Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MAZDASRAZ BRNO 23.4.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Jak se Vám to líbilo ?

Nic moc
0
Nehlasovalo
Ušlo to
0
Nehlasovalo
Bezva
4
27%
Bylo to SUPER !!!
11
73%
 
Celkom hlasov : 15

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 25, 2005 3:36 pm

dabel píše:
TomAnt píše:Jo a ta motokarova draha bola vazne hnusna pre nas vacsie postavy

No to sa viaceri takto vyhovarali :lol Proste ked neni technika jazdy, tak sa treba na hmotnost vyhovorit :lol (vrodena skromnost mi opat nedovoli komentovat vysledky motokaroveho klani :lol :lol :lol )


Tak ja to poviem, vyhral klasicky Dabel, ale len preto bo ma o 30 kil aspon menej odo mna :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gothic » Pon Apr 25, 2005 3:48 pm

Nebudete nekdo nekdy v Praze? Ze bychom zasli na kus reci? :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Pon Apr 25, 2005 3:50 pm

TomAnt píše:Tak ja to poviem, vyhral klasicky Dabel, ale len preto bo ma o 30 kil aspon menej odo mna :o)

Nojo, teraz so mnou nebude par dni k vydrzaniu ;) Ale nie, keby isli este raz Harry a jeho kamos, tak by som zase nebol prvy :buuu:
(TheSaint: len provokujem odvetu...)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 25, 2005 4:50 pm

Taaaakze damy a pani. Prve foto su na webe, reporty ocakavam od vas do mailu, nech ich tam mozem pridat, ako aj dalsie fotografie...
Statistiku musim dorobit, to trosku potrva, je to jemna piplacka :o)
Linku sem nebudem davat, hladajte na hlavnej stranke a v menu.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Apr 25, 2005 5:23 pm

TomAnt píše:Taaaakze damy a pani. Prve foto su na webe, reporty ocakavam od vas do mailu, nech ich tam mozem pridat, ako aj dalsie fotografie...
Statistiku musim dorobit, to trosku potrva, je to jemna piplacka :o)
Linku sem nebudem davat, hladajte na hlavnej stranke a v menu.

Dostanu ty tve i do mailu, please? :o)
Btw., kdo je MARIN?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Harry FE3 » Pon Apr 25, 2005 5:33 pm

Marin je bracha Black.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 25, 2005 7:09 pm

Update, dodal som Harryho fotky...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Pon Apr 25, 2005 8:03 pm

Kurňajz, po zhliadnuti fotiek ma to zacalo vaaazne skriet ze som v tom Brne nebol :( co uz nedalo sa... :?:
Ale fajn ze ste si uzili :)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Harry FE3 » Pon Apr 25, 2005 8:17 pm

TomAnt píše:Update, dodal som Harryho fotky...


Tome,proč jsi tam nedal ty fotky Brna ze Špilberku?To byly pěkný fotky výhledu...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod matrix26 » Pon Apr 25, 2005 9:00 pm

Akce byla mooc dobrá,řekl bych zatím má nejlepší (pak Jelka a Valtice). Kolona byla SUPER!!! jen je vidět že je nutný ji mít organizovanou asi vysílačky, škoda jen té křižovatky u přehrady, na Babe snad budem blbnout jen na tom kusu asfaltu-o). Motokáry byli fajn a musím na ně natrénovat příště, střelnice byla fajn a vzkaz pro Tomáše(oba - TomAnt i tgala) zní trénovat, trénovat. jsem moc rád že jsem poznal zase nové lidi z klubu krom těch co už znám z předchozích srazů. už se teším na EMM jak to tam bude 140 Mazd a jedno (taky auto) to bude zajímavý, hlavně organizace.
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod MMKS » Pon Apr 25, 2005 9:02 pm

Až donedávna jsem si myslel, že Mazda nemá žádný pořádný offroad, ale po tom co jsem viděl fotky, jsem zjistil že má a dokonce RX8.
Doufám,že to ten prototyp neodnesl moc citelně, i když to zadní kolo moc dobře nevypadalo.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod xxxxx » Pon Apr 25, 2005 9:32 pm

nic moc mne sa nepacilo :nene
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod xxxxx » Pon Apr 25, 2005 9:54 pm

nepacilo sa mi to ze som nebol :o)
inac co to bolo za havarku, ako sa to stalo a aky bol velky ten spad?(fotka skresluje) Aj policia a odtahovka atd? Lebo to zadne koleso sa mi na fotke zdalo byt trochu vyklopene. Je to riadna smola :jo
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Black » Pon Apr 25, 2005 10:28 pm

Harry FE3 píše:Marin je bracha Black.

Marin je můj brácha a je tu pod nickem kawa :o) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod RXman » Uto Apr 26, 2005 12:26 am

Black píše:Děkuji vám všem zúčastněným za krásně strávený den. Společnost byla milá a Mazdičky krásné. Už se těším na fotky ze srazu a hlavně na fotečky našich miláčků na travnatém břehu u hladiny přehrady,příjezdem na toto místo jsme vzbudili menší rozruch u místním rybářů a kupodivu neprotestovala ani projíždějící hlídka městské policie,holt neměli odvahu,byli jsme v přesile :ho: . Trošku dojem kazila havárie RXmana,který to k té přehradě chtěl vzít moc hopem a tak to vzal se svojí RX-8 přímo skokem smykem za srázu. RX-8 utrpěla četné šrámy a má velké bebí a je v nemocnici,ale nikomu se nic nestalo a to je nejdůležitější. Po vyfocení jsme odjeli na oběd,který se díky obsluze moc nepovedl.Po obědě se jelo na motokáry a pak se účastníci fotili na Špilberku.Doufám,že jsem RXmanovi rozehnala alespoň trochu chmury z nehody na střelnici,když si zastřílel z brokovnice. Na střelnici si zastříleli někteří z nás a někteří z nás si zase poseděli v pěkném klubové prostředí střelnice. Ze střelnice jsme se přesunuli do klubu Bigbít,kde se k nám přidal Ben a tam jsme se zaposlouchali do zpěvu Mateye,který nám i skladbu věnoval. Chvíli s námi poseděla i rodina Ďáblíků.V časných ranních hodinách nás opustil strejda Krenštík s bráškou a Majki (díky Jene,že jsi přivezl Majkiho a tobě Majki,že jsi přijel). Těsně před zavřením podniku jsme odešli my ostatní. Někteří odešli spinkat domů a někteří na hotel a to nejtvrdší jádro klubu se vypravilo ještě na malou projížďku na okraj Brna. Já,Harry+jeho kamarád,Berry,TomAnt jsme chvilku pozorovali noční Brno téměř z ptačí perspektivy a pak jsme se i my vypravili do hajan,po cestě nás ještě akčně zastavila hlídka policie a Predseda musel fúkat a ještě se ho ptali odkud jede,ale pak už nám nic nebránilo v tom doprovodit TomAnta a Berry na hotel a v tom půl hodiny počkat na noční rozjezd a pak dobrodružná cesta nočním spojem domů. Ráno jsem ještě doprovodila Tgalu a TomAnta k výjezdu z Brna a tím jsem oficiálně ukončila sraz :jo .

Myslím si že sraz byl super i když jsem ho trochu pokazil svojí OFF-ROAD SHOW RX8. Každopádně Ti Black děkuji za půjčení tvojí brokovnice ,bylo to super a spoň na chviličku jsem zapomněl na mé velké trápení :buuu: s dopoledne.
Dnes už jsem byl ze Siantem domlouvat opravu v AB Brno, i když je tu malý problém že díly k opravě se bohužel musí dovézt s Belgie a to trvá min. 14dní. Doufám že se ukážu na srazu na EMM i s mým mazlíkem...Moc se totiž na TEN SRAZ TEŠÍM !!!!! :radost
Obrázok užívateľa
RXman
Pisateľ
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Jan 05, 2005 11:53 pm
Bydlisko: Zlín , Czech republic

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť