Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nova Mazda6 2.0i - zabeh noveho motora

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 07, 2006 4:30 pm

S autom nad 500000 opatrne, lebo pri 700000 chyta druhy dych a to je nebezpecne. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Gib » Pon Aug 07, 2006 4:32 pm

Steve píše:
Gib píše:Uvidim co este povie dealer o zabehu, ked si auto budem preberat tento piatok! :mrk


"Netreba nijak specialne zabehavat, staci sa riadit pokynmi v uzivatelskej prirucke." Koniec citatu. :o)


Zapamatam si, uvidim a potom dam vediet :ha:
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Black » Pon Aug 07, 2006 6:42 pm

Steve píše:S autom nad 500000 opatrne, lebo pri 700000 chyta druhy dych a to je nebezpecne. :)
To si myslím :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Pon Aug 07, 2006 8:35 pm

Gib! Budem sa asi opakovať! Čo tak si vplniť kolonku "Bydlisko" . . . ? :neane
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Gib » Pon Aug 07, 2006 9:04 pm

Michal 4WS píše:Gib! Budem sa asi opakovať! Čo tak si vplniť kolonku "Bydlisko" . . . ? :neane


Ahoj Michal,
Preco Ta tak velmi zaujima moje "Bydlisko"? Nie je to jedno? Okrem bydliska su tam aj dalsie udaje ako:
Povolanie
Záujmy
WWW
Skype meno
Yahoo Messenger
atd...

Toto vseko mam ale kedze su to neni required udaje, tak som neni povinny ich vypisovat ... spolu s bydliskom :mrk

Dufam, ze s tym nemas problem :ha:
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 07, 2006 9:06 pm

Problem to nie je. Ale v principe prosime clenov, aby aspon bydlisko vyplnili, je potom vacsi prehlad, aj kvoli zrazom a tak...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gib » Pon Aug 07, 2006 10:57 pm

TomAnt píše:Problem to nie je. Ale v principe prosime clenov, aby aspon bydlisko vyplnili, je potom vacsi prehlad, aj kvoli zrazom a tak...


OK je to tam teda :mrk
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Black » Pon Aug 07, 2006 11:03 pm

Gib píše:
TomAnt píše:Problem to nie je. Ale v principe prosime clenov, aby aspon bydlisko vyplnili, je potom vacsi prehlad, aj kvoli zrazom a tak...


OK je to tam teda :mrk
Vidíš a ani to nebolelo, já tam mám bydliště také uvedené :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mpv » Str Aug 09, 2006 12:38 am

Gib píše:Dakujem Vam chalani za rady! Budem sa ich urcite drzat. Uvidim co este povie dealer o zabehu, ked si auto budem preberat tento piatok! :mrk

Prajem vsetkym tiez veeeela stastnych kilometrov na cestach! :lol


Nazdar, chalani ti vsetko poradili k tomu zabehu. No pridal by som jedno, po 1000km si skontroluj olej. Tiez sme s tatinom zabehavali nejake M6. Uz to odstranili, len na tych stzarsich modeloch M6 (pred faceliftom), sa pri zabehu trochu stracal olej. Nic hrozne, bolo to len mierne. Len aby ta to pripadne neprekvapilo, ako niektorych zakaznikov, ktori hned utekali do servisu.

Prajem velmi vela stastnych km. M6 je vyborna volba.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod Gib » Str Aug 09, 2006 9:25 am

mpv píše:
Gib píše:Dakujem Vam chalani za rady! Budem sa ich urcite drzat. Uvidim co este povie dealer o zabehu, ked si auto budem preberat tento piatok! :mrk

Prajem vsetkym tiez veeeela stastnych kilometrov na cestach! :lol


Nazdar, chalani ti vsetko poradili k tomu zabehu. No pridal by som jedno, po 1000km si skontroluj olej. Tiez sme s tatinom zabehavali nejake M6. Uz to odstranili, len na tych stzarsich modeloch M6 (pred faceliftom), sa pri zabehu trochu stracal olej. Nic hrozne, bolo to len mierne. Len aby ta to pripadne neprekvapilo, ako niektorych zakaznikov, ktori hned utekali do servisu.

Prajem velmi vela stastnych km. M6 je vyborna volba.


Ahoj,
ano v Mazde mi hovorili, ze mi daju k autu asi liter oleja. Nevenoval som tomu pozornost lebo som to bral ako "pozornost podniku" ;) Vobec nic nepovedali o nejakom uniku oleja pri zabehu auta - zatial. Auto si idem zobrat tento piatok :hura , tak mozno to povedia, uvidim... ak nie spytam sa. Kazdopadne beriem faceliftovu verziu, takze to mozno ani nebude potrebne ak to v nej uz odstranili ako pises...

Inak mozes ten unik oleja pri zabehu nejak vysvetlit? Preco sa to stracalo a potom po zabehu predpokladam uz nie?

Dik!
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Doktor » Str Aug 09, 2006 7:13 pm

Gib píše:
Ahoj,
ano v Mazde mi hovorili, ze mi daju k autu asi liter oleja. Nevenoval som tomu pozornost lebo som to bral ako "pozornost podniku" ;) Vobec nic nepovedali o nejakom uniku oleja pri zabehu auta - zatial. Auto si idem zobrat tento piatok :hura , tak mozno to povedia, uvidim... ak nie spytam sa. Kazdopadne beriem faceliftovu verziu, takze to mozno ani nebude potrebne ak to v nej uz odstranili ako pises...

Inak mozes ten unik oleja pri zabehu nejak vysvetlit? Preco sa to stracalo a potom po zabehu predpokladam uz nie?

Dik!


Olej sa pri zabehu straca, lebo si este sada motor (kruzky hlavne). Z predfaceliftovanych verzii (a asi aj po) na to trpeli hlavne benziny 2,3 lebo tam je blok od Fordu. Kazdopadne bracha ju ma, a ani kvapka doteraz. V principe je to problem vsetkych motorov, ktory sa ale u Mazdy moc neobjavuje. Treba ho zabehnut s citom a bude OK.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Gib » Pia Aug 11, 2006 10:19 pm

Tak pani, uz je Mazdicka odo dnes v garazi ... a mozem zacat zabehavat ... :hura zatial ma 22km :twisted
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod TomAnt » Pia Aug 11, 2006 11:29 pm

Gib píše:Tak pani, uz je Mazdicka odo dnes v garazi ... a mozem zacat zabehavat ... :hura zatial ma 22km :twisted
:tlesk: :hura :tlesk:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Sob Aug 12, 2006 3:25 am

Gib píše:Tak pani, uz je Mazdicka odo dnes v garazi ... a mozem zacat zabehavat ... :hura zatial ma 22km :twisted

:hura :hura :hura :hura :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Black » Sob Aug 12, 2006 10:09 am

Taky chci jednou zažít ten pocit mít úplně novou Mazdičku :pray :pray :pray .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť