Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AVO?

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

AVO?

Poslaťod Lucie » Str Mar 10, 2004 11:37 am

Má AVO diagnostiku motoru?POzn.: 626,r.v. 1993,typ GE1442
Lucie
 

Poslaťod dabel » Str Mar 10, 2004 3:44 pm

Lucie: sice neviem, co je to AVO ;), ale GE urcite diagnostiku motoru ma - mala ju uz aj GD a vlastne vsetky "normalne" auta od konca 80-tych rokov. Kazdopadne na to treba znackovy servis a Mazda diagnostiku, ktora dokaze vyzistit, ci je niekde problem.
Ak narazas na problem cukania pri rozjazde, moze na to samozrejme diagnostika prist. Kazdopadne sa skus pozriet ako prve na sviecky - mozu byt uz zanesene alebo diody vypalene. Samozrejme to moze byt x dalsich "mechanickych" zavad vratane diery v niektorej gumovej hadici, ale takisto to moze byt problem nejakeho cidla, napr. tzv. "vahy vzduchu".
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod dabel » Štv Mar 11, 2004 9:39 am

Boooze moj, az dneska po ceste do prace som si uvedomil, aku p****inu som Ti napisal (prepac za vyraz, ale doslova...). Samozrejme, diesel ziadne sviecky nema!!! CO takto zaneseny palivovy filter? Vies, kedy bol naposledy meneny? Popripade vzduchovy filter.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron