Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Xedos 9

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Xedos 9

Poslaťod Black » Štv Aug 09, 2007 12:29 am

Po dohodě s Donaifelem jsem se rozhodla, že udělám opravdu velikou vyjímku a přispěji jinam než do Grilu. Teď jsem se vrátila ze svojí garáže, kde jsem s Donaifelem opravila jeho světlomet na Xedose 9.Přestal mu jít xenon a bylo potřeba provizorně xenon nahradit klasickou žárovkou, ovšem xenon nešel vytáhnout a tak jsme společně v garáži asi po hodinovém úsilí teď v noci vyřešili ten problém a dali tam žárovku. Tak kdyby jste někdo měli problém s Xedosem 9, tak se s klidem můžete obracet na mne, protože za chvíli to auto budu znát lépe než svoje 626 8) . Ovšem pozor odborník jsem jen přes 2.5 V6 :jupi .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 09, 2007 8:34 am

Hmmm :ho: Marketo a aky je prosim ta rozdiel vo svetlach a ziarovkach pri motoroch 2.0, 2.3 a 2.5 ? :hmmhmm
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Aug 09, 2007 12:26 pm

Rozdíl v žárovkách tam Tomáši není žádný, ale jde o mne, já se věnuji jen manuálům a ne automatům, prostě mi automaty k srdci nepřirostly 8) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Aug 09, 2007 12:31 pm

Ještě chci dodat, že jsme vytáhli ven celý světlomet, který ven moc nechtěl, byla to opravdu dřina a přitom Mazdy ještě mají tak strašný přístup ke šroubkům, že to je na houby nejde tam dát šroubovák a ani tam není místo na ruku.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 09, 2007 12:47 pm

Hlavne ze sa zadarilo.

A inac, automat aj manual maju zasa rovnake svetla :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Štv Aug 09, 2007 2:34 pm

Black píše:Ještě chci dodat, že jsme vytáhli ven celý světlomet, který ven moc nechtěl, byla to opravdu dřina a přitom Mazdy ještě mají tak strašný přístup ke šroubkům, že to je na houby nejde tam dát šroubovák a ani tam není místo na ruku.


No je fakt, ze svetlo z Mazdy som daval von iba raz, a moc to neslo. Zato na A4 to robim cca raz za rok, pretoze to ma debilne halogenove ziarovky v parkovackach, ku ktorym sa inak moc neda dostat. Takze tam uz aj poslepiacky.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron