co Mazdaklub.sk/.cz poradal, to samozrejme nese jiste problemy a nedostatky, nic neni dokonale, clovek se uci... Takze treba programovy plan mel byt sepsany a vyveseny, no co uz, nevadi :o), na priste bude. Stage a dalsi veci okolo, a hlavne, jsem opravdu zklamany z toho, ze se nahlasilo 188 lidi a prislo jich o vice jak polovinu mene (ten zbytek byli nenahlaseni nebo se prijeli podivat jen tak)...vsem temto problemum se da napriste predejit, clovek se uci stale a porad :ho:.
Taky me po patku dost bolely nohy, rano jsem moc nevladnul, clovek by neveril, co se pri tom nabeha. Ale to vse naprosto kompenzovalo a naprosto prevysovalo. Od pokecu se vsemi moznymi lidmi, pres vylet do Blavy, kolony, diskoteka, striptyz :ho:, popijeni s XXXX, Weinym a jeho svatrem a jeste dvema neznamyma :ho:, souteze, organizace nocnich sprintu...vse se vydarilo, hlavne pocasi...
Btw., dve urvane poloosy na dvou autech = opravdu se nevyplaci blbnout :ho:.
Sraz dopadl z meho pohledu vyborne, jsem nadsen, spokojen (temer)...

Chtel bych take podekovat tomu panovi :o) z AP Bratislava za vybornou prednasku na tema Wankel, a vubec, cela Mazda a motory a podvozky atd., byl jsem nadsen a nevericne koukal, cim vsim tenhle clovek vladne (vedomosti).
Take Milanovi za workshop "Dekarbonizace" a doufam, ze Relo se brzy pripoji s dojmy (i kdyz to mozna chtelo auto s vetsim poctem najetych km :mrk). No a taky organizacnimu tymu :ho: a vsem, kteri se zucastnili a prispeli tak k vynikajici nalade a atmosfere.
Naposledy upravil majki dňa Pon Máj 30, 2005 1:12 pm, celkovo upravené 1
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod xxxxx » Pon Máj 30, 2005 1:10 pm

Gothic píše:
Black píše:
xxxxx píše:
Gothic píše:Furt se nejak nemuzu zbavit dojmu, ze jsem vlastne o nic neprisel......... :?:


jasne ze si o nic neprisiel, ved to vsetko bolo o nicom, takmer nikto neprisiel, o hovne vsetko, pokaslalo sa co sa dalo, mas uplnu pravdu, najlepsie sediet doma za pecou a popripade este aj rypnut do organizatorov priamo by si mohol :prdel

:ho: :jo



Tenhle klub mne prestava bavit zejmena z tohoto duvodu - syndromu materske skolky - vsichni musi byt vsude, tvarit se nadsene a nemit zadne pripominky. Otazky ani komentare se pro jistotu take nepripousteji. Nedejboze vlastni nazor.


nemaj ma za zle, ale tvoj prispevok mi pripadal tak, ako keby si trpel syndromom materskej skolky 2. To znamena ze kamarat odvedla si kupi krasny novy bicykel, ja pridem k nemu, zavistlivo na ten bicykel pozeram a zarvem: aj tak by som taky nechcel, ved je o nicom.........chapes? :spik2
Ako povedal majki, tu tazko nejak popisovat atmosferu...treba kuknut videa ktore skor ci neskor (asi neskor :ho: ) budu ale ani tie objektivne nepopisu atmosferu ktora tam bola. Nabuduce treba prist a potom vyjadrit dojmy....
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Gothic » Pon Máj 30, 2005 1:10 pm

Kris píše:
Gothic píše:
Kris píše:Ako ma uz asi poznate, mam na vsetko mozne komplexny nazor.



O prehnane sebechvale a vytahovani se jak male tricko taky???????


Nemohol by si byt aspon trosku pozitivny?
A na buzerovanie a podsuvanie nejakych osobnych hodnoteni si laskavo najdi niekoho ineho, jasne?


Nejasne.

Co je negativniho na proste otazce a vyjadreni nazoru? Komplexni odpoved, prosim.
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod xxxxx » Pon Máj 30, 2005 1:14 pm

milan píše:..a na dalsom rocniku sa spravi nova sutazna disciplina pre vytrvalcov ako Dabel, TheSaint, a dalsich, a to "polnocny slalom", kde sa nebude merat cas, ale nafukane promile..

Inac bolo fajn, vsetko super, dakujem kazdemu. :-)


inac ked spominas vytrvalcov, weiny sa nejak neozyva :ho:
kamo sorry ze som odisiel ale ostali sme tam 3 chlapi na parkete a zacalo to vyzerat trochu zvlastne :ho:
Vrela vdaka BENJIP-mu za mok zvany 9 sil (pisane azbukou :o) ) kory ma dostal :ho:
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Luke.cz » Pon Máj 30, 2005 1:15 pm

Gothic píše:
Kris píše:
Gothic píše:
Kris píše:Ako ma uz asi poznate, mam na vsetko mozne komplexny nazor.



O prehnane sebechvale a vytahovani se jak male tricko taky???????


Nemohol by si byt aspon trosku pozitivny?
A na buzerovanie a podsuvanie nejakych osobnych hodnoteni si laskavo najdi niekoho ineho, jasne?


Nejasne.

Co je negativniho na proste otazce a vyjadreni nazoru? Komplexni odpoved, prosim.

A už toho nech, nebo tě komplexně pošlu do prdele :!!: :!!: :!!:
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod majki » Pon Máj 30, 2005 1:16 pm

TomAnt píše:No, ja som tu ten nas vylet do Bratislavy nechcel moc rozpitvavat :o) dali by sa spomenut aj dve slecny ktore si mali "polibit prdel", ano skarede slovenske peniaze a polemika o nich s predavackou u McDonalda, dalej som rad ze sme nedostali na hubu minimalne od troch partii :ho: he he... zoznamenie s arabmi ci co to boli z vedlajsieho auta, na jednej z najvacsich krizovatiek v Bratislave, na Racianskom myte pocas cervenej, komenty k budove NBSky a hlavne komenty k Majkiho MMSkovaniu, to asi odcitujem:
Peter: Co delas?
Majki: Pisu textovku.
Peter: Kam?
Majki: Do Italie.
Peter: Objednavas Ferrari?
pricom mam dojem ze ta posledna otazka bola myslena smrtelne vazne :ho: :ho: :ho:

Pamatam si este oblubene Petrovo slovo "luxusní", ale to uz je naozaj len pre zasvatencov :ho:

A to s tym otocenim na rucku a cuvanim popri inom aute mam na videu, to si neodpustim aby som to sem nedal :ho:

Hehe, Tom, caly tento vylet natocit, vies co by to bolo? Aky maras? Aka fasa? :ho: A este si zabudol na oblubene slovo: Ceeeesko-Sloooovensko :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť