Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dvojity vyfuk, bez katalyzatora

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 12, 2006 1:17 pm

Zoran píše:Je tiez nikomu nediktujem aby si tunoval auto a respektujem to, ak ho ma v tovarenskom stave, tak by ma docela tesilo, keby aj takyto ludia dokazali tolerovat tych druhych, tych ktory nechcu mat auto ako kazde druhe...!!! :dost


Vidis, riad sa tym, co si napisal a nediktuj inym, co maju robit.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Zoran » Uto Sep 12, 2006 1:23 pm

Steve píše:
Zoran píše:Je tiez nikomu nediktujem aby si tunoval auto a respektujem to, ak ho ma v tovarenskom stave, tak by ma docela tesilo, keby aj takyto ludia dokazali tolerovat tych druhych, tych ktory nechcu mat auto ako kazde druhe...!!! :dost


Vidis, riad sa tym, co si napisal a nediktuj inym, co maju robit.
heh a co som ti mlady muz diktoval? :koule ze som ta upozornil? to nieje diktovanie, nikomu som nepovedal ze to nama kupit, upozornil som akurat ze cena nebola ani z daleka korektna...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Beaver » Str Sep 13, 2006 8:43 pm

Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Honza píše:Dávat takovýhle laděnce na nějaký nízkoobjemový čtyřválcový řadový motůrky je jako si cpát srolovaný ponožky nebo párek zepředu do trenclí, srandovní :lol
a na co by si to daval? na 2.2ku s vykonom ako ma napr. 1,8 323ka? :twist:


Pravda, ti s malym vykonem si ego snazi nahnat poctem koncovek - Supry s vykonem 800 koni maji kupodivu pouze jednu vetev vyfuku, ktera konci pouze jednou koncovkou, cca 100m prumer 8-)
Supry ale bez X uprav nemaju 800koni a to je dost podstatne! Ked chces tak si premna za mna uprav aj daewoo tyco a ty ktorym sa to nepaci nech drzia hubu a nekritizuju, leze mi to uz dost na nervy.... Je tiez nikomu nediktujem aby si tunoval auto a respektujem to, ak ho ma v tovarenskom stave, tak by ma docela tesilo, keby aj takyto ludia dokazali tolerovat tych druhych, tych ktory nechcu mat auto ako kazde druhe...!!! :dost
Jinak poznamku s Daewoo jsem nepochopil, souvislost jedne koncovky
to daewo malo vyznam taky, ze keby si mal napr. tyco, tak by mi bolo uplne jedno ci tam mas jednu alebo 300 koncoviek, ked sa ti to lubi tak si to proste sprav a je jedno ci mas 300 koni alebo 30... Na tycu by ti to pomohlo mozno tak zdvihnut vykonovo tak asi o silu jedneho komara :koule :mrk


Tak ja nevim no, u Supry mam tlumic se dvema koncovkama a vykon to urcite nepridalo :o) Hlavne jak uz jsem psal, nemam rad upravy co si hraji na neco co nejsou - potahovani kapot karbonem, falesny nasavace a vydechy, imitace vseho moznyho...
saomotny tlmi vykon nezdvihne, ja sa o tom nehadam... ale takisto velice pochybujem, ze mas 800konovu supru... :koule :mrk Supru mat mozes, to ti neberiem, ale ak ma 800koni tak klobuk dole, to ta musia byt plne casopisy :)....


Sem nerikal, ze bych mel 800 koni, to jsi asi necetl co jsem psal. Ja mam jen 235. Chtel jsem jen upozornit na to, ze i velice silny auta maji mnohdy jen jednu (smysluplnou) koncovku a proto na slaby auto davat duplex vyfuk je spise usmevna zalezitost i kdyz to nikomu nezakazuju a muze to vypadat dobre. Na svoje auto bych to pravdepodobne nikdy nedal.
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod Zoran » Str Sep 13, 2006 9:58 pm

Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Honza píše:Dávat takovýhle laděnce na nějaký nízkoobjemový čtyřválcový řadový motůrky je jako si cpát srolovaný ponožky nebo párek zepředu do trenclí, srandovní :lol
a na co by si to daval? na 2.2ku s vykonom ako ma napr. 1,8 323ka? :twist:


Pravda, ti s malym vykonem si ego snazi nahnat poctem koncovek - Supry s vykonem 800 koni maji kupodivu pouze jednu vetev vyfuku, ktera konci pouze jednou koncovkou, cca 100m prumer 8-)
Supry ale bez X uprav nemaju 800koni a to je dost podstatne! Ked chces tak si premna za mna uprav aj daewoo tyco a ty ktorym sa to nepaci nech drzia hubu a nekritizuju, leze mi to uz dost na nervy.... Je tiez nikomu nediktujem aby si tunoval auto a respektujem to, ak ho ma v tovarenskom stave, tak by ma docela tesilo, keby aj takyto ludia dokazali tolerovat tych druhych, tych ktory nechcu mat auto ako kazde druhe...!!! :dost
Jinak poznamku s Daewoo jsem nepochopil, souvislost jedne koncovky
to daewo malo vyznam taky, ze keby si mal napr. tyco, tak by mi bolo uplne jedno ci tam mas jednu alebo 300 koncoviek, ked sa ti to lubi tak si to proste sprav a je jedno ci mas 300 koni alebo 30... Na tycu by ti to pomohlo mozno tak zdvihnut vykonovo tak asi o silu jedneho komara :koule :mrk


Tak ja nevim no, u Supry mam tlumic se dvema koncovkama a vykon to urcite nepridalo :o) Hlavne jak uz jsem psal, nemam rad upravy co si hraji na neco co nejsou - potahovani kapot karbonem, falesny nasavace a vydechy, imitace vseho moznyho...
saomotny tlmi vykon nezdvihne, ja sa o tom nehadam... ale takisto velice pochybujem, ze mas 800konovu supru... :koule :mrk Supru mat mozes, to ti neberiem, ale ak ma 800koni tak klobuk dole, to ta musia byt plne casopisy :)....


Sem nerikal, ze bych mel 800 koni, to jsi asi necetl co jsem psal. Ja mam jen 235. Chtel jsem jen upozornit na to, ze i velice silny auta maji mnohdy jen jednu (smysluplnou) koncovku a proto na slaby auto davat duplex vyfuk je spise usmevna zalezitost i kdyz to nikomu nezakazuju a muze to vypadat dobre. Na svoje auto bych to pravdepodobne nikdy nedal.
to som rad a s tymto nazorom sa aj stotoznujem! :tlesk:
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Beaver » Pia Sep 15, 2006 6:47 pm

Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Beaver píše:
Zoran píše:
Honza píše:Dávat takovýhle laděnce na nějaký nízkoobjemový čtyřválcový řadový motůrky je jako si cpát srolovaný ponožky nebo párek zepředu do trenclí, srandovní :lol
a na co by si to daval? na 2.2ku s vykonom ako ma napr. 1,8 323ka? :twist:


Pravda, ti s malym vykonem si ego snazi nahnat poctem koncovek - Supry s vykonem 800 koni maji kupodivu pouze jednu vetev vyfuku, ktera konci pouze jednou koncovkou, cca 100m prumer 8-)
Supry ale bez X uprav nemaju 800koni a to je dost podstatne! Ked chces tak si premna za mna uprav aj daewoo tyco a ty ktorym sa to nepaci nech drzia hubu a nekritizuju, leze mi to uz dost na nervy.... Je tiez nikomu nediktujem aby si tunoval auto a respektujem to, ak ho ma v tovarenskom stave, tak by ma docela tesilo, keby aj takyto ludia dokazali tolerovat tych druhych, tych ktory nechcu mat auto ako kazde druhe...!!! :dost
Jinak poznamku s Daewoo jsem nepochopil, souvislost jedne koncovky
to daewo malo vyznam taky, ze keby si mal napr. tyco, tak by mi bolo uplne jedno ci tam mas jednu alebo 300 koncoviek, ked sa ti to lubi tak si to proste sprav a je jedno ci mas 300 koni alebo 30... Na tycu by ti to pomohlo mozno tak zdvihnut vykonovo tak asi o silu jedneho komara :koule :mrk


Tak ja nevim no, u Supry mam tlumic se dvema koncovkama a vykon to urcite nepridalo :o) Hlavne jak uz jsem psal, nemam rad upravy co si hraji na neco co nejsou - potahovani kapot karbonem, falesny nasavace a vydechy, imitace vseho moznyho...
saomotny tlmi vykon nezdvihne, ja sa o tom nehadam... ale takisto velice pochybujem, ze mas 800konovu supru... :koule :mrk Supru mat mozes, to ti neberiem, ale ak ma 800koni tak klobuk dole, to ta musia byt plne casopisy :)....


Sem nerikal, ze bych mel 800 koni, to jsi asi necetl co jsem psal. Ja mam jen 235. Chtel jsem jen upozornit na to, ze i velice silny auta maji mnohdy jen jednu (smysluplnou) koncovku a proto na slaby auto davat duplex vyfuk je spise usmevna zalezitost i kdyz to nikomu nezakazuju a muze to vypadat dobre. Na svoje auto bych to pravdepodobne nikdy nedal.
to som rad a s tymto nazorom sa aj stotoznujem! :tlesk:


Tak to jsem rad ze si rozumime :drunk
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod aniel » Uto Sep 19, 2006 6:59 pm

tomasicek píše:
aniel píše:
tomasicek píše:ja uz lepsi vykon nebudem mat... a horsi uz myslim tiez nie :lol



davaj pozor aby si nekupil ten koncovy tlmic - plnopriechodovy, kt. je urceny len na preplnane atmosfery... pred casom kamos na leon 1.8i 20V dal plnopriechod, a auto islo vyrazne horsie, a maximalka bola nizsia o neuveritelnych 20 km/h...

ja osobne som daval na mazdu koncak ulter sport, original urceny pred MX3 V6/323F V6, zvuk to ma velmi krasny, katalyzator siel po case von... zvuk to robi tak iny ako s katom od 3-5600 otacok... o plamenoch z vyfuku ani nehovorim :o)


tie ultery sa mi pacia ale na mazdu som nemohol najst....kamos to ma na A6tke decentne to "poprdkava" :-D


ta jakze si nenasiel... ja mam na MX3 ulter kt. je urceny na 323F V6 a MX3 V6...
aniel
Prispievateľ
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 12:47 am

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť