Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 nové reprodukotry

Ať to (nejen) pořádně duní !!!

Moderátor: George

Mazda 6 nové reprodukotry

Poslaťod martinicoss » Uto Okt 29, 2013 9:35 pm

Dobrý deň, mám mazdu 6 2007 s klasickými 4 reproduktormi. Nakoľko mám rád hudbu nie len tuc tuc ale aj klasiky či dokonca čisto klavír husle atď tak mi moje reproduktory nestačia. Preto by som si chcel auto vybaviť novými reproduktormi. Viem že s výbavou bose má auto zabudovaný zosilovač pod sedačkou spolujazdca a subofer v rezerve tak isto má výškové reproduktory na speťákoch. Viac menej som rozhodnutý kúpiť tieto veci z druhej ruky nakoľko je dosť veľký problém zapojiť subofer na rádio bez zosilovača ale aj s ním a zas niečo extrémne nepotrebujem a verím, že ten xxW zosilovač a subofer ktorý mi nezaberie polku kufra mi bude stačiť. Chcem vedieť či bude kompatibilný zosilovač repor a subofer z mazdy 6 pred FL do mazdy 6 2007 FL. Prípadne ak by tu mal niekto na predaj tieto veci rád odkúpim...
Za dalšie by som chcel vymeniť 4 reproduktory... Ale moc sa v nich nevyznám je ich na trhu strašne veľa a neviem na aké značky sa mám zamerať a podľa čoho vyberať a predné reproduktory sú oválne pravdepodobne 6*8 a zadné pravdepodobne gulaté no neotváral som si auto takže neviem presne

Za každú radu ďakujem
martinicoss
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 1:53 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod martinicoss » Ned Nov 03, 2013 4:37 pm

Takže možno to niekomu pomôže a možno nie. Rozhodol som sa to riešiť celou výmenou originál bose. Táto súprava funguje alebo je kompatibilná s M6 pred a aj po FL
martinicoss
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 1:53 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Auto HiFi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť