Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

LED-ky

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

LED-ky

Poslaťod GabrielM6 » Pon Jún 09, 2008 8:07 am

Kto am nejake skusenosti s LED ziarovkami , nechce sa mi menit v buducnosti a chcel som aby svietilo lepsie . Tak som ... Ak niekto ma chut vymenit si ziarovky na LED - ky . Ponukam . niektore typy . Odpiste ak ma niekto chut , poslem mu aj fotky ako vyzeraju u mna , ja mam 6-ku a svietie cca 2xlepsie samo ze zatazuju elektro zdroj ovela menej ,cca 10x. Napr. Do dveri , do stropu , do kufra , na SPZ . Do predu parkovacky .... ceny su podla druhu asi o 3x lacnejsie ako v shoppe
GabrielM6
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 8:43 am

Poslaťod Epicure » Štv Okt 23, 2008 5:29 pm

To sú LEDkové žiarovky, aké sa napr. dávajú na parkovačky?
Je možnosť si vybrať z viacero farieb?
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Uto Jan 06, 2009 1:14 pm

mohol by si mi poslat viac info a pripadne foto? :jo
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal14 » Pon Feb 14, 2011 3:35 pm

Chcel by som sa opýtať ako by som vymenil tie klasické žiarovky za LED-ky v strope. Ten plastový panel v ktorom sú tie žiarovky treba nejako na silu "vytrhnúť"? Skúšal som ale bojím sa že niečo urvem :lol Tak sa pýtam :)
Michal14
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Feb 14, 2011 3:11 pm
Bydlisko: Svidník

Poslaťod Johny » Pon Mar 21, 2011 12:16 am

Michal14 píše:Chcel by som sa opýtať ako by som vymenil tie klasické žiarovky za LED-ky v strope. Ten plastový panel v ktorom sú tie žiarovky treba nejako na silu "vytrhnúť"? Skúšal som ale bojím sa že niečo urvem :lol Tak sa pýtam :)

Na traktore?
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal14 » Pon Apr 04, 2011 4:03 pm

Johny píše:
Michal14 píše:Chcel by som sa opýtať ako by som vymenil tie klasické žiarovky za LED-ky v strope. Ten plastový panel v ktorom sú tie žiarovky treba nejako na silu "vytrhnúť"? Skúšal som ale bojím sa že niečo urvem :lol Tak sa pýtam :)

Na traktore?

???
Michal14
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Feb 14, 2011 3:11 pm
Bydlisko: Svidník

Poslaťod Johny » Pon Apr 04, 2011 5:30 pm

Na traktore?

No dobre. Jedna sa o mazdu ... Ako mame vediet na aky model sa pytas?
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť