Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Stredoeuropsky Mazda Zraz 2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Honza » Pon Jan 03, 2005 5:23 am

Doktor píše:
Anonymous píše:
dabel píše:
Atenza píše:Dabel uz to na nemeckym foru prevzal.

Atenza: dik za podporu na tom fore ;)


Delam co muzu ale moc se jim do toho nechce!


No tak to je tam trošku nakopněte!! Nebo tam mám zajet, do Rajchu, a říct jim Hitler ist kaput?!?


Áda není kaput..žije v malé haciendě v Argentině společně s Elvisem.

Mimochodem Doktore..ty děláš nábor do zdravotnickýho personálu na srazu?Já se hlásím jako gynekologická pohotovost a první pomoc..místo červenýho kříže budu mít na pásce kosočtverec :ho: Sem si tak říkal,že já bych měl návštěvnice od 15-30 let..George by se ujmul zbytku.. :lol
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Doktor » Pon Jan 03, 2005 5:15 pm

Honza píše:Mimochodem Doktore..ty děláš nábor do zdravotnickýho personálu na srazu?Já se hlásím jako gynekologická pohotovost a první pomoc..místo červenýho kříže budu mít na pásce kosočtverec :ho: Sem si tak říkal,že já bych měl návštěvnice od 15-30 let..George by se ujmul zbytku.. :lol


Já žádnej nábor nedělám, pane F. Straka, já jsem jenom odborný poradce v otázkách zdravotních.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod George » Pon Jan 03, 2005 5:51 pm

Honza píše:
Doktor píše:
Anonymous píše:
dabel píše:
Atenza píše:Dabel uz to na nemeckym foru prevzal.

Atenza: dik za podporu na tom fore ;)


Delam co muzu ale moc se jim do toho nechce!


No tak to je tam trošku nakopněte!! Nebo tam mám zajet, do Rajchu, a říct jim Hitler ist kaput?!?


Áda není kaput..žije v malé haciendě v Argentině společně s Elvisem.

Mimochodem Doktore..ty děláš nábor do zdravotnickýho personálu na srazu?Já se hlásím jako gynekologická pohotovost a první pomoc..místo červenýho kříže budu mít na pásce kosočtverec :ho: Sem si tak říkal,že já bych měl návštěvnice od 15-30 let..George by se ujmul zbytku.. :lol

aby si mi potom nekoukal po nádherný a zkušený 31ce se supr postavou místo toho abys pomáhal 16 letým puberťačkám co maji problémy s pletí :ho:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xxxxx » Ned Jan 09, 2005 2:56 pm

Ja len tolko, ze ak by ste nahodou potrebovali pomoct v komunikacii s rakuskymi a nemeckymi klubmi tak ponukam svoje jazykove znalosti a cast volneho casu :o)
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod whitex » Ned Jan 09, 2005 6:39 pm

Tak mě napadlo, aby se to víc rozmázlo... Co tak nějakým způsobem nakontaktovat autosalony mazda, popřípadě nějaký větší mototechny, aby nějakým způsoben upozornily své zákazníky na tuto akci (myslím plakáty, nebo něco takového)....
Jinak nevím, jakým způsoben pomoct s organizací, ale zkusím se poptat po nějakých těch sponzorech.....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod George » Ned Jan 09, 2005 7:36 pm

whitex píše:Tak mě napadlo, aby se to víc rozmázlo... Co tak nějakým způsobem nakontaktovat autosalony mazda, popřípadě nějaký větší mototechny, aby nějakým způsoben upozornily své zákazníky na tuto akci (myslím plakáty, nebo něco takového)....
Jinak nevím, jakým způsoben pomoct s organizací, ale zkusím se poptat po nějakých těch sponzorech.....

Hlavně mazda servisy sou hrozně ochotný :ho: :twist:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Jan 10, 2005 9:32 am

V bydlišti mám jak Mazdasalon se servisem, tak opraváře mazďáka. Kdyby plakátek byl, klidně si ho vytisknu a zajedu tam s ním, nejvýš budu za blba.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Bootleg » Pon Jan 10, 2005 11:50 am

Plagát bude a bude dostupný na nete, mal by byť jednotný, takže zatiaľ prosím všetkých, aby nevyvesovali plagáty "domácej" tvorby.. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Pon Jan 10, 2005 2:38 pm

Třeba mě mile překvapí v Brně. Zajdu tam s pozvánkou na sraz až bude nějaký plakát k vytisknutí. A uvidíme,jak v obou autosalonech dopadnu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pon Jan 10, 2005 2:41 pm

Lily píše:Autosalony Mazda nezajímají nějaké srazy našich starých vraků. Bez problémů prodávají své nové vozy. Propagací těchto srazů se jejich prodej nezvýší, tak proč by něco takového dělali?..... A jejich zákazníci kupující nové vozy Mazda jsou lidé, kteří se těchto akcí opravdu nezúčastňují...


Bohužiaľ, ani v jednom nemôžem s Tebou súhlasiť, dnes ma oslovili z Mazdy v PO, kedy bude plagát, aby ho mohli vyvesiť v predajni. Samotný predajca robí každý rok zrazy spojené s testovacími jazdami, posedením, jedlom, naposledy to bolo v peknom prostredí pod lesom. Ďalší tento miestny zraz plánujeme oprganizovať spolu a na tieto zrazy chodia majitelia aj starých, aj nových áut Mazda.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Pon Jan 10, 2005 6:38 pm

Lily píše:Autosalony Mazda nezajímají nějaké srazy našich starých vraků. Bez problémů prodávají své nové vozy. Propagací těchto srazů se jejich prodej nezvýší, tak proč by něco takového dělali?..... A jejich zákazníci kupující nové vozy Mazda jsou lidé, kteří se těchto akcí opravdu nezúčastňují...


Aaa, dobry den damo, dlouho jsme se nevideli. No, myslim, ze s tema novyma Mazdama nemas tak uplne pravdu.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Kris » Pon Jan 10, 2005 6:41 pm

Vazeni, vzhladom na to, ze toto je dost dolezity thread, a mal by sa tykat vylucne EMM2005, presunul som vasu diskusiu o starych a novych modeloch tuto

http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?t=1171
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod dej-f » Pon Jan 10, 2005 7:38 pm

Lily píše:Autosalony Mazda nezajímají nějaké srazy našich starých vraků. Bez problémů prodávají své nové vozy. Propagací těchto srazů se jejich prodej nezvýší, tak proč by něco takového dělali?..... A jejich zákazníci kupující nové vozy Mazda jsou lidé, kteří se těchto akcí opravdu nezúčastňují...


:nene :nene NEMOHU SOUHLASIT :nene :nene
při diskuzi s majitelem našeho autosalónu jsem pochodil a projevil zájem o účast na EMM2005. Jezdí teď RX8 Revolution "Concept 8" v bílé barvě a pravděpodobně v době EMM bude už jiná verze. Myslím, že by stálo za to oslovit ......í.........e......o..gu.......ova...................., kdo ví
Naposledy upravil dej-f dňa Pon Jan 10, 2005 9:11 pm, celkovo upravené 1
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 10, 2005 7:57 pm

Pani Zimova dostala mail na ktory zatial neodpovedala (posielal som pred Vianocami) Slovensky AP budeme riesit tento tyzden...

Ale toto uz je skor diskusia do inej casti fora, nemusi nam kazdy vidiet do kuchyne :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pon Jan 10, 2005 9:02 pm

TomAnt píše:Ale toto uz je skor diskusia do inej casti fora, nemusi nam kazdy vidiet do kuchyne :o)


Varila myšička kašičku, v skrytom fóre potíšku.. :o) hehehe..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť