Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

re - zamčení starého fóra - přispívat přes TomAnt

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

re - zamčení starého fóra - přispívat přes TomAnt

Poslaťod Honza » Ned Mar 28, 2004 6:20 pm

No já bych to spíš z důvodu přehlednosti nechal nadále zamčený,když už jsou vytvořený kategorie a tak..Aby se zbytečně nemluvilo o stejné věci na několika místech nebo podobně..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Suky » Ned Mar 28, 2004 9:05 pm

Honza píše:No já bych to spíš z důvodu přehlednosti nechal nadále zamčený,když už jsou vytvořený kategorie a tak..Aby se zbytečně nemluvilo o stejné věci na několika místech nebo podobně..

Mluvíš mi z duše, ač netvrdím, že to "musí" být zamknuté. Toto jsem poslal klukům :
Vy jste schválně odemkli staré fórum? Na jednu stranu to není špatný nápad, na druhou stranu to tam není kategorizováno (nebude využita 1. a 2. úroveň). Já bych to ještě zvážil. Další možnost je, ze živé témy ze starého fóra budete přemisťovat do správných kategorií a témat v novém fóru. Myšleno že když se objeví nový příspěvek ve starém fóru, bude to téma přemístěno do správné kategorie a tématu dle nového systému...
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 28, 2004 9:46 pm

OK spravime ot takto, ja to zasa zamknem a kto bude chciet, nech mi posle sukromnu spravu a ja diskusiu kam chce dat prispevok presuniem do prislusnej kategorie ok?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť