Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zvysenie vykonu motora 2.0 FS-DE

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

Zvysenie vykonu motora 2.0 FS-DE

Poslaťod Supafly666 » Uto Jan 12, 2010 4:34 pm

Zdravim vospolok,
uz asi mesiac som majitelom Mazdy 323F 2.0Sportive rocnik 2002. Uprimne...cakal som od toho dvojlitra viac, asi som bol moc namlsany z predchadzajucej Hondy. Otazka znie: nasiel som na nete, ze sa vyrabala aj nejaka jeho japonska verzia s oznacenim FS-ZE, ktora mala 170kobyl. Co vsetko je potrebne, vymenit na mojom motore aby som sa dopracoval ku tomu derivatu? Blok by mohol ostat predpokladam. Trochu som premyslal aj o prerobeni na FS-DET, ale to by bolo asi az krajne riesenie, nakolko by som sa nechcel vzdat linearneho nabehu vykonu atmosfery.
Resp. ako inak dokazem zvysit vykon mojho auta. Sportove sanie Injen je uz na ceste z USA, ale to urobi asi iba zvuk:) Mate niekto skusenost so sportovymi nerezovymi zvodmi typu 4-1 na toto auto? Za vecne odpovede vopred dakujem...
Radšej budem plávam proti prúdu, po prúde sa nesú len mŕtvoly
Obrázok užívateľa
Supafly666
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Dec 16, 2009 10:08 am
Bydlisko: Žilina

Poslaťod potkan » Uto Jan 12, 2010 10:43 pm

co viem, tak FS-ZE ma minimalne kompletne ine sanie /tym nemyslim sisku ci podobnu blbost/, samozrejme inu elektriku. ZE motory maju vyssi kompresny pomer ako europske.
prerobit FS na FS-ZE si dost dobre neviem predstavit. cely motor sa da kupit zo statov, ale naozaj neviem, jako by sa tvaril pri pokuse namontovat ho do auta s europsku elektriku.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron