Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 - vrzgajuca palubna doska/zvuky vpredu vlavo

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 6 - vrzgajuca palubna doska/zvuky vpredu vlavo

Poslaťod Janopalo » Str Jún 08, 2022 10:32 pm

Mam mazdu 6 2019, ked soferujem, tak po istom case jazdy sa na nerovnej vozovke zacnu ozyvat zvuku ako od vrzgajucich plastov, skusal som uz vsetky plasty chytit, ale neviem to presne lokalizovat (moze to byt palubovka, ale aj horny okraj skla). Zvuky zmiznu po prudkom zabrzdeni (mam ten dojem), akoby si plasty sadli a po dlhsom stati vozidla tiez nie je nic pocut. Objavia sa potom az neskor, az po prejazde nerovnosti. Chcel by som Vas poprosit, nechcem to riesit sam, kedze to neviem ani presne najst, ale ak mi viete odporucit lacny sikovny servis alebo cloveka, ktory sa mi na to pozrie, bud okolie Bratislavy alebo okolie Detvy a nebude pytat za vytlmenie horibilne sumy (ide asi len o jedno vrzgajuce miesto), budem rad.
Janopalo
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Jún 08, 2022 10:20 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Janopalo » Ned Jún 12, 2022 9:03 am

Vzdy som mal pocit, ze na tychto forach sa rychlo najdu zanietenci, ktori su zaroven skvelymi ludmi vyznajucimi sa do aut, ktorych sa forum tyka.
Janopalo
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Jún 08, 2022 10:20 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod dabel » Str Jún 15, 2022 7:44 am

Toto forum je vela rokov mrtve. V podstate sme ho tu nechali len preto, aby tu ostali rady a navody, ktore uz boli spisane a bola by skoda prist o ne.

Takze skus pouzit "hladat" a ak nic nenajdes, tak bohuzial sa odpovedi asi nedockas.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť