Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nevydržel jsem

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod Gib » Ned Apr 29, 2007 4:31 pm

Tomáš Rittich píše:Přímo v Brně, 500 m od domu. Že já vůl do toho auta lezl. Měl jsem sedět s pivem na balkóně, ale nějak mi to nedalo...

No dost draha projizdka :lol
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Black » Ned Apr 29, 2007 7:48 pm

Tomáš Rittich píše:Kašlat na rychlost :twist:
Včera mi kujvy mlíkaři naměřili 3 km nad povolenou rychlost a skasírovali dvě tisícovky a výměnou za ně mi věnovali bodík. :Black4 :Black :Black4
Víš, že ale musejí respektovat 10% toleranci a k 50 je to 5km a tak neměli právo ti pokutu dát, když jsi byl pouze 3km nad. Jinak škoda, že už jsi koupil podložky, protože tomu kdo dostane první bodík, tak jsem slíbila podložky zadarmo, tak budu tedy čekat dál, jen doufám, že si podložky nedám sama sobě :koule .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Tomáš Rittich » Ned Apr 29, 2007 8:36 pm

10% tolerance už dávno neplatí :twist: Jsou to blbci - od té doby co počítají se snižováním platů, tak jsou dotěrný jak farář v bordelu.
Mazda 626 GD 2,0i 16V GLX 197000 --- 6,4 l/100 km
Všichni za jednoho, MAZDA za všechny
Obrázok užívateľa
Tomáš Rittich
VIP 2008
 
Príspevky: 1535
Registrovaný: Pon Feb 26, 2007 10:50 am
Bydlisko: Altenberg - Sachsen
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Ned Apr 29, 2007 8:42 pm

Tomáš Rittich píše:10% tolerance už dávno neplatí :twist: Jsou to blbci - od té doby co počítají se snižováním platů, tak jsou dotěrný jak farář v bordelu.
Platí to pořád, měl jsi se bránit, je to možná odchylka tachometru a radaru, první dny po zavedení bodového systému bodovali jako teď tebe, pak e někdo ozval a museli tam tu toleranci dát, já bych se nedala.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Tomáš Rittich » Ned Apr 29, 2007 8:48 pm

Nejhorší dopravní nehoda je srážka s blbcem. Jak jednou drží v ruce moje papíry tak se nevyplatí se s ním hádat - podívej se do sazebníku, jaký je strop za nepřiměřenou rychlost..... Když bude potřebovat prémie, tak se s ním prostě mluvit nedá
Mazda 626 GD 2,0i 16V GLX 197000 --- 6,4 l/100 km
Všichni za jednoho, MAZDA za všechny
Obrázok užívateľa
Tomáš Rittich
VIP 2008
 
Príspevky: 1535
Registrovaný: Pon Feb 26, 2007 10:50 am
Bydlisko: Altenberg - Sachsen
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Ned Apr 29, 2007 8:53 pm

Tomáš Rittich píše:Nejhorší dopravní nehoda je srážka s blbcem. Jak jednou drží v ruce moje papíry tak se nevyplatí se s ním hádat - podívej se do sazebníku, jaký je strop za nepřiměřenou rychlost..... Když bude potřebovat prémie, tak se s ním prostě mluvit nedá
To máš sice pravdu, ale se mnou by nepořídil, když chybu udělám, tak jsem ticho, takhle jsem překročila rychlost, když ještě nebyl bodový systém o 12 km v hodině a sklapla jsem uši a zaplatila, ale o tři kilometry bych se nedala, nedala bych se, ale jak si zaplatil ,tak s tím souhlasíš a bohužel :??? už nic nenaděláš.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Uto Máj 01, 2007 9:02 pm

Včera jsem jel po dálnici mezi Trnavou a Trenčínem... Každých pár km byla velká černá cedule na které se rozsvítilo "130 RADAR" :ho: Nebudu říkat, kolik bylo na tachometru... :ho: Jsou to fakt radary? Nebo jen "plašičky"? - Mám vyzvedávat poštu "zo Slovenska"? :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Bootleg » Uto Máj 01, 2007 9:09 pm

Whitex, mame to aj na dialnici Presov - Kosice a musim ti povedat, ze tam tie fotaky aj fyzicky su. Najprv su dva radary asi 100 m od seba, ktore ta odmeraju, tabula zasvieti, ked prekrocis 130 a ked neuberies, tak cvak a mas fotku do albumu. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Máj 01, 2007 10:57 pm

Pri Trencine nie su radary, ale pod cestou su senzory a na zaklade toho, ako rychlo prejdes dva senzory po sebe, ta zmera. Cize nie radar v priamom zmysle slova.

Kym zacne niekto protestovat ze hento a toto, ze vymyslam alebo podobne, tak tuto info mam od spoluziaka, co programoval ten system co to vyhodnocuje.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Uto Máj 01, 2007 11:15 pm

Nemohol si mu dohovorit nech tam naprogramuje nejaky virus? :-) takze az ked sa mi zasvieti ze 130radar tak mam ubrat?Som nevedel

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod potkan » Str Máj 02, 2007 8:16 am

za novym mestom pri luke nad vahom je "nenapadna" budka s takym malilinkym okienkom... pokial bola v prevadzke, tak budes mat krasnu akcnu fotku tuna do galerie. bolo pekne svetlo, snad to ani ta automatika moc nerozmaze...
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Black » Str Máj 02, 2007 9:48 pm

Takže dnes po kratší honičce s městskou policií v Brně, jsem obdržela pokutu 1000Kč a bodík dolů :-x .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Str Máj 02, 2007 9:58 pm

Už se těším... :ho: By mě zajímalo jak mi to doručí a jak ze mě dostanou případnou pokutu :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Ivan BA » Str Máj 02, 2007 10:51 pm

Tomáš Rittich píše:Kašlat na rychlost :twist:
Včera mi kujvy mlíkaři naměřili 3 km nad povolenou rychlost a skasírovali dvě tisícovky a výměnou za ně mi věnovali bodík. :Black4 :Black :Black4


To by som neplatil, museli by dokázať, že majú ciachovaný radar (čo nemajú) a povolená odchýlka tachometra, ktorú musia zobrať do úvahy! To bola vyslovená buzerácia a skúška, čo si môžu dovoliť.
Nechal by som sa radšej predvolať a možno by sa ukázalo, že tam nemali čo robiť.
Raz som sa takto ponúkol, že s nimi zájdem na DI (zabudol som si všetky doklady) a oni ma hneď hnali do pi.., že nech rýchle vypadnem. Neptrebovali ani môj OP, a to mi chceli brať značky.
Sú to ha..., keby to urobili Canade, tak sú bez práce.
Mazda 626 GF 14S2 2.0i 136 PS, Chrysler Voyager 2,5 CRD 143 PS
Obrázok užívateľa
Ivan BA
VIP 2009
 
Príspevky: 699
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 8:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Tomáš Rittich » Štv Máj 03, 2007 9:24 pm

Black píše:Takže dnes po kratší honičce s městskou policií v Brně, jsem obdržela pokutu 1000Kč a bodík dolů :-x .


gratuluju a upřímnou soustrast - teď si můžeš dopřát podložku zdarma :ha: A v čem to jeli, žes jim nedokázala ujet? Neříkej, že policejní felda stačila na 626 !!!!! :roll :roll :roll
Mazda 626 GD 2,0i 16V GLX 197000 --- 6,4 l/100 km
Všichni za jednoho, MAZDA za všechny
Obrázok užívateľa
Tomáš Rittich
VIP 2008
 
Príspevky: 1535
Registrovaný: Pon Feb 26, 2007 10:50 am
Bydlisko: Altenberg - Sachsen
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť