Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazdasraz Brno 22.4-24.4 2005 ubytování

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Gothic » Uto Apr 05, 2005 11:30 am

Black píše:
Gothic píše:
Black píše:
TheSaint píše:Je to 1) v centru města..takže se dá MHD po večerní akci
2) pokud budou 3 na pokoji je to 500,-Kč za noc a to je HODNE
málo na Brno
3) Bydlet u přehrady znamená že v noci pojedeme do hotelu
autem ???

Nechci do toho zasahovat,ale třeba nebudou všichni pít a řidič bude a nebo se dá jet taxíkem,když se taxík plně obsadí,tak to zase tak drahé není.


Se jenom zeptam - nebudeme cely den blbnout v autech, ze ne? Bude moznost nekde ty kramy vyfotit a pak je odstavit na parkoviste, nejlepe s dobrou povesti?
Se ptam, neb v programu se pise "pojede se tam a tam", konkretne do M-Palace. Cim? Auty?

Ad ubytovani - v zasade je jedno, kde budem, ne? Teda z hlediska dostupnosti. Taxiky v Brne jezdi, predpokladam. A pri plne obsazenosti to je za pakatel.
A dost lidi, myslim, uvita, pokud naklady na ubytovani nebudou zbytecne natazeny....

Je tam i program bez aut samozřejmě,ale auty se musíme dopravit z jednoho místa na druhé,pěšky chodit nebudeme a neboj focení přežiješ to tak dlouhé nebude a pak už jen zábava. V M-paláci The Saint zajistí motokáry a další program je také znám. A ubytování se rozhodni podle svého co ti bude vyhovovat.


Ale ne.

Ja se ptal, zda pojedeme auty, dale kam pojedeme a zda tam pojedeme vsichni vlastnimi auty. Dale kde pak auta nechame, kdyz/pokud budeme pit.

Ubytovani: Vzhledem k tomu, ze clenove jsou z ruznych socioekonomickych pomeru, je ku prospechu veci naklady minimalizovat
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Black » Uto Apr 05, 2005 12:51 pm

To záleží na domluvě na místě zda autíčka zaparkujeme a budeme jezdit hromadně v autíčku s někým. A pokud to někomu takto bude vyhovovat,tak to není problém,však 626 je velká a já ráda přivítám spolujezdce.
Jinak co se týče ubytování,tak mám na to stejný názor a pouze z tohoto důvodu jsem se do toho The Saintovi,který mě doufám promine vmísila.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod runner » Uto Apr 05, 2005 2:57 pm

Black píše:U přehrady je krásně a pro mě je třeba daleko Komárov a také mě jde o to,aby to za podezřele nízkou cenu nebyla ubytovna pro rusky hovořící stavební dělníky,která se tváří ,že je penzion. Jak říkám,jde o to zajistit ubytování na úrovni za slušnou cenu a to se v Brně sehnat dá a snadno.


Je to penzion nejakeho znameho moji mamy. Nic z toho nemam, nikomu to nenutim a na podobny poznamky nemam zrovna naladu.
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod Black » Uto Apr 05, 2005 3:43 pm

runner píše:
Black píše:U přehrady je krásně a pro mě je třeba daleko Komárov a také mě jde o to,aby to za podezřele nízkou cenu nebyla ubytovna pro rusky hovořící stavební dělníky,která se tváří ,že je penzion. Jak říkám,jde o to zajistit ubytování na úrovni za slušnou cenu a to se v Brně sehnat dá a snadno.


Je to penzion nejakeho znameho moji mamy. Nic z toho nemam, nikomu to nenutim a na podobny poznamky nemam zrovna naladu.

Nevztekej se prosím,protože já na to taky nemám náladu. Můžu tě uklidnit,že já z toho taky mít nic nebudu a to co dělám dělám pouze pro klub a ne pro zisk a nemám potřebu na klubu jakýmkoliv způsobem profitovat. Jinak já vím,proč o té ubytovně pro ukrajince píšu a není to z důvodu,že bych tvrdila,že je to myšleno na tvoji nabídku,ale z důvodu,že nám Patko takovou ubytovnu o které tvrdil,že je to hotel k ubytování v Bratislavě nabídl a tak jsem pouze trochu opatrná,aby se to nestalo znovu,což se v připadě hotelu Avanti a nebo hotelu Jelenice nestane a za to ručím v obou případech a opravdu nemám v nejmenším připadě zájem někoho poškodit.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Berry » Str Apr 06, 2005 3:30 pm

Mně osobně je to vcelku jedno, kde budu spát, stejně toho moc nenaspíme, takže se vlastně jedná ne o ceně noclehu, ale o ceně snídaně :ho: . Hlavně ať se tam dají pohodlně zaparkovat naši miláčci a taky ať si tam po návratu z exkurze po barech můžeme případně ještě "zabékat" někde v koutku na chodbě nebo na pokoji, bez toho, že by nás službukonající vrátný vyhazoval kvůli rušení nočního klidu ostatních hostů nebo obyvatel přilehlých domů :tanec :stour
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Black » Str Apr 06, 2005 9:37 pm

Berry píše:Mně osobně je to vcelku jedno, kde budu spát, stejně toho moc nenaspíme, takže se vlastně jedná ne o ceně noclehu, ale o ceně snídaně :ho: . Hlavně ať se tam dají pohodlně zaparkovat naši miláčci a taky ať si tam po návratu z exkurze po barech můžeme případně ještě "zabékat" někde v koutku na chodbě nebo na pokoji, bez toho, že by nás službukonající vrátný vyhazoval kvůli rušení nočního klidu ostatních hostů nebo obyvatel přilehlých domů :tanec :stour

Berry jééé ty chceš béékat,já chci taky,už se těším :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod runner » Pia Apr 08, 2005 9:03 am

Black píše:Nevztekej se ....


Nemam potrebu nekomu neco dokazovat, zvlast, kdyz nabizim pomoc. Mozna sis nevsimla. ale nejsme Patko. Uprednostnuju kontruktivni komentare. Placateni se u prehrady me neprijde jako extra zabava a taky tvuj napad neshazuju. Co ja vim, treba je tam pestry nocni zivot. Pokud mas starost o kvalitu ubytovani, brani ti neco zajet se tam podivat ?
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod Black » Pia Apr 08, 2005 9:37 am

runner píše:
Black píše:Nevztekej se ....


Nemam potrebu nekomu neco dokazovat, zvlast, kdyz nabizim pomoc. Mozna sis nevsimla. ale nejsme Patko. Uprednostnuju kontruktivni komentare. Placateni se u prehrady me neprijde jako extra zabava a taky tvuj napad neshazuju. Co ja vim, treba je tam pestry nocni zivot. Pokud mas starost o kvalitu ubytovani, brani ti neco zajet se tam podivat ?

Nikdo zde o placatění u přehrady nehovoří a nepíše a je to pouze o ubytování. Na druhou stranu ti musím napsat,že přehrada v noci žije docela rušným nočním životem a pokud budeš chtít,tak dej někdy vědět a já ti to ukážu a dokážu,že Bystrc a přehrada nejsou konec světa a to,že za dob minulých to bylo jinak je možné,ale doba se změnila a přehrada žije nočním životem i ve všední dny a nejen o letních prázdninách,jak se mylně domníváš. K programu srazu ti musím napsat,že se tu žádné placatění u přehrady a ani noční výjezd po podnicích na přehradě a v Bystrci neplánuje a neplánoval. Jinak ubytování má na starosti i co se týče kvality The Saint a já zajišťuji pouze místo focení a paintball a střelnici. Jinak se tě chci zeptat jestli se něco změnilo na tom,že se nemůžeš srazu zúčastnit a přece jenom ti to vyjde a budeš moci přijet.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť