Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Stredoeuropsky Mazda Zraz 2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Stredoeuropsky Mazda Zraz 2005

Poslaťod tgala » Str Dec 08, 2004 4:31 pm

Vazeni navstevnici. Chceli by sme Vam oznamit, ze zaciname organizovat Stredoeuropsky Mazda Zraz. Bude to velky zraz a pokusame sa oslovovat kluby z Ciech, Slovenska, Nemecka, Rakuska, Madarska, Polska, Ukrajiny a Litvy. Tato akcia sa bude konat pravdepodobne v maji 2005 niekde na zapadnom Slovensku. Presny cas aj miesto este budeme upresnovat, ale nebojte sa, bude to prezentovane s dostatocnym predstihom. Bude to velka a zlozita akcia z nasej strany a preto otvaram diskusiu k tejto teme a kazdy dobry napad alebo pomoc sa nam hodi. Chcel by som upresnit par detailov: zraz bude so vstupnym, ktore nebude vysoke a v cene bude samozrejme aj miesto na stan, byvat sa bude ako som uz pisal v stanoch (kto chce moze aj v aute), popripade zistime aj moznosti ubytovania v hoteloch alebo penzionoch. Momentalne sme v rokovaniach ohladne miesta konania akcie, pomaly sa zaciname obzerat po sponzoroch. Takze ak mate niekto chut nam pomoct, budeme radi. Pomoct by sme potrebovali: sponzori, kontakty na media (televizia, casopisy, radio), obcerstvovacie stanky, hudba, predaj roznych predmetov s tematikou auta, ... No je toho dost.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Str Dec 08, 2004 7:14 pm

No tak nie som teda veľký organizátor, ale volajako pomocť sa pokúsim. Určite by mali byť (samozrejme po definitívnom určení miesta) vyrobené jednoduché mapky pre prichádzajúcich mimo Československo. A asi aj nejaký rámcový program by mal existovať. Vie sa približná dĺžka stretnutia (tzn. vikend/týždeň/mesiac)? Čo sa týka médií a sponzorov, tak moj brácho je manager inzercie magazínu LIVE, takže sa ho možem popýtať, či by o niečom nevedel. Inak je to super nápad, fandím, nech sa vsjo vydarí tak ako má.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Str Dec 08, 2004 7:19 pm

Ja doplnim udaj o casovom plane. Zraz by mal prebiehat pocas troch dni, od piatku 12:00 do nedele 18:00 jeden z poslednych dvoch majovych vikendov, pricom hlavny doraz bude kladeny na sobotu, samozrejme program a vsetko okolo bude musiet byt skoncipovany, jasny a zretelny. To by malo by taktiez predmetom tejto diskusie, kazdy napad je vitany. Preto sme s tym zacali takto relativne dost dopredu aby bol cas, dotiahnut vsetko do najmensich detailov.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Str Dec 08, 2004 8:19 pm

No tak ja si myslím, že určite by nemala chýbať miss mazda, súťaž v kráse aut možno aj podľa kategórií je asi samozrejmosťou. Možno by sa dalo aj nejaké športové zápolenie (fotbal, volejbal) na klubovej (tzn. medzinárodnej) úrovni.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Honza » Str Dec 08, 2004 8:28 pm

Večer pařba a lehké ženy.. :spik2
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Doktor » Str Dec 08, 2004 8:32 pm

Honza píše:Večer pařba a lehké ženy.. :spik2


No tak do toho s tebou honzíku jdu. To je jasný, že ty ženy musí být lehké, ty by sis totiž těžké do stanu nedonesl. :o)
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Atenza » Str Dec 08, 2004 9:35 pm

Ja bych to mohl rozmaznout u Davida Blahy http://www.lamino.cz ten ma dost kontaktu a taky se unej toci dost lidi.Ale az po urceni nejakeho terminu.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod tgala » Str Dec 08, 2004 9:37 pm

To Atenza: jasne skus, neviem sice co ten clovek robi, ale keby si nam vedel nejako pomoct, bolo by to super :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Atenza » Str Dec 08, 2004 9:43 pm

tgala píše:To Atenza: jasne skus, neviem sice co ten clovek robi, ale keby si nam vedel nejako pomoct, bolo by to super :o)


Jasny ze se pokusim udelat co muzu.Kdyz mrknes na http://www.lamino.cz tak uvidis co dela.Kratce receno Tuning vseho druhu. Uz o tom tady byla dokonce rec.
Jo a taky se muzu zminit na nemeckym Mazda foru.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod George » Str Dec 08, 2004 9:45 pm

byla by poblíž nějaká dráha na sprinty?
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tgala » Str Dec 08, 2004 9:46 pm

To Atenza: no jasne, to by si mohol sa prihovoril u Nemcov, ale to sa dohodni s Dablom, on ma na starosti nemecky hovoriace kluby. Dik :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Atenza » Sob Dec 11, 2004 8:41 pm

tgala píše:To Atenza: no jasne, to by si mohol sa prihovoril u Nemcov, ale to sa dohodni s Dablom, on ma na starosti nemecky hovoriace kluby. Dik :o)


Dabel uz to na nemeckym foru prevzal.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod dabel » Pon Dec 13, 2004 11:05 am

Atenza píše:Dabel uz to na nemeckym foru prevzal.

Atenza: dik za podporu na tom fore ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Hosť » Pon Dec 13, 2004 5:19 pm

dabel píše:
Atenza píše:Dabel uz to na nemeckym foru prevzal.

Atenza: dik za podporu na tom fore ;)


Delam co muzu ale moc se jim do toho nechce!
Hosť
 

Poslaťod Doktor » Uto Dec 14, 2004 10:52 am

Anonymous píše:
dabel píše:
Atenza píše:Dabel uz to na nemeckym foru prevzal.

Atenza: dik za podporu na tom fore ;)


Delam co muzu ale moc se jim do toho nechce!


No tak to je tam trošku nakopněte!! Nebo tam mám zajet, do Rajchu, a říct jim Hitler ist kaput?!?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť