Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

volnoběh

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

volnoběh

Poslaťod IIIpivo » Sob Nov 20, 2004 12:21 pm

Při volnoběhu,když se lehounce dotknu plynu tak mi začnou chvíli padat otáčky!Nebo když na volno běh trochu vytočím motor a prudce pustím plyn tak spadnou otáčky skoro na nulu:-(Nevíte,někdo co s tím je?dík
IIIpivo
 

Poslaťod Honza » Sob Nov 20, 2004 10:27 pm

Mě to při lehounkým přidání taky jako kdyby kuckne.. Ale při vytočení a ubrání je to OK..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Ned Nov 21, 2004 12:09 am

Honza píše:Mě to při lehounkým přidání taky jako kdyby kuckne.. Ale při vytočení a ubrání je to OK..
mně to zase při rychlím přidání(dupnu na plyn a hned pustim) na volnoběh udělá takový pfffff
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Patko222 » Ned Nov 21, 2004 11:56 am

George píše:
Honza píše:Mě to při lehounkým přidání taky jako kdyby kuckne.. Ale při vytočení a ubrání je to OK..
mně to zase při rychlím přidání(dupnu na plyn a hned pustim) na volnoběh udělá takový pfffff


to urobi aj mne. taky cudny zvuk.t aky tlmenejsi ako ked nejaky remen pisti v motore.a kolise mi otacky tak +-50/imn.proste vidim ze minimalne sa to knise. a sa mi stalo asi tri krat, ze som nastartoval a som stlacal plyn a nic.vobec nic.som mohol hybat ako som chcel a potom som vypol zapol a uz to slo normalne. tam je nieco elektronicky riadene?lebo ked mi to neslo tak som otvoril kapotu a to lanko sa tam hybalo,cize nebolo zaseknute ale motor sa tvaril ze sa nic nedeje.ale to mi spravilo len 2-3 krat a uz mi to neurobilo 3 mesiace
Mazda MX-6 2,2i BiTurbo 180 kW
Patko222
Prispievateľ
 
Príspevky: 267
Registrovaný: Pon Nov 15, 2004 6:18 pm
Bydlisko: Žilina

Poslaťod majki » Ned Nov 21, 2004 12:05 pm

Mam stejnou zkusenost jako Honzik :) ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Ned Nov 21, 2004 1:01 pm

Patko222 píše:
George píše:
Honza píše:Mě to při lehounkým přidání taky jako kdyby kuckne.. Ale při vytočení a ubrání je to OK..
mně to zase při rychlím přidání(dupnu na plyn a hned pustim) na volnoběh udělá takový pfffff


to urobi aj mne. taky cudny zvuk.t aky tlmenejsi ako ked nejaky remen pisti v motore.a kolise mi otacky tak +-50/imn.proste vidim ze minimalne sa to knise. a sa mi stalo asi tri krat, ze som nastartoval a som stlacal plyn a nic.vobec nic.som mohol hybat ako som chcel a potom som vypol zapol a uz to slo normalne. tam je nieco elektronicky riadene?lebo ked mi to neslo tak som otvoril kapotu a to lanko sa tam hybalo,cize nebolo zaseknute ale motor sa tvaril ze sa nic nedeje.ale to mi spravilo len 2-3 krat a uz mi to neurobilo 3 mesiace
ne - mě to dělá pořád a je to jako kdyby to někde vyfouklo rychle vzduch
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod gomez » Ned Nov 21, 2004 4:06 pm

Tak to me GE dela taky. Nekdy to vypada ze by to uz chtelo i chcipnout (nikdy se to ale nestalo) a zase to srovna a je to OK. Cau Gomez :o) :o)
Mazda 626 1.8i sedan (77kw) rv.93 červená (SU) Bydlište: Kolín :-)
Obrázok užívateľa
gomez
Pisateľ
 
Príspevky: 87
Registrovaný: Str Sep 29, 2004 7:58 pm

Poslaťod Robert » Ned Nov 21, 2004 7:06 pm

Mam taky 626 GE 1.8, ale presne tohle me dela taky a hlavne kdyz jezdim na LPG, na benzin spise minimalne, ale na LPG je to pravidlem. Nikdo nevi proc... ? Kdy se mi to zarucene vzdy projevi, kybych to chtel nekdomu ukazakt v praxi je, kdyz jedu do kopce a trochu tomu dam na 3 na prdel, tak skoro uplne nahore kopce vyradim a otacky spadnou az skoro na 200-300 a ma to tendenci chcipnout, ale za chvilku se to vrati na 900... zajimave, ale kdyz to dela skoro vsem kdo ma GE, tak tam bude nejaka krpa uz primo od Japoncu :jo
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod majki » Ned Nov 21, 2004 7:55 pm

Robert píše:Mam taky 626 GE 1.8, ale presne tohle me dela taky a hlavne kdyz jezdim na LPG, na benzin spise minimalne, ale na LPG je to pravidlem. Nikdo nevi proc... ? Kdy se mi to zarucene vzdy projevi, kybych to chtel nekdomu ukazakt v praxi je, kdyz jedu do kopce a trochu tomu dam na 3 na prdel, tak skoro uplne nahore kopce vyradim a otacky spadnou az skoro na 200-300 a ma to tendenci chcipnout, ale za chvilku se to vrati na 900... zajimave, ale kdyz to dela skoro vsem kdo ma GE, tak tam bude nejaka krpa uz primo od Japoncu :jo


Dela to i GDckum :jo :lol, me teda specialne tak jak popisoval Honzik
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť