Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 3 rv 2013 2.2 diesel

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 3 rv 2013 2.2 diesel

Poslaťod Dzadzyo » Str Júl 10, 2019 12:29 pm

Zdravim chcel by som sa informovat mam 3 mesiace po garancii a prave mam auto v servise kde som auto nechal dotiahnut po tom co mi motor zdochol,nahlasil problem s olejom a to sa nestalo 1 krat...zo servisu mi volali ze mam zlomene olejove cerpadlo a poskodeny vackovy hriadel ze je auto nepojazdne...to auto mam na leasing a este 4 roky splacania,povedali ze musim don kupit novy motor ktory stoji cca 10 000 ale drobne problemi som hlasil este ked bolo auto v garancii obcas mi proste vyplo motor, este v marci mi robili STK a EK vymenili mi olej filtre a olejovu pumpu auto malo fungovat bez problemou...a zrazu toto preto sa pytam ako mam postupovat?
Dzadzyo
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Nov 10, 2017 3:27 pm

Poslaťod Sedvo » Uto Aug 20, 2019 1:26 pm

Koupit druhý motor v Polsku za cca 5000 - 8000 zlotých, ideální verzi 2015 a mladší.

Prostě stalo se to, co se stalo více lidem - vahadla odrali vačku a vše se posralo. Servis se vykašlal na to, aby si dali tu práci a u importéra vydyndali záruku (výměnu vačky a vahadel) tzn. že servis tě v tom nechal vykoupat.

Ve Znojmě (mazda pavlice) za cca 65000,- Kč ti dají druhý motor
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť